Editörler : Pangaea

fhurghan
Kapalı
13 Ekim 2019 20:50

herkesin ici aciyor birbirine senin acimis acimamis kimsenin umrunda bile degil. Tipki benim olmadigi gibi.
lieebee, 5 yıl önce
iste asil sorun da senin gibilerin atanmasi zaten..ben de atanacagim ama insanin ici aciyor sizin gibiler de ataninca.

Okdusty
Memur
13 Ekim 2019 21:13

bu senin için de geçerli sen başladın mi
fhurghan, 5 yıl önce
20bini gecmez bu seneki rakam. Bu dilimde degilsen ders calismaya baslayabilirsin.

Okdusty
Memur
13 Ekim 2019 21:17

arkadaşlar tartismayalim bu sene tek alım var 30 bin ya da 40 bin Şubat'ta duyuru gelir sınırda olduğunu düşünen varsa şimdiden çalışmaya başlasın (furgan)

Mordecai33
Aday Memur
13 Ekim 2019 21:26

Fhurghan lordum. İzninizle şunlara bir cevap vereyim. Hepiniz susunuz lütfen. Hanginiz her konunun altına yorum atacak kadar kabiliyetli?! Fhurghan lordum her şeyi bilir 3

meczupkız
Şef
13 Ekim 2019 21:36

Bencede kpss açıklanalı kaç ay oldu halen ses yok sanırım şubatta alım beklemeyelim

Okdusty
Memur
13 Ekim 2019 22:20

Şubat'ta başvuru alınır gibi Mart Nisan atama olur tahminen inşallah o kadar bekletmezler
meczupkız, 5 yıl önce

Bencede kpss açıklanalı kaç ay oldu halen ses yok sanırım şubatta alım beklemeyelim

fhurghan
Kapalı
14 Ekim 2019 09:14

ben basladim bile zaten onun icin yaziyorum sen de bir an evvel basla.
Okdusty, 5 yıl önce
arkadaşlar tartismayalim bu sene tek alım var 30 bin ya da 40 bin Şubat'ta duyuru gelir sınırda olduğunu düşünen varsa şimdiden çalışmaya başlasın (furgan)

fhurghan
Kapalı
14 Ekim 2019 09:16

30binde atanirim, 40binde merkezi yer secerim. Sinirda da degilim, 40ta da kontenjandayim 30da da :) bu sene 20bin alim olacagindan calismaya basladim, sen de kontenjanda degilsin otur basla.
Okdusty, 5 yıl önce
Şubat'ta başvuru alınır gibi Mart Nisan atama olur tahminen inşallah o kadar bekletmezler

kateksis147
Kapalı
14 Ekim 2019 09:29

kardeş sen hem kpss çalışıp hem işsiz gibi her gün ne işin var burda

ben geçtiğimiz dönem başladığımda tuvalete gidecek vakit bulamıyorduk

burda gezersen böyle boş boş tabi sene sonu alım olmaz diye ağlarsın

fhurghan, 5 yıl önce
ben basladim bile zaten onun icin yaziyorum sen de bir an evvel basla.

fhurghan
Kapalı
14 Ekim 2019 09:44

seni baglamaz bu, benim 3 puana ihtiyacim var kontenjana girmek icin 8-9 degil. Atamasi yapilmayan ogretmenlerin hepsi ya asgari ucrete calisiyor ya da ucretli yapiyor o da issizlikle es deger.
kateksis147, 5 yıl önce

kardeş sen hem kpss çalışıp hem işsiz gibi her gün ne işin var burda

ben geçtiğimiz dönem başladığımda tuvalete gidecek vakit bulamıyorduk

burda gezersen böyle boş boş tabi sene sonu alım olmaz diye ağlarsın

lieebee
Memur
14 Ekim 2019 10:32

atamasi yapilmayan diye bir sey yok.atanamayan ogretmen var..herkes senin gibi degil..hayallerle kendini avutma.asgari ucretin uzerinde calisan binlerce insan var burda..senin gibi forumlarda asgari ucrete calismiyorlar. troll seni..

fhurghan
Kapalı
14 Ekim 2019 10:42

Atamasi yapilmayan ogretmen : Norm fazlasi ogretmen Atanamayan ogretmen : Hukumetin yanlis insan kaynaklari urunu Bilgisizlik de ayri bir sey. Zira benim asgari ucrete calistigimi nereden cikardin? hem ben calismasam da bu toplumun gercegi bu degil mi? kibir gercekten kotu bir sey, insani nasil komik duruma dusuruyor.
lieebee, 5 yıl önce
atamasi yapilmayan diye bir sey yok.atanamayan ogretmen var..herkes senin gibi degil..hayallerle kendini avutma.asgari ucretin uzerinde calisan binlerce insan var burda..senin gibi forumlarda asgari ucrete calismiyorlar. troll seni..

lieebee
Memur
14 Ekim 2019 10:59

bu ay maaslarinizi erken yatirdilar galiba? dolar yukseldi. bozdurmaya gidersiniz artik bugun.
fhurghan, 5 yıl önce
Atamasi yapilmayan ogretmen : Norm fazlasi ogretmen Atanamayan ogretmen : Hukumetin yanlis insan kaynaklari urunu Bilgisizlik de ayri bir sey. Zira benim asgari ucrete calistigimi nereden cikardin? hem ben calismasam da bu toplumun gercegi bu degil mi? kibir gercekten kotu bir sey, insani nasil komik duruma dusuruyor.

kateksis147
Kapalı
14 Ekim 2019 12:31

beni bağlayan kısım senin çok konuşup boş konuşmanla alakalı

3 puan fazla alınca ekonomi şu bu her şey güzel diye yorum da yapardın sen ama yetmeyince

seneye kalınca ne olsa kaldım bari millet umutlanmasın derdinde isen bas git form dan her yazıda sen varsın bu ne boş vakittir

fhurghan, 5 yıl önce
seni baglamaz bu, benim 3 puana ihtiyacim var kontenjana girmek icin 8-9 degil. Atamasi yapilmayan ogretmenlerin hepsi ya asgari ucrete calisiyor ya da ucretli yapiyor o da issizlikle es deger.
14 Ekim 2019 13:43

Sayın Hocam haklısınız ekonomi istenen seviyede olmasada devlet de ekonomik davranacak ancak olmazsa olmaz bazı branş atamaları yapmak zorunda yeni gelecek liseliler için hepey öğretmen alacaktır ,normal atama dışında
fhurghan, 5 yıl önce
ongorum, ekonomi ortada.

fhurghan
Kapalı
14 Ekim 2019 15:10

3 puan daha fazla alsam daha beter yorumlar yapardim emin ol. 30binde de kontenjandayim 40ta da.
kateksis147, 5 yıl önce

beni bağlayan kısım senin çok konuşup boş konuşmanla alakalı

3 puan fazla alınca ekonomi şu bu her şey güzel diye yorum da yapardın sen ama yetmeyince

seneye kalınca ne olsa kaldım bari millet umutlanmasın derdinde isen bas git form dan her yazıda sen varsın bu ne boş vakittir

Toplam 36 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi