Editörler : "eskiyara"Pangaea

karamurekkep
Memur
07 Temmuz 2022 11:19

Dikkat: Başlığı açan provoke etme amacı güdüyor. Zannedersem ismiyle müsemma olan arkadaş bir Çinli; böl, parçala, yönet taktiğini tüm memurlar üstünde incelikle uygulayıp geniş açıdan bakmamızı engellemeye çalışan bir zat-ı muhterem(!).

Alper884
Yasaklı
07 Temmuz 2022 11:45

Bir soruyla giriş yaptım yardiminizi alıp cikipgidecektim ki sorum da anlayamadıgim bi cümlenin açılımını yapivermeniz di ricam. Çünkü imla hatalarını, kelimelerin kökünü felan biliyorsunuz ya.Sonra baska mesleklerle ilgili sorulari ben yoneltmedim.Siz benim soruma profilime bakip işsiz gücsüz diye cevap verme tenezzulunde bulunmadiniz ya.Ben de yine sizden olmayan diger arkadaslara da cevap verme tenezzulunde bulunmayacaksiniz diye, onlarin sorusuna fikrimi soyledim.Sizin derdiniz burda ögretmenlikle yakindan uzaktan ilgili alakasi olmayan seyler yapmak.Sonra sizin kendi kendinize kaynattiginiz soru acan birinin sayfasindan sizi izlemek istedim.Dışarda onca işsiz insan varken, bütçe yetersizliği yüzünden kapinin önüne konulan, güvenlik görevlileri varken,siz sınavlarda gozetmenlik yaptığınızda kaç paraya kadar cikartabiliriz bunu diye, birbirinizi gazliyordunuz.Sizin gibiler yani bu forumda goy goy yapmaya calisanlar, ögretmenliği kullanmanip konulari saptirmayin.Bunu da tüm ögretmenler hedef alinmis gibi göstermeyin.STRATEJİNİZ gözümü yaşarttı doğrusu.Böyle durumlarda ogrencilerinize de bu stratejiyi uygulayıp, konuyu dağıtıp, ay ben öğretmenim deyip, ögretmenliğin arkasına sığınıyorlar musunuz

Alper884
Yasaklı
07 Temmuz 2022 12:15

.

Alper884
Yasaklı
07 Temmuz 2022 12:17

.

şanlı0788
Şube Müdürü
07 Temmuz 2022 15:56

Şuraya da bırakayım. İt ürür, kervan yürür. Not: öğretmenler tatilde ve maaşlarını alıyorlar :))
Alper884, 2 yıl önce

.

235U
Genel Müdür
07 Temmuz 2022 16:03

yine alper yine bi deli saçması başlık daha

10 tanede nicki var

küfür torbasını doldurunca diğer nickine geçiyor

235U
Genel Müdür
07 Temmuz 2022 16:05

tüh alper

nokta koyduğunu fark edemedim

yoksa uzatmazdık... hani uzatmayacağını bilsek gene cevap vermeyiz ama bu sadece bu başlığa yazmanı durduruyor

hemen deli saçması başka bir başlıkta saçmalarını döküyorsun...

235U, 2 yıl önce

yine alper yine bi deli saçması başlık daha

10 tanede nicki var

küfür torbasını doldurunca diğer nickine geçiyor

durun14
Şef
07 Temmuz 2022 16:12

Herkes bu devirde paranın derdi elbet.daha haftnin başında yapılan zam tüm çalışanların cebinden alındı yapilan ulasim,gida vs yapilan zamla.ayrıca eğer bir ogrwtmwn sinav görevi alip ekdersi artarsa daha erken vergi dilimine girip daha fazla vergi oduyor.ne kadar çok kazanç o kadar vergi demek. Bakın sizi tanımam ama belki ilerleyen yillarda siz okuyup bu kışkırtmaya çalıştığınız mesleğin bir uyesi olacaksiniz ya da sizin çocuğunuz ogretmen olacak.bizlerin aldığı haklar ne jadar artarsa sizlerinde haklari artiyor ama diyorsanız ben burada sadece dalga gecme amacli buradayim.elden birşey gelmez herkesin kendi kararidir. Yalnız hiçbir meslek digerinden ustun degildir.her meslek kiymetlidir. Temizlik görevlileri olmazsa ne olur?sadece 1 gün calismasalar hayatimiz ne kadar çok aksar.her meslek böyledir.yalnızca şu ekonomik krizde insanlar birbirine tahammülsüz ve kaba.belki internet ortaminda hakka giriyorum diye düşünmüyor insanlar ama Allah kalp kirani unutmaz. O yuzden kalp kirmayin.isteklerinizi kotul yada incetecek soz söylemeden soyleyin.belki o zaman elestirinizi dinleyecek kişi sayisi artar

Alper884, 2 yıl önce

Bir soruyla giriş yaptım yardiminizi alıp cikipgidecektim ki sorum da anlayamadıgim bi cümlenin açılımını yapivermeniz di ricam. Çünkü imla hatalarını, kelimelerin kökünü felan biliyorsunuz ya.Sonra baska mesleklerle ilgili sorulari ben yoneltmedim.Siz benim soruma profilime bakip işsiz gücsüz diye cevap verme tenezzulunde bulunmadiniz ya.Ben de yine sizden olmayan diger arkadaslara da cevap verme tenezzulunde bulunmayacaksiniz diye, onlarin sorusuna fikrimi soyledim.Sizin derdiniz burda ögretmenlikle yakindan uzaktan ilgili alakasi olmayan seyler yapmak.Sonra sizin kendi kendinize kaynattiginiz soru acan birinin sayfasindan sizi izlemek istedim.Dışarda onca işsiz insan varken, bütçe yetersizliği yüzünden kapinin önüne konulan, güvenlik görevlileri varken,siz sınavlarda gozetmenlik yaptığınızda kaç paraya kadar cikartabiliriz bunu diye, birbirinizi gazliyordunuz.Sizin gibiler yani bu forumda goy goy yapmaya calisanlar, ögretmenliği kullanmanip konulari saptirmayin.Bunu da tüm ögretmenler hedef alinmis gibi göstermeyin.STRATEJİNİZ gözümü yaşarttı doğrusu.Böyle durumlarda ogrencilerinize de bu stratejiyi uygulayıp, konuyu dağıtıp, ay ben öğretmenim deyip, ögretmenliğin arkasına sığınıyorlar musunuz

BayrakHoca
Şef
07 Temmuz 2022 20:18

Öğretmen olmayanların kışkırtma amaçlı açtıkları başlıklar hakkında halkı kinve nefrete teşvik amacıyla FORUM YÖNETİCİLERİ suç duyurusunda bulunmadığı için bu seviyesizlik devam ediyor.

Forumun reytingi için mi göz yumuyorsunuz?

Keşke öğretmen kimliği gösterilip öyle üye olunsa

Toplam 29 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi