Editörler : Pangaea
«702170227023702470257026702770287029703070317032»

Ziraatci-can
Şube Müdürü
19 Ağustos 2019 23:26

Siz napıonzz

suculBey
Aday Memur
20 Ağustos 2019 00:54

Kimse pergemde çalışan memurların net sayı vermesini beklemesin. Geçmiş senelerde , bu sebepten dolayı sıkıntı yaşayan çalışan memurlar olmuştur. Çalışma olduğunu söylemeleri bile bir lütuf aslına bakarsanız. kimse yaptığı işle ilgili bilgi vermek zorunda değil. Telaffuz edilen rakamlar doğruluk payı elbet vardır. Bazı atanmış arkadaşlarımız, özel sebeplerden dolayı (tayin becayiş eş durumu vb vb) pergemde çalışan insanlarla defalarca gidip gelerek ahbap olmuşlardır. ve bu insanlara bazı detaylar verilmektedi,r o kişilerde yakınında bir kişiye söylemesi ipin ucunun kaçmasına, farklı platformlarda üstüne ekleme yapıla yapıla paylaşılmasına sebep olmaktadır. Kimse kusura bakmasında, in misin cin misin ne idüğü belirsiz birine neden telefonda net bilgi verilsin? Sizler için evet bu durum hayati önem taşıyan bir dönüm noktası, lakin pergemde ki memur için rutin bir işlem ve karın ağrsından öte deği...l ki yineliyorum,, geçmiş yıllarda detay verdiği için başı ağrıyan memurları bilipte birşey söylemiyor oluşu ya da ucu açık cevaplar veriyor oluşu normal değil mi???

sinan.1903
Daire Başkanı
20 Ağustos 2019 01:40

Siz bir sayı duydunuz mu hocam..
suculBey, 5 yıl önce

Kimse pergemde çalışan memurların net sayı vermesini beklemesin. Geçmiş senelerde , bu sebepten dolayı sıkıntı yaşayan çalışan memurlar olmuştur. Çalışma olduğunu söylemeleri bile bir lütuf aslına bakarsanız. kimse yaptığı işle ilgili bilgi vermek zorunda değil. Telaffuz edilen rakamlar doğruluk payı elbet vardır. Bazı atanmış arkadaşlarımız, özel sebeplerden dolayı (tayin becayiş eş durumu vb vb) pergemde çalışan insanlarla defalarca gidip gelerek ahbap olmuşlardır. ve bu insanlara bazı detaylar verilmektedi,r o kişilerde yakınında bir kişiye söylemesi ipin ucunun kaçmasına, farklı platformlarda üstüne ekleme yapıla yapıla paylaşılmasına sebep olmaktadır. Kimse kusura bakmasında, in misin cin misin ne idüğü belirsiz birine neden telefonda net bilgi verilsin? Sizler için evet bu durum hayati önem taşıyan bir dönüm noktası, lakin pergemde ki memur için rutin bir işlem ve karın ağrsından öte deği...l ki yineliyorum,, geçmiş yıllarda detay verdiği için başı ağrıyan memurları bilipte birşey söylemiyor oluşu ya da ucu açık cevaplar veriyor oluşu normal değil mi???

Candle25
Şef
20 Ağustos 2019 05:56

+

sırrıcc
Aday Memur
20 Ağustos 2019 09:35

arkadaslar merhaba sonu 89 16 ile bıten bayanla gorustum.ogleden sonra daire baskanı ile goruscekmıs saat 13 30 dan sonra arayın bılgı verelım dedi

Tarimatama
Daire Başkanı
20 Ağustos 2019 11:49

Bu çalışıyoruzlar hep uydurma .3000 3400 3500 hep uydurma sayılar . Yine oyalıyorlar . Yine pusuya düştük .

Dfsgs
Aday Memur
20 Ağustos 2019 11:57

ben de öyle düşünüyorum umudum kalmadı artık

Tarimatama, 5 yıl önce

Bu çalışıyoruzlar hep uydurma .3000 3400 3500 hep uydurma sayılar . Yine oyalıyorlar . Yine pusuya düştük .

Ziraat59
Şef
20 Ağustos 2019 13:02

Koskoca devlet sizinle dalga mı gecıcek yapmayın Allah aşkına varsa vardır yoksa yoktur a bunları biraz oyalayalım hıc ısı yok devletin alacakları bı avuc insan ıcın nasıl bı dusunce bu kendi kendinize kurup duruyonuz

Tarimatama
Daire Başkanı
20 Ağustos 2019 13:46

Koskoca devlet ile ilgili bişey yok ki . Cumhurbaşkanımız önüne gelen atama dosyasını onaylıyor . MEB , sağlık , polis , bekçi , imam , orman yani tüm bakanlıklar son 2 yılda üçüncü atamaya geçtiler . Koskoca devlet için 3 5 bin bişey değil ama iki yıldır atama olmuyorsa demekki başka bişey var ...

Ziraat59, 5 yıl önce

Koskoca devlet sizinle dalga mı gecıcek yapmayın Allah aşkına varsa vardır yoksa yoktur a bunları biraz oyalayalım hıc ısı yok devletin alacakları bı avuc insan ıcın nasıl bı dusunce bu kendi kendinize kurup duruyonuz

20 Ağustos 2019 13:59

Niye eksi veriyorsunuz ki çok doğru bir konuya değindi...bizimle ilgili bir sıkıntı var.... ne özel de şartlarımız ki iş olanaklarımız bile yok nede kamuda...

onu da geç aptalca her yıl 5 bin insan aramıza katılıyor .. Bu işsizliğe ve saygısızlığa rağmen neden halen üniversiteler öğrenci alıp devlet 3 yıldır yapmadığı atamayı gerçekleştirmiyor ayrıca dsı alımıda ortada yok..... ya kolay harcanan bir grubuz yada cidden kimsenin tınında değiliz....

Tarimatama, 5 yıl önce

Koskoca devlet ile ilgili bişey yok ki . Cumhurbaşkanımız önüne gelen atama dosyasını onaylıyor . MEB , sağlık , polis , bekçi , imam , orman yani tüm bakanlıklar son 2 yılda üçüncü atamaya geçtiler . Koskoca devlet için 3 5 bin bişey değil ama iki yıldır atama olmuyorsa demekki başka bişey var ...

sinan.1903
Daire Başkanı
20 Ağustos 2019 14:10

Aynen meclisten onay alan 995 kadroyu bile almadılar.

Busraadıge
Aday Memur
20 Ağustos 2019 14:13

2019/1 yerleştirmesi ile kırıkkale merkez ya da ilçelerine atanan var mı?

Ziraat59
Şef
20 Ağustos 2019 14:25

Onlar cok genıs kitlelere hitap ediyorlar bizimki toplasan kac kısı edıcek zaten her kpss donemi bı atama oluyo 900 ilce var napsınlar 20000 alıp hersene az gercekcı olalım da burası o forum degıl burda pohpohlıcan devamlı kac kısı katılıyor etkinliklere hani 150000 nerde salla gitsin 150 diye istediniz kadar elestırın beni atama benım puanıma dusmesse demek ki bende sorun var demektir kimi suclıcaz devleti mi 60 alanda girsin o zaman onunda hakkı

Ziraat59
Şef
20 Ağustos 2019 14:36

Bizı takıyolar mı tabıkıde takmıyolar su atama bı cıksada herkes rahatlasa cok zor durumda herkes o belli

Batansu
Aday Memur
20 Ağustos 2019 15:52

Noldu görüştünüz mü?
sırrıcc, 5 yıl önce

arkadaslar merhaba sonu 89 16 ile bıten bayanla gorustum.ogleden sonra daire baskanı ile goruscekmıs saat 13 30 dan sonra arayın bılgı verelım dedi

sırrıcc
Aday Memur
20 Ağustos 2019 16:29

daire başkanı gelmedi yarın arayın dedi şaka gibi bunlar

Batansu, 5 yıl önce
Noldu görüştünüz mü?

nerimantutak
Aday Memur
20 Ağustos 2019 16:30

Bu mesaj 20'nin üzerinde eksi oy aldığı için gizlenmiştir.

ben yazacaktım ama yazmam engellenmiş bazı işgüzarlar yüzünden arkadaşlar ben atnmayın demiyorum puanı yetenler mühendis olarak atansın ama polislik,subaylık,astsubaylık uzman çavuşluk sandığınız kadar kötü değil sosyal hakları iyi terörün beli sihalar,ihalar,atak helikopterleri ve başarılı istihbarti faaliyetlerle kırıldığı için iş yükü az polisevi,orduevi,ucuz kantin gibi imkanlar ve 3600 ek gösterge(çıkacak) gibi haklar mühendislikte yok ayrıca batıda lisans mezunu bir polis yada asker 6000 tl den az almıyor doğuda bu maaşlar 11-12 bin tl ye kadar çıkıyor bu imkanlarla neden polis,asker olmayasınız özrü olmayan imkanı olanlar bu şansları değerlendirsin bende 3000 bayan polis alımına girdim ve kazandım çok şükür göreve başlayacağım inşallah hepinize bol şans

BBZwek
Yasaklı
20 Ağustos 2019 16:40

Geçende torpille işe girip çalıştığını söylüyordun şimdi de polis mi oldun? Bir soru sorcam kaç para veriyorlar sana bu aktrollük için?
nerimantutak, 5 yıl önce

ben yazacaktım ama yazmam engellenmiş bazı işgüzarlar yüzünden arkadaşlar ben atnmayın demiyorum puanı yetenler mühendis olarak atansın ama polislik,subaylık,astsubaylık uzman çavuşluk sandığınız kadar kötü değil sosyal hakları iyi terörün beli sihalar,ihalar,atak helikopterleri ve başarılı istihbarti faaliyetlerle kırıldığı için iş yükü az polisevi,orduevi,ucuz kantin gibi imkanlar ve 3600 ek gösterge(çıkacak) gibi haklar mühendislikte yok ayrıca batıda lisans mezunu bir polis yada asker 6000 tl den az almıyor doğuda bu maaşlar 11-12 bin tl ye kadar çıkıyor bu imkanlarla neden polis,asker olmayasınız özrü olmayan imkanı olanlar bu şansları değerlendirsin bende 3000 bayan polis alımına girdim ve kazandım çok şükür göreve başlayacağım inşallah hepinize bol şans

Ziraatci-can
Şube Müdürü
20 Ağustos 2019 17:51

Yılmaz Şenol bakanlık kadroları cb stratejide yazmş. Onay bekliomş.

starrubyziraat
Daire Başkanı
20 Ağustos 2019 18:20

Yılmaz Şenol nerde yazmış ,Sayı vermiş mi
Toplam 193805 mesaj
«702170227023702470257026702770287029703070317032»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi