Editörler : supporters.
«101102103104105106107108109110111112»

dmrdmr88
Aday Memur
30 Kasım 2021 14:34

Hocam sistemde hiç birşey değişmedi temmuzdan beridir asgari yazıyor. Bende bunu anlayamıyorum. Hukuki olarak dava açmak için süreyide geçirdiler.

Alexfb06, 2 yıl önce

Ekim başı gibi dbs de jüri sürecine mi döndü Hocam,

Alexfb06
Aday Memur
01 Aralık 2021 16:37

ÜAK'ı aradığımda bir memur asgari itiraz toplantısının yapılmadığını söyledi. Başka bilgi alan oldu mu armamızda acaba?

ilk74
Aday Memur
01 Aralık 2021 21:22

Hocam iki kere mail attım cevap gelmedi. Gün boyu telefonla aradım bakan olmadı. UAK sayfasında eğer cevap verilmeyecekse iletişim bilgileri neden var anlamış değilim. Yoğunluktan dolayı cevap veremediklerini düşünmek istiyorum ancak hangi devlet kurumundaki hangi devlet memuru sabah 8 akşam 5 başını kaldırmadan iş yapıyor çok merak ediyorum. İnşallah olumlu veya olumsuz bir gelişme olur da önümüze bakarız.

Alexfb06, 2 yıl önce

ÜAK'ı aradığımda bir memur asgari itiraz toplantısının yapılmadığını söyledi. Başka bilgi alan oldu mu armamızda acaba?

Alexfb06
Aday Memur
03 Aralık 2021 19:05

Muhtemelen bizim itirazlarin degerlendirilmesi haftaya kaldı. Tabi en iyi ihtimal.

ilk74
Aday Memur
03 Aralık 2021 20:37

Sayın hocalarım, bugün UAK'a telefonla ulaşabildim. Sağ olsun telefona çıkan hanımefendi dilekçemin geçen hafta komisyona girdiğini ancak kararların henüz kendilerine gelmediğini söyledi. Haftaya büyük olasılıkla gelir dedi. Ben de itiraz sonucumuzu sistem üzerinden mi takip edeceğimizi sordum. Hayır, resmi yollardan bildirilir dedi. Resmi yoldan kasıt EBYS midir mail midir bilmiyorum. Ben 1 Kasımda gönderdim dilekçemi. Umarım itiraz eden tüm hocalarımla birlikte benim de haftaya itiraz sonucum gelir. Artık olumlu ya da olumsuzuna bakmıyorum. Çünkü memlekette ehlikeyf, ego abidesi açık aramaya çalışan jüriler olduğu surece ünvanların gözümde gram kadar değeri kalmadı.

Alexfb06
Aday Memur
03 Aralık 2021 20:49

Bilgi için teşekkürler Hocam. Galiba sizle ben varım itiraz eden, diğer arkadaşlardan pek etkileşim yok. İns haftaya tekrar jüri sürecine gireriz ve ins sonu da başarılı olur.

ilk74, 2 yıl önce

Sayın hocalarım, bugün UAK'a telefonla ulaşabildim. Sağ olsun telefona çıkan hanımefendi dilekçemin geçen hafta komisyona girdiğini ancak kararların henüz kendilerine gelmediğini söyledi. Haftaya büyük olasılıkla gelir dedi. Ben de itiraz sonucumuzu sistem üzerinden mi takip edeceğimizi sordum. Hayır, resmi yollardan bildirilir dedi. Resmi yoldan kasıt EBYS midir mail midir bilmiyorum. Ben 1 Kasımda gönderdim dilekçemi. Umarım itiraz eden tüm hocalarımla birlikte benim de haftaya itiraz sonucum gelir. Artık olumlu ya da olumsuzuna bakmıyorum. Çünkü memlekette ehlikeyf, ego abidesi açık aramaya çalışan jüriler olduğu surece ünvanların gözümde gram kadar değeri kalmadı.

Drrose
Aday Memur
03 Aralık 2021 20:54

şubat 2021 başvurusuyum ağustosta asgariden red olup, itiraz edip haklı bulunup eylülde jüri sürecine dönen ben bugün 11 ay sonunda başarılı sonucumu aldım. bu süreçte en büyük desteğim bu grup oldu. kader birliği yaptığımız tüm arkadaşlara çok teşekkür ederim. inşallah herkes güzel haberler alır

saçma sebeplerle asgari red alan arkadaşlar vazgeçmeyin. hakkınızı arayın. hakkımı aramasaydım bugün bu mutluluğu yaşayamazdım.. saygılarımla...

ilk74
Aday Memur
03 Aralık 2021 22:43

Hayırlı, uğurlu olsun hocam. Adalet er ya da geç tecelli eder. Çok sevindim sizin adınıza.

Drrose, 2 yıl önce

şubat 2021 başvurusuyum ağustosta asgariden red olup, itiraz edip haklı bulunup eylülde jüri sürecine dönen ben bugün 11 ay sonunda başarılı sonucumu aldım. bu süreçte en büyük desteğim bu grup oldu. kader birliği yaptığımız tüm arkadaşlara çok teşekkür ederim. inşallah herkes güzel haberler alır

saçma sebeplerle asgari red alan arkadaşlar vazgeçmeyin. hakkınızı arayın. hakkımı aramasaydım bugün bu mutluluğu yaşayamazdım.. saygılarımla...

ilk74
Aday Memur
03 Aralık 2021 22:44

İnşallah hocam. Umarım bu belirsizlikten biran önce kurtuluruz.

Alexfb06, 2 yıl önce

Bilgi için teşekkürler Hocam. Galiba sizle ben varım itiraz eden, diğer arkadaşlardan pek etkileşim yok. İns haftaya tekrar jüri sürecine gireriz ve ins sonu da başarılı olur.

mrfilolog
Aday Memur
04 Aralık 2021 01:30

Bilgilendirme için teşekkür ediyoruz hocam. Sanki geçen gün henüz itiraz komisyonunun yapılmadığı bilgisi verilmişti. Eğer geçen hafta yapıldıysa bu hafta içi bir hareketlilik olabilir. Umarım itirazlarımız okunur ve dikkate alınır. Hepimiz için hayırlısı olsun diyelim.
ilk74, 2 yıl önce

Tourniquett
Daire Başkanı
04 Aralık 2021 10:14

Resmi yol dediği mesaj ve maildir hocam.Toplantıdan yaklaşık 10 gün sonra sisteme işleniyor diye biliyorum. Hepiniz için hayırlı olur umarım sonuçlar. .

ilk74, 2 yıl önce

ilk74
Aday Memur
04 Aralık 2021 11:05

Teşekkür ederim hocam.

Tourniquett, 2 yıl önce

Resmi yol dediği mesaj ve maildir hocam.Toplantıdan yaklaşık 10 gün sonra sisteme işleniyor diye biliyorum. Hepiniz için hayırlı olur umarım sonuçlar. .

ilk74
Aday Memur
04 Aralık 2021 11:10

Ben de öyle düşünüyordum ve ümitsizce aradım UAK'ı. Ancak telefondaki hanımefendi şu an sistem gitti biraz bekleteceğim sizi dedikten sonra sistemden bilgilerime baktı ve komisyona girdiğini söyledi. Geçiştirme cevap vermediğini düşünüyorum. İnşallah hepberaber bu sıkıntıdan kurtuluruz.

mrfilolog, 2 yıl önce
Bilgilendirme için teşekkür ediyoruz hocam. Sanki geçen gün henüz itiraz komisyonunun yapılmadığı bilgisi verilmişti. Eğer geçen hafta yapıldıysa bu hafta içi bir hareketlilik olabilir. Umarım itirazlarımız okunur ve dikkate alınır. Hepimiz için hayırlısı olsun diyelim.

Dr. Trainer
Aday Memur
04 Aralık 2021 11:17

Merhaba Değerli Hocalarım,

Umarım herkes istediği sonucu alır. Ben 10 kasımda itiraz dosyanı kuruma ulaştırmıştım. Süreç sonuçlanmış mıdır? Ne zaman açıklanabilir? Diğer hocalarım komisyona girdiğini ifade etmiş. Hareketlilik olur mu gelecek hafta?

ilk74
Aday Memur
04 Aralık 2021 12:34

Bana telefonda verilen cevaba göre sizin dilekçeniz de komisyona girmiştir hocam. Gelecek hafta veya en geç bir sonraki hafta cevabımızı alırız diye düşünüyorum.

Dr. Trainer, 2 yıl önce

Umarım herkes istediği sonucu alır. Ben 10 kasımda itiraz dosyanı kuruma ulaştırmıştım. Süreç sonuçlanmış mıdır? Ne zaman açıklanabilir? Diğer hocalarım komisyona girdiğini ifade etmiş. Hareketlilik olur mu gelecek hafta?

Dr. Trainer
Aday Memur
04 Aralık 2021 23:22

İnşallah hocam en kısa sürede olumlu cevaplanır hepimizin itirazı. Bilgilendirmeniz için çok teşekkür ederim.

carbon1
Aday Memur
05 Aralık 2021 14:48

Hocam itirazımızı yaptığımızda itiraz yaptıgımız hocaya mı tekrar dönüyorlar yoksa kurul mu degerlendiriyor teşekkürler

Drrose, 2 yıl önce

Dr. Trainer
Aday Memur
06 Aralık 2021 17:42

Bugün ÜAK'tan sms geldi ve sisteme girip kontrol ettiğimde durumum jüri sürecinde şeklinde değiştirilmiş. 2 jüri üyesi olumsuz rapor yazıp asgari vermişti. Bundan sonraki süreçte nasıl bir yol izleniyor? Forumlarda okuduğum kadarıyla, ilgili jürilere 10 gün süre verilip başarılı/başarısız olarak değerlendirilmesi isteniyor. Jürilerin bu süreçte tekrar asgari veya etik vermesi söz konusu oluyor mu? Oluyorsa jüri üyeliği düşürülüp, yedek jüri kararı esas alınıyor deniyor. Bilenler aydınlatabilir mi? Teşekkür ederim şimdiden.

ilk74
Aday Memur
06 Aralık 2021 17:50

Hayırlı olsun hocam, çok sevindim sizin adınıza. Bu hafta içinde bizlere de mesaj gelir o zaman.

Dr. Trainer, 2 yıl önce

Bugün ÜAK'tan sms geldi ve sisteme girip kontrol ettiğimde durumum jüri sürecinde şeklinde değiştirilmiş. 2 jüri üyesi olumsuz rapor yazıp asgari vermişti. Bundan sonraki süreçte nasıl bir yol izleniyor? Forumlarda okuduğum kadarıyla, ilgili jürilere 10 gün süre verilip başarılı/başarısız olarak değerlendirilmesi isteniyor. Jürilerin bu süreçte tekrar asgari veya etik vermesi söz konusu oluyor mu? Oluyorsa jüri üyeliği düşürülüp, yedek jüri kararı esas alınıyor deniyor. Bilenler aydınlatabilir mi? Teşekkür ederim şimdiden.

Dr. Trainer
Aday Memur
06 Aralık 2021 17:52

Gelir hocam, benim itirazım 10 kasımda kuruma ulaşmıştı.

Toplam 2687 mesaj
«101102103104105106107108109110111112»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi