Editörler : E.Kayı Han
17 Temmuz 2019 18:15

Kamu İşçisi İKM Kazandığı durumda süreç nasıl ilerliyor

Arkadaşlar merhaba Kamu işçisi sözleşmeli İKM kazandığı durumda süreç nasıl ilerliyor istifa hemen edilmesi gerekiyor mu? CTE' de süreç ne kadar sürüyor nasıl işliyor bilgisi olan yardımcı olabilir mi

Bugrahan Beyim
Yasaklı
17 Temmuz 2019 19:11

sakın ikm mübasir katip olma sakın bal gibi işin var pişman olursun

Ballack54
Aday Memur
18 Temmuz 2019 19:08

Hocam yazın sıcağında kışın soğuğunda sahada çalışan personel olduğum için başvuru yaptım.

Siz CTE' de mi çalışıyorsunuz?

Bugrahan Beyim, 5 yıl önce

Bugrahan Beyim
Yasaklı
18 Temmuz 2019 21:39

cte de çalışırken deniz kum güneş keyfi mi yapacan sizdeki kafayı ben anlamıyorum ya

Ballack54, 5 yıl önce

Hocam yazın sıcağında kışın soğuğunda sahada çalışan personel olduğum için başvuru yaptım.

Siz CTE' de mi çalışıyorsunuz?

Necip3535
Kapalı
19 Temmuz 2019 14:35

eğer katip ikm yada mübaşirsen arkadaşa kötüleyeceğine burda takılacağına istifa et kurtul.yok eğer adaysan sende , arkadaşa neden kötülüyorsun ?

HayatSuGibi
Daire Başkanı
19 Temmuz 2019 14:48

arkadaş akıl vermiş kötülemiyor ki. Eğer olur da gelince sende akıl verirsin. Mevcut bir işin varsa cte ye bulaşmak pek akıl işi değil, işin yoksa veya özel sektörde asgari ücretle zor şartlar altında çalışıyorsan düşünebilirsin. Emin ol kurum değiştirme imkanı olsa adalet bakanlığında memur kalmaz.

Necip3535, 5 yıl önce
eğer katip ikm yada mübaşirsen arkadaşa kötüleyeceğine burda takılacağına istifa et kurtul.yok eğer adaysan sende , arkadaşa neden kötülüyorsun ?

Necip3535
Kapalı
19 Temmuz 2019 16:25

ben gelsemde kimseye akıl vermem ekmek yediğim kaba çamur sürmem ben.işime geliyorsa çalışırım gelmiyorsa sivilde hayatıma bakarım.siz eski personelsiniz dışardaki ortamı adliyeye cte ye girdiğiniz senedeki gibi zannediyorsunuz.çalıştığım yer bu ay bin lira verebildi onunla idare ediyorum 46 gündür idare ediyorum başka işe gir diyeceksin. yok yok yok
HayatSuGibi, 5 yıl önce

arkadaş akıl vermiş kötülemiyor ki. Eğer olur da gelince sende akıl verirsin. Mevcut bir işin varsa cte ye bulaşmak pek akıl işi değil, işin yoksa veya özel sektörde asgari ücretle zor şartlar altında çalışıyorsan düşünebilirsin. Emin ol kurum değiştirme imkanı olsa adalet bakanlığında memur kalmaz.

Bugrahan Beyim
Yasaklı
19 Temmuz 2019 16:50

sen fazla aklını kendine sakla la senden ve senin gibilerden akıl alacak halimiz kes kapa gaganı

Necip3535, 5 yıl önce
ben gelsemde kimseye akıl vermem ekmek yediğim kaba çamur sürmem ben.işime geliyorsa çalışırım gelmiyorsa sivilde hayatıma bakarım.siz eski personelsiniz dışardaki ortamı adliyeye cte ye girdiğiniz senedeki gibi zannediyorsunuz.çalıştığım yer bu ay bin lira verebildi onunla idare ediyorum 46 gündür idare ediyorum başka işe gir diyeceksin. yok yok yok

Bugrahan Beyim
Yasaklı
19 Temmuz 2019 16:52

bunlar anlamazlar bunlara yaranılmaz zannediyorlar ki memurluk yapacaklar içeri girmeden de anlamıyorlar bu yukardaki kişi kalıbımı koyarım girdikten sonra bin pişman olacak hayır maaş olarak bir artısı falan olsa o da yok

HayatSuGibi, 5 yıl önce

HayatSuGibi
Daire Başkanı
19 Temmuz 2019 17:21

merak etme eski personel değilim, 3 yıldır çalışıyorum. Daha önce 10 yıllık özel sektör tecrübem var. Ayrıca özel sektörde çalışanlar başvurmasın demedim, kamu işçisi için başvurma dedim. Sonuçta kamu işçisinin saati belli, maaşı iyi

Necip3535, 5 yıl önce

Necip3535
Kapalı
19 Temmuz 2019 18:39

zırlamayı kes !! kapatılıp yeniden açtığın bu kaçıncı hesabın?.kimse seni kaale almıyor hiç mi anlamıyorsun ?? sözde istifa etmişsin zannetmiyorum oda yalandır ama eğer doğruysa adalet bakanlığı senin gibi birinden kurtulması çok sevindirici

sen fazla aklını kendine sakla la senden ve senin gibilerden akıl alacak halimiz kes kapa gaganı

Necip3535
Kapalı
19 Temmuz 2019 18:47

başlığı açan arkadaş senin hayal ettiğin gibi mükemmel bi hayat yaşamıyor ki araştırmış maaşını şartlarını sözleşmeli alıma başvurmuş.eger tekrar okursan süreç ne şekilde isleyecek onunla alakalı sormuş soruyu.birakmama deger mi kamu işçiliğini bırakıp ikm olayım mi gibi bi soru sormamıs.3 yıl önceki sivil iş durumuyla şuandaki piyasa aynı değil biliyorum diye bahsetmeyin bari !!!
HayatSuGibi, 5 yıl önce

merak etme eski personel değilim, 3 yıldır çalışıyorum. Daha önce 10 yıllık özel sektör tecrübem var. Ayrıca özel sektörde çalışanlar başvurmasın demedim, kamu işçisi için başvurma dedim. Sonuçta kamu işçisinin saati belli, maaşı iyi

Ballack54
Aday Memur
20 Temmuz 2019 15:00

Hocam o arkadaş anlayamamış galiba sorduğum soruyu foruma yeni girdim yazmak istediklerimi sen yazmışsın zaten

Necip3535, 5 yıl önce
başlığı açan arkadaş senin hayal ettiğin gibi mükemmel bi hayat yaşamıyor ki araştırmış maaşını şartlarını sözleşmeli alıma başvurmuş.eger tekrar okursan süreç ne şekilde isleyecek onunla alakalı sormuş soruyu.birakmama deger mi kamu işçiliğini bırakıp ikm olayım mi gibi bi soru sormamıs.3 yıl önceki sivil iş durumuyla şuandaki piyasa aynı değil biliyorum diye bahsetmeyin bari !!!

Necip3535
Kapalı
20 Temmuz 2019 15:09

ben anlıyorum seni hocam onlarda anlamak istedikleri gibi anlıyor hakkında hayırlısı olsun Allah gönlündekini hayırlısı ile nasip etsin
Ballack54, 5 yıl önce

Hocam o arkadaş anlayamamış galiba sorduğum soruyu foruma yeni girdim yazmak istediklerimi sen yazmışsın zaten

onurbey23
Memur
20 Temmuz 2019 17:06

Bizim insanımız afedersiniz ama salaktır. Konuya cevap vermek yerine direk eleştiriyorlar :DYa adam gayet kibar bir soru sormuş yazılanlara bak şaka gibi ülkeyiz. Fazla hamur yemek yaramıyor bu millete :D

Toplam 14 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi