Editörler : Lanet
«45678910111213141516

MeRSiN-PoLiSi
Kapalı
29 Ekim 2014 12:09

üniversite rektörlüğüne sunulmak üzere vereceğim dilekçede hangi hususları belirtmem gerekiyor? örnek dilekçe bulabilir miyim?

onuras35
Memur
30 Ekim 2014 18:28

kutuphanede atamadan sonra kafasına gore mı verıyorlar atanan kısılerı calıstırmak ıcın

onuras35
Memur
30 Ekim 2014 18:34

yaklasık 10 gundur tum kurumları arasıtıroyorum kitler dahil. hangı kurumun sayfasına gırsem aynı seyler. herkes bırseylerden sıkayetcı.. bu kadar sıkayetcıysenız bıze hangı kurumları tercıh edecegımızı soyleyın arkadaslar yardımcı olun kotu deyıp cekılmeyın bölümüm büro yonetımı sekreterlik puanım 89.66 dogru tercıh ıcın onerılerınızı beklıyorum

Nicko
Şube Müdürü
31 Ekim 2014 09:28

Git sağlık bakanlığı merkez teşkilatlarına yorucu olur ama en azından maddi manevi tatmin olur haz alırsın veya maliye bakanlığıda olabilir maddi açıdan en iyi kurumlardan, hakkında hayırlısı.

onuras35, 9 yıl önce

yaklasık 10 gundur tum kurumları arasıtıroyorum kitler dahil. hangı kurumun sayfasına gırsem aynı seyler. herkes bırseylerden sıkayetcı.. bu kadar sıkayetcıysenız bıze hangı kurumları tercıh edecegımızı soyleyın arkadaslar yardımcı olun kotu deyıp cekılmeyın bölümüm büro yonetımı sekreterlik puanım 89.66 dogru tercıh ıcın onerılerınızı beklıyorum

gaiptensesler
Kapalı
13 Kasım 2014 21:35

Dostum güzel anlatmışsın ama 190 sayılı KHK ile kurumlararsı geçişlerde gönderen kurum yeni kişi alamıyor alan kurumun kadrosundan da 1 kişi eksiliyor.Yani üniversite veya başka bir kurum olsun sınırsız kontenjan yok ayrıca alma zorunlulukları yok ki zaten adamın yoksa sadece kağıt israfı yaparsın.Keşke dediklerin doğru olsa.Eğer öyle olsaydı üniversitelerde tayin sorunu olmaz gitmek isteyeni gönderirler gelmek isteyeni de alırlardı.:((

Nicko, 10 yıl önce

Son kısmı cevaplamamışım, siz amir kadrolarına başvurmadığınız için kabul edilmeme gibi bir durum söz konusu olmaz, her yıl yeterli sayıda boş kadro bulunur üniversitelerde yani ne zaman isterseniz isteyin kadro sorunu olmaz amir kadroları dışında kalan kadrolarda.

uzeyirferik
Aday Memur
14 Kasım 2014 14:03

Bursa U.ü de tekniker olarak çalışmaktayım. Çok mutluyum.

northrain
Şef
16 Kasım 2014 22:49

Universiteye atandigimizda istemedigimiz bir yere dusersek mesela kütüphane yada ilçe ne yapmamiz gerekir mesela öğrenci islerine gecmek için yardimci olabilirmisiniz

MeRSiN-PoLiSi
Kapalı
18 Kasım 2014 16:53

üniversite memurları için hangi birimler sürgün yeridir nerelerde çalışılmak istenmez?

ozgurnet
Aday Memur
01 Aralık 2014 12:40

genelde ilçe memurlukları daha rahattır

Bunyamin91
Memur
02 Aralık 2014 00:48

Karaman üni Bilgisayar işletmeni olarak atandım.Karaman'da olan var mı bilgi alabileceğim?

ozgurnet
Aday Memur
05 Aralık 2014 14:37

sağlık bakanlığı özelliklede yorucu olmasın diyorsan küçük ilçeleri yazabilirsin

bonny91
Aday Memur
16 Ocak 2015 02:32

Arkadaşlar üniv memurları ortalama maaşları ne kdr yeni giiren bi memurun?

akileosm
Aday Memur
18 Ocak 2015 00:34

çakılı memuriyet diye bilinir

cisseli
Kapalı
18 Ocak 2015 19:55

TOP SAKALLI KÜPELİ EVRİM TEORİSİNİ BULMUŞ GİBİ KENDİNİ BİLİM ADAMI SANAN ARAŞTIRMA GÖREVLİLERİ VARDR

r.diyojen
Genel Müdür
19 Ocak 2015 08:37

Derecenizi ünvanınızı eş durumu ve çocuk bilginizi verirseniz maaşınızı hesaplarım.

Deniz kpss
Aday Memur
19 Ocak 2015 10:26

kendi memleketinde ya da ii bi üniversite değilse yazma

Nicko
Şube Müdürü
20 Ocak 2015 13:20

Mümkünse üniversiteyi son tercih olarak yapın, 15 senelik bir devlet memuruyum gözlemlerim bu yönde.

selevcos
Aday Memur
20 Ocak 2015 15:56

Üniversitede 5 yıl çalıştım devlet kurumlarındaki en rahat yerlerdir. yeni büyük şehir belediyesine geçtim. Memur maaşı şuan 1980 lira,vhki 40 tl bilg. işletmeni 50 lira fazla alır,tayin muvafakatla olur, muvafakat alıp gidecek kurum bulabilirseniz çok rahat yerlerdir.en yoğun yeri bile çok rahattır,standart 8-5 tir haftasonu-bayram çalışması asla olmaz,servisleri vardır,ucuz yemek yersiniz 2 tl gibi,ortamı başka kurumlara göre kalitelidir,

Nicko
Şube Müdürü
20 Ocak 2015 16:05

Büyükşehirin maaşı sosyal destek tazminatı iyidir keşke bunlarıda yazsa idiniz :) ayrıca bizim üniversitedeki en düşük memur yemek ücreti 4,5 TL sizinki hangisi merak ettim cidden.

selevcos, 9 yıl önce

Üniversitede 5 yıl çalıştım devlet kurumlarındaki en rahat yerlerdir. yeni büyük şehir belediyesine geçtim. Memur maaşı şuan 1980 lira,vhki 40 tl bilg. işletmeni 50 lira fazla alır,tayin muvafakatla olur, muvafakat alıp gidecek kurum bulabilirseniz çok rahat yerlerdir.en yoğun yeri bile çok rahattır,standart 8-5 tir haftasonu-bayram çalışması asla olmaz,servisleri vardır,ucuz yemek yersiniz 2 tl gibi,ortamı başka kurumlara göre kalitelidir,

selevcos
Aday Memur
20 Ocak 2015 16:17

eğer belediyeniz sendikayla anlaşma imzalamışsa ve sendika işbirlikçi değilse yani KESK ise 2015 yılı üst ödeme sınırı aylık 647 tl alırsınız ayriyeten biz 230 tl de yemek parası alıyoruz,ayrıca üniv. çoğunda yemek 2-2,5 tl oluyor bizde 2,25 tl idi tokatta, sendikanız anlaşılan işbirlikçi yetkili sendikaya söyleyin fiyatları indirtsinler

Nicko, 9 yıl önce

Büyükşehirin maaşı sosyal destek tazminatı iyidir keşke bunlarıda yazsa idiniz :) ayrıca bizim üniversitedeki en düşük memur yemek ücreti 4,5 TL sizinki hangisi merak ettim cidden.

Toplam 316 mesaj
«45678910111213141516

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi