Editörler : swat3410

Esdurumu46
Aday Memur
21 Ekim 2019 00:55

Bu arada esim 672 khk ihrac oldu adli olarak beraat etti.

Komisyon red verdi kriteri sube cikisli olmak sonradan kodlamasi cikti Ea Diye kodlanmis.

erdogan26
Aday Memur
21 Ekim 2019 20:49

Yahu arkadaslar bilen yokmu fisleme kısmını listenin neresinden bakıyoruz.Açıklama yok.Fislemeden iislemim olmadı sadece liste var.

ÖzelHarekat_61
Kapalı
22 Ekim 2019 20:13

Facede Ohal İncelem Komisyonu sayfasından alıntıdır."Arkadaşlar bende kabul kararını dün akşam öğrendim belki umut olur diye Kurumum EGM 679 KHK Kriter Banka ve garson Dil kodu 2019 Haziran Takipsizlik".Arkadaşa öncelikle hayırlı olsun.Bende banka da yok benden 1 sene sonra takipsizlik almış benimle aynı kod ve iade olmuş.Tabiki iade olsun Eyv da biz neyi bekliyoruz ben kafayı yicem bu sıra neye göre kardeşim yeter artık bu nasıl adalet :(

Türk1453
Yasaklı
22 Ekim 2019 20:46

Darısı başımıza tüm masum kaderdaşlarıma
ÖzelHarekat_61, 4 yıl önce
Facede Ohal İncelem Komisyonu sayfasından alıntıdır."Arkadaşlar bende kabul kararını dün akşam öğrendim belki umut olur diye Kurumum EGM 679 KHK Kriter Banka ve garson Dil kodu 2019 Haziran Takipsizlik".Arkadaşa öncelikle hayırlı olsun.Bende banka da yok benden 1 sene sonra takipsizlik almış benimle aynı kod ve iade olmuş.Tabiki iade olsun Eyv da biz neyi bekliyoruz ben kafayı yicem bu sıra neye göre kardeşim yeter artık bu nasıl adalet :(

Reco54
Şube Müdürü
22 Ekim 2019 21:04

agostos 2017 takipsizlik. kodlama AD guncem ve tüm liste. inclemeye devam. 677 meslek hayatimda herhangi bir şubede calismadim. hic bir sinava girmedim. herkesin ön inceleme kararinda red veya kabul alacagi bellidir. arsivden hangi siralamaya göre dosya cekilip karar yuklendigi siralama mantigini cözen cikmadi. sürec cok yipratti.

PolisEmre0934
Genel Müdür
23 Ekim 2019 01:33

670 khk kod ad edl incele babam incele
Reco54, 4 yıl önce
agostos 2017 takipsizlik. kodlama AD guncem ve tüm liste. inclemeye devam. 677 meslek hayatimda herhangi bir şubede calismadim. hic bir sinava girmedim. herkesin ön inceleme kararinda red veya kabul alacagi bellidir. arsivden hangi siralamaya göre dosya cekilip karar yuklendigi siralama mantigini cözen cikmadi. sürec cok yipratti.

tsubasa19
Aday Memur
23 Ekim 2019 01:51

dairede de şubede de çalışmış olabilirdin. sınavlara da girmiş olabilirdin bi önemi yok. açıkçası komisyonun bi sıralamaya göre baktığını düşünmüyorum karambole bence. sanırım dikkate aldıkları en önemli şey adli bişey varsa sonuçlanmış olması. kod olumluysa da iade.
Reco54, 4 yıl önce

tsubasa19
Aday Memur
23 Ekim 2019 01:53

hiç usanmıycan demi .d
PolisEmre0934, 4 yıl önce
670 khk kod ad edl incele babam incele

PolisEmre0934
Genel Müdür
23 Ekim 2019 03:20

Ne alaka la deli.d
tsubasa19, 4 yıl önce
hiç usanmıycan demi .d

Axipolis81
Aday Memur
28 Aralık 2019 01:39

Sa devlerim abilerim kardeşlerim hiç dönen oldu mu bizim koddan var mı haber

ÖzelHarekat_61
Kapalı
28 Aralık 2019 01:40

Bu hafta duymadım ama bizim koddan bugüne kadar herkes iade oldu
Axipolis81, 4 yıl önce

Sa devlerim abilerim kardeşlerim hiç dönen oldu mu bizim koddan var mı haber

erdogan26
Aday Memur
28 Aralık 2019 23:15

1karar vardı adli işlem beraat 677&679 dil kodu yazmıştı red diye. 701 dil-:-o kod inceleme devam.Daha ne kadar bekleriz allah bilir.701 herhalde bitmek üzere sağlıklı bilgi yok.Diğer khklarda dil kodu kararlar mevcutta acaba bizler hakkında çevre bilgisimi araştırılıyor da sona kaldık.Red ihtimali bizide üzüyor.

ÖzelHarekat_61
Kapalı
28 Aralık 2019 23:21

Ben 679 dil 677 dil red görmedim kararı bulursanız paylaşınız.bazıları derece1 dil 2015 Mart alan ea diye fişlenmiş onlara red veriliyor diye biliyorum
erdogan26, 4 yıl önce
1karar vardı adli işlem beraat 677&679 dil kodu yazmıştı red diye. 701 dil-:-o kod inceleme devam.Daha ne kadar bekleriz allah bilir.701 herhalde bitmek üzere sağlıklı bilgi yok.Diğer khklarda dil kodu kararlar mevcutta acaba bizler hakkında çevre bilgisimi araştırılıyor da sona kaldık.Red ihtimali bizide üzüyor.

Negoloman
Aday Memur
28 Aralık 2019 23:37

Komisyon beratin durumuna gore karar veriyormus beraatinde ab c d diye kademesi varmis duydunuzmu dogrumu

ÖzelHarekat_61
Kapalı
29 Aralık 2019 00:57

Öyle birşey yok size yanlış bilgi verilmiş b den red alan birsürü insan da var e den kabul alan birsürü insan da
Negoloman, 4 yıl önce

Komisyon beratin durumuna gore karar veriyormus beraatinde ab c d diye kademesi varmis duydunuzmu dogrumu

Negoloman
Aday Memur
29 Aralık 2019 01:02

Beraatte ab c de var yani ilk kez duydum bunu

Öyle birşey yok size yanlış bilgi verilmiş b den red alan birsürü insan da var e den kabul alan birsürü insan da

mnk.42
Aday Memur
29 Aralık 2019 16:10

cmk. 223/ ---1 den 10 a kadar maddesi var. bunların içinde bazılarınında a.b.c.d.e gibi maddeleri var. gogıla sor .herşeyi biliyor. mesela bizim dosyada hakim. cmk 223/ 2e maddesine göre berat verdi. ama savcı mütalasında ceza istediği için dosya istinafda.bu arada sd kart fişleme ad-dil komisyon inceleme devam.

Negoloman, 4 yıl önce

Beraatte ab c de var yani ilk kez duydum bunu

ÖzelHarekat_61
Kapalı
29 Aralık 2019 16:12

Sadece bu kodlardan ceza istemez sizin muhtemelen banka tanık gibi yan sebeplerden var
mnk.42, 4 yıl önce

cmk. 223/ ---1 den 10 a kadar maddesi var. bunların içinde bazılarınında a.b.c.d.e gibi maddeleri var. gogıla sor .herşeyi biliyor. mesela bizim dosyada hakim. cmk 223/ 2e maddesine göre berat verdi. ama savcı mütalasında ceza istediği için dosya istinafda.bu arada sd kart fişleme ad-dil komisyon inceleme devam.

mnk.42
Aday Memur
29 Aralık 2019 16:38

mahkemeye çıkarken tek başına çıkmıyon doya kalabalık.. banka yok.bylok yok.açık veya gizli tanık yok.

Sadece bu kodlardan ceza istemez sizin muhtemelen banka tanık gibi yan sebeplerden var

mnk.42
Aday Memur
29 Aralık 2019 17:08

özelharekçı müneccim misin hemen bi yan sebeb kulp uydurdun. işte meslek de gelinen son durum bu. bizlerin bu duruma düşmemizdeki sebebp bu. bazı kendini bilmez hadsiz lerin acaba o şunun la gezdi bu bununla oturuyor. ocu bu cu şu cu mu diye kulp takmasıyla bu duruma geldik..

Toplam 237 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi