Editörler : cihan27E.Kayı Han
«424344454647484950515253»

Alan1453
Aday Memur
07 Haziran 2018 15:25

Bende olacağını sanmıyorum... Zaten seçimden sonra yok sistem değişikliği, yok bakanlıklar birleşti derken sıra gelmez.. Şimdi bile olmuyor.. ALLAH HEPSİNİ BİLDİĞİ GİBİ YAPSIN.. cok sey geçiyor içimdende

nuratok
Aday Memur
09 Haziran 2018 15:42

Arkadaşlar bu hak sadece hamile hanımlara mı veriliyor? Bedensel engelliler için uygun değil mi?

Çok yoğun bir kurumda çalışıyorum, hem engelli olarak zorlanıyorum, hem de babam bakıma muhtaç bazen destek gerekiyor, ilacı bakımı vs.

maaşımdan feragat ederek yarı zamanlı çalışmayı tercih ederdim çoğu zaman bunu bir vekile dile getirsek bize de uygulansa çok iyi olurdu.

sgk35
Aday Memur
11 Haziran 2018 09:01

Hamile bayanlar için değil, doğum izni bittikten sonra çocuk ilkokul çağına gelene kadar verilecek bir haktı ama zaten onu da vermiyorlar. 2 senedir yönetmelik çıkamadı :)

ankara1402
Memur
12 Haziran 2018 11:19

Bakan şu an NTV'de canlı yayın konuğu... Dilerim yönetmelik gündeme gelir...

kuzeyden_1
Aday Memur
12 Haziran 2018 11:33

tweet atın ntv ye

J.M.P.
Aday Memur
21 Haziran 2018 13:50

Her ne kadar yarı zamanlı çıkmamışsa da arkadaşlar bugün sözleşmeli personel için güzel birsey yayınlandı. 2 yıl ücretsiz izin ve 3 saat süt izni geldi.

kuzeyden_1
Aday Memur
21 Haziran 2018 14:14

herkese herşey yayinlandi ama bi̇zi̇m yillardir bekledi̇ği̇mi̇z çikmadi :(

Alan1453
Aday Memur
22 Haziran 2018 10:34

Yazıklar olsun onlara, herkese herşey verildi... Ben onlara cevabımı sandıkta vericem.

Alan1453
Aday Memur
26 Haziran 2018 10:02

https://www.memurlar.net/haber/758228/secim-bitti-iste-kamuda-beklenen-isler.html

Arkadaşlar memurlar. Net kamuda bekleye işler diye haber yapmış, ama yarım gün çalışma yönetmeliğini yazmamış. Vatsuptan yazdım neden kapsamadınız diye.. Bence tepki verin..

J.M.P.
Aday Memur
26 Haziran 2018 14:30

Arkadaşlar yorum yazın lütfen biz hala bekliyoruz. Seçimler bitti.Sessizliğimizi bozma vakti geldi.

kpşş
Memur
03 Temmuz 2018 11:48

:(

folicacid81
Aday Memur
09 Temmuz 2018 21:24

Anasayfa lügfen

111222333444555
Aday Memur
10 Temmuz 2018 08:44

yeni bakan hayırı olsun!!! 1 sene de o ınceler tasarıyı. yok eksık var yok yolladık yollucaz.... aynı lakırdılar...ne diyeyim ki kaç bin kişinin hakkına girdiler.senin özel sektörde çalışan vatandaşın almış yürümüş çatır çatır kullanırken devlet memuruna olan bu tutum niye düşünmek lazım.bi bunda değil ki her şeyde üvey evlat muamelesi...

suzunselvi
Aday Memur
13 Temmuz 2018 22:25

657 sayılı Devlet Memurları Kanununun Ek 14 üncü maddesinde "Bu kanunun uygulanması ile ilgili konularda kurumlar, bağlı veya ilgili oldukları Bakanlık eliyle Devlet Personel Başkanlığına bu dairenin bağlı bulunduğu Devlet Bakanlığı kanalıyla başvururlar. Bu başvurmalarla ilgili işlemlerin yürütülme usul ve esasları Bakanlar Kurulunca tespit edilir." hükmü, 12.01.1983 tarih ve 17926 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Devlet Memurlarının Şikayet ve Müracaatları Hakkında Yönetmeliğin 11 inci maddesinde; "Devlet memurları kurumları ile ilgili resmi ve şahsi işlemlerden dolayı müracaat hakkına sahiptirler " ve 12 nci maddesinin birinci fıkrasında; "Müracaatlar hakkında karar verme yetkisi, kurumların çalışma usul ve esaslarını belirleyen Kanun, Tüzük ve Yönetmelikler ile müracaat konusunu çözümlemeye yetkili kılınan mercilere aittir." hükmü yer almaktadır. Bu itibarla, konuya ilişkin talebinizin anılan Yönetmelik hükümleri çerçevesinde çalışmakta olduğunuz kuruma intikal ettirilmesi gerekmekte olup, talebinizin adı geçen Kurumca karşılanamaması ve anılan Ek 14 üncü maddesinde belirtilen prosedüre uygun olarak Başkanlığımıza intikal ettirilmesi halinde gerekli inceleme yapılarak görüş tesis edilmesi mümkün olabilecektir. Bilgilerinizi rica ederim. Devlet Personel başkanlığı Bilgi Edinme Birimi

Tomrissssssss
Aday Memur
15 Temmuz 2018 11:26

Siz başvuru mu yaptınız bu cevap geldi

suzunselvi, 6 yıl önce

657 sayılı Devlet Memurları Kanununun Ek 14 üncü maddesinde "Bu kanunun uygulanması ile ilgili konularda kurumlar, bağlı veya ilgili oldukları Bakanlık eliyle Devlet Personel Başkanlığına bu dairenin bağlı bulunduğu Devlet Bakanlığı kanalıyla başvururlar. Bu başvurmalarla ilgili işlemlerin yürütülme usul ve esasları Bakanlar Kurulunca tespit edilir." hükmü, 12.01.1983 tarih ve 17926 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Devlet Memurlarının Şikayet ve Müracaatları Hakkında Yönetmeliğin 11 inci maddesinde; "Devlet memurları kurumları ile ilgili resmi ve şahsi işlemlerden dolayı müracaat hakkına sahiptirler " ve 12 nci maddesinin birinci fıkrasında; "Müracaatlar hakkında karar verme yetkisi, kurumların çalışma usul ve esaslarını belirleyen Kanun, Tüzük ve Yönetmelikler ile müracaat konusunu çözümlemeye yetkili kılınan mercilere aittir." hükmü yer almaktadır. Bu itibarla, konuya ilişkin talebinizin anılan Yönetmelik hükümleri çerçevesinde çalışmakta olduğunuz kuruma intikal ettirilmesi gerekmekte olup, talebinizin adı geçen Kurumca karşılanamaması ve anılan Ek 14 üncü maddesinde belirtilen prosedüre uygun olarak Başkanlığımıza intikal ettirilmesi halinde gerekli inceleme yapılarak görüş tesis edilmesi mümkün olabilecektir. Bilgilerinizi rica ederim. Devlet Personel başkanlığı Bilgi Edinme Birimi

miracım
Aday Memur
17 Temmuz 2018 11:37

bekliyoruz, bekliyoruz.... calışmalar devam ediyor büyük bir umutla resmi gazeteyi bekliyorum

miracım
Aday Memur
17 Temmuz 2018 11:40

konuyla ilgili nereyle görüşmemiz gerekiyor bilen varmı

kuzeyden_1
Aday Memur
17 Temmuz 2018 11:40

bence beklemeyelim bakalım yeni bakan neler değiştirecek yönetmelikte derken bakan değişiyor

miracım
Aday Memur
17 Temmuz 2018 13:24

peki ne yapılabilir hocam

kuzeyden_1
Aday Memur
17 Temmuz 2018 13:37

yapabileceğimiz herşeyi yaptık her yerden yazdık memurlar net haber yaptı malesef olmadı 2 yıldır çalışarak bekledim artık çocuğum kreşe başladı bu saatten sonra çıksa ne olacak biliyorum ki benim gibi binlerce anne vardı bu konu da malesef hakkımı helal etmiyorum çünkü 2 yıldır hep bu hafta çıkacak bu ay çıkacak diye oyaladılar bizi. bu kadar zor muydu bilmiyorum :(

Toplam 1145 mesaj
«424344454647484950515253»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi