Editörler : F16 Gökçen
«67891011121314151617»

meltemmm25
Kapalı
12 Haziran 2020 14:57

Arasalar da cevap vermezler, sinsi sinsi okuyorlar sadece :)

Nurnur11
Aday Memur
12 Haziran 2020 15:10

1 günde aramışlardır arasalar çoktan ararlardı saat 3 oldu

Tugba135
Aday Memur
12 Haziran 2020 15:30

Zor değildi bence zamanı iyi kullanmak gerekiyor sayısal mantıkğı yavaş çözdüğüm için ucu ucuna yetiştirmiştim geçen sene

Nizam-ı-Cedid, 4 yıl önce

peki o sınavın sizde bıraktığı intiba nasıldı zor bir sınav mı kolay mı sizce?

nospecialinfo
Aday Memur
12 Haziran 2020 15:32

Az önce sınavla ilgili mail geldi. Pazartesi saat 11'de 30 soru 40 dakika genel yetenek sınavı. Herkese başarılar.

Ekmekarasi34
Aday Memur
12 Haziran 2020 15:40

Millete link geldi biz hala ararlar mı diye bekliyoruz zeki mürenin dediği gibi elbet bir gün buluşacağız :(

nospecialinfo
Aday Memur
12 Haziran 2020 15:44

Arkadaşlar kimse moralini bozmasın. Bu iş olmaz başka iş olur. Nasip meselesi. Hayırlısı diyelim. Umut kaybetmeden başvurmaya devam. Bu sınavlardan bana çok geldi ama bir türlü nasip olmadı, yılmadan devam elbet birinde olacak.

Moz123
Aday Memur
12 Haziran 2020 17:48

Kesinlikle katılıyorum. Bir çok sınava girdim. Son yaş sınırımdı. Bir yıldır işsizim. İstanbula yeni taşındım. Ümidimizi kaybetmememiz gerekiyor. Belki olur belki olmaz helal kazanç nasip etsin allahım. Ayrıca geçmiş yıllarda benzer sınavlara girmiş ellerinde soru olanlar var mı acaba? Varsa Bilgi verebilir mi?
nospecialinfo, 4 yıl önce

Arkadaşlar kimse moralini bozmasın. Bu iş olmaz başka iş olur. Nasip meselesi. Hayırlısı diyelim. Umut kaybetmeden başvurmaya devam. Bu sınavlardan bana çok geldi ama bir türlü nasip olmadı, yılmadan devam elbet birinde olacak.

Nur.ayyy
Aday Memur
12 Haziran 2020 18:49

bende şöyle bir duyum aldım arkadaşlar sınav sadece pazartesi günü olmayacakmış aramalar devam etcek

Nur.ayyy
Aday Memur
12 Haziran 2020 18:52

ne kadar doğru bilmiyorum ama

Ersn tan
Aday Memur
12 Haziran 2020 19:38

Nuray kardeşime bnde katılıyorun arkadaşlar ama p.tesimi ararlar diğer haftamı bilmiorum

Muharrem UYSAL
Kapalı
13 Haziran 2020 16:42

sınavda ne tür sorular soruluyor daha önce tecrübesi olan soru hatırlayan yazabilir mi

Delacuesta05
Aday Memur
13 Haziran 2020 18:13

Merhaba arkadaşlar. Yarın online sınava gireceğim ben de. Geçen sene ki aynı birimin konusundaki tüm mesajları okudum. Sınavı başarı ile geçenlere kişilik envanteri geliyor. Kendi bankamdan biliyorum, envaner geldiyse bilin ki sınavı geçtiniz. Maili günlük kontrol etmekte fayda var, belirli bir güne kadar kişilik envanterini tamamlamanız gerekiyor. Envanterde aykırı cevaplar vermediğiniz taktirde zaten geçmiş oluyorsunuz. Sonra mülakat daveti geliyor. Buraya kadar her şey hızlı gelişiyor. (7-10 gün) daha sonra mülakat sonucunu beklemek ise çok uzun bir süre. Geçen sene ki konuya baktığımda yaklaşık 70 gün sonra mülakat sonuçları açıklanmış. Araya bayram falan girmiş. O yüzden kendinizi buna göre ayarlamanızda fayda var. Ha belki bu sene daha hızlı dönüş olur, bilemeyiz. Fakat en azından geçen sene ki bu net bilgiyle tahmin edebileceğimiz bir süre olabiliyor. Herkese başarılar, web caminizi unutmayın :))

lalaşahinpaşa
Aday Memur
13 Haziran 2020 19:07

Sınavınız yarın mı pazartesi mi acaba ?

Delacuesta05, 4 yıl önce
Merhaba arkadaşlar. Yarın online sınava gireceğim ben de. Geçen sene ki aynı birimin konusundaki tüm mesajları okudum. Sınavı başarı ile geçenlere kişilik envanteri geliyor. Kendi bankamdan biliyorum, envaner geldiyse bilin ki sınavı geçtiniz. Maili günlük kontrol etmekte fayda var, belirli bir güne kadar kişilik envanterini tamamlamanız gerekiyor. Envanterde aykırı cevaplar vermediğiniz taktirde zaten geçmiş oluyorsunuz. Sonra mülakat daveti geliyor. Buraya kadar her şey hızlı gelişiyor. (7-10 gün) daha sonra mülakat sonucunu beklemek ise çok uzun bir süre. Geçen sene ki konuya baktığımda yaklaşık 70 gün sonra mülakat sonuçları açıklanmış. Araya bayram falan girmiş. O yüzden kendinizi buna göre ayarlamanızda fayda var. Ha belki bu sene daha hızlı dönüş olur, bilemeyiz. Fakat en azından geçen sene ki bu net bilgiyle tahmin edebileceğimiz bir süre olabiliyor. Herkese başarılar, web caminizi unutmayın :))

Delacuesta05
Aday Memur
13 Haziran 2020 19:18

Pardon yanlış yazmışım, pazartesi gireceğim.
lalaşahinpaşa, 4 yıl önce

Sınavınız yarın mı pazartesi mi acaba ?

lalaşahinpaşa
Aday Memur
13 Haziran 2020 21:12

saat 11 de mi gireceksiniz siz de benim sınavım pazartesi 11 de 30 soru 40 dakika diye mail aldım

Delacuesta05
Aday Memur
13 Haziran 2020 21:14

Evet herkesin o şekilde.
lalaşahinpaşa, 4 yıl önce

saat 11 de mi gireceksiniz siz de benim sınavım pazartesi 11 de 30 soru 40 dakika diye mail aldım

Tugba135
Aday Memur
14 Haziran 2020 23:12

Yarın ki sınav için herkese başarılar arkadaşlar inşallah iyi geçer sınavımız ve biran önce aranırız

Delacuesta05
Aday Memur
14 Haziran 2020 23:13

İnşallah.
Tugba135, 4 yıl önce

Yarın ki sınav için herkese başarılar arkadaşlar inşallah iyi geçer sınavımız ve biran önce aranırız

lalaşahinpaşa
Aday Memur
14 Haziran 2020 23:21

Herkese başarılar

DE SOUZA
Aday Memur
15 Haziran 2020 09:33

arkadaşlar sınav hakkında fikri olan var mı? ilk defa online sınava girecem

Toplam 661 mesaj
«67891011121314151617»

Çok Yazılan Konular

Sözlük