Editörler : Pangaea
05 Ağustos 2020 22:11

Açıköğretim psikoloji kapatılıyor
Olması gereken buydu, darısı açıköğretimde olmaması gereken diğer bölümlere.
05 Ağustos 2020 23:16

Gördük ki düşene herkes tekme atıyormuş... Çok yerinde bir karar.

Pskghakan
Şef
05 Ağustos 2020 23:22

O kadar mutluyum ki anlatamam sizlere. 28 kasım değil 5 Ağustos benim doğum günümdür :))

ÇağatayD
Şube Müdürü
05 Ağustos 2020 23:43

Ülkenin eğitim politikasını twitter belirliyor çok üzücü gerçekten. Keşke bu dürüstlüğünüzü psikolojiden çok daha fazla uygulama gerektiren çocuk gelişimi, besyo gibi bölümlerde de görebilseydik. Ama doğru ya neydi o söz yılanlı olan...

zellice
Şef
06 Ağustos 2020 09:10

FİKİR SAHİBİ OLMADAN ZİKİR SAHİBİ OLMAYINIZ AÇIKÖĞRETİMDE PSİKOLOJİ KAPANDIĞI YOK OSYM TERCİH KILAVUZUNDA VAR ARKADAŞLAR BUGÜN ÖĞNENCLERİM TERCİH YAPACAK

e3575m
Şef
06 Ağustos 2020 13:44

Olmayan şeyi yazdıramazsınız, hadi kolay gelsin.
zellice, 4 yıl önce

FİKİR SAHİBİ OLMADAN ZİKİR SAHİBİ OLMAYINIZ AÇIKÖĞRETİMDE PSİKOLOJİ KAPANDIĞI YOK OSYM TERCİH KILAVUZUNDA VAR ARKADAŞLAR BUGÜN ÖĞNENCLERİM TERCİH YAPACAK

Joe Dalton
Daire Başkanı
06 Ağustos 2020 14:45

Mantıklı bir karar verilmiş. Tebrik ederim.

Kapatmak yerine kontenjanı 20-30 da yapılabilirdi. Bu daha yerinde olurdu.

Pskghakan
Şef
06 Ağustos 2020 22:58

Çok doğru bir karar. Olması gereken buydu. Eğer çok açıktan eğitim istiyorlarsa kontenjan azaltılıp EA puanından yeterli puanı alıp (diğer psikoloji öğrencileri gibi) okuyabilirler. Ama öyle 4 Yıllık herhangi bir bölüm okuyup elini kollunu sallayıp psikoloji okumaca yok öyle. Biz oyun oynamıyoruz:)

Pskghakan
Şef
06 Ağustos 2020 22:59

Kısa süreliğine açılması güzel oldu aslında kimlerin çıkarcı olduğu kimlerin beleşçi olduğu anlaşıldı :)

Toplam 8 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi