Editörler : E.Kayı Han
31 Mart 2023 18:24

Silivrideki personel servisi kazası.
Yaralanan meslektaşlarıma Allahtan şifa diliyorum. Hurda servislerin bir an kaldırılmasını ve can güvenliğinin sağlanmasını diliyorum.

E.Kayı Han
Editor
01 Nisan 2023 02:42

Kaza geçiren arkadaşlara acil şifalar dilerim. Allah yardımcıları olsun.

farik mümeyyiz
Aday Memur
01 Nisan 2023 14:12

Adliyeci ve infaz korumalar dışında kimsenin umurunda değil adalet bakanlığı personelleri. Allahım hepsine acil şifalar versin inşallah. Bakanlıktan bir geçmiş olsun bile gelmedi. Sahipsizlik ne acı...

bürodan
Şube Müdürü
01 Nisan 2023 15:33

Kaza yapan servis dahil hiçbirinin muayenesi kontrolü yok. İçeride ayrı canlı güvenliği sıkıntısı dışarıda ayrı.. Her gidişimizde kaza atlatıyoruz ya da araç bozuluyor, zaten klima desen yok türlü türlü sıkıntılar var kimse de müdahale etmiyor memura ölmek reva görülüyor.

işletmen74
Aday Memur
01 Nisan 2023 15:40

Ağzın bal yesin kardeşim aynen öyle tam 12 senedir Sillvri Marmara ceza infaz kurumunda çalışıyorum haklısın kardeşim Allah'a emanet gidiyoruz her gün Allah sonumuzu hayır etsin inşaallah
bürodan, 1 yıl önce

Kaza yapan servis dahil hiçbirinin muayenesi kontrolü yok. İçeride ayrı canlı güvenliği sıkıntısı dışarıda ayrı.. Her gidişimizde kaza atlatıyoruz ya da araç bozuluyor, zaten klima desen yok türlü türlü sıkıntılar var kimse de müdahale etmiyor memura ölmek reva görülüyor.

Yokluk123
Aday Memur
01 Nisan 2023 15:45

bugün bir twitter etkinliği ile bunu gündem yapmak lazım. adalet bakanlığının ne kadar umrunda olmayan bir meslek olduğunu göstermek lazım

EpHeSus77
Aday Memur
02 Nisan 2023 10:14

kazada yaralanan arkadaşlara geçmiş olsun dilerim. bir geçmiş olsunu da cte ve adalet bakanlığına diiyorum. personeli işe giderken kaza geçiriyor ama kurumlar bir msj bile yayınlamıyor.

hkn000064
Memur
03 Nisan 2023 09:40

bindiğimiz serviste emniyet kemeri çalışmıyordu.dilimizde tüy bitti söyleye söyleye.

zar zor servisi değiştirdiler.kaç defa tartıştım sırf bu yüzden.

yolda basa basa cezaevine geliyorlar.

ben anlamıyorum bunlara radar cezası gelmiyor mu.

bir kere bile polisin denetlemesine denk gelmedim.

Toplam 7 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi