Editörler : E.Kayı Han

Ikm bey
Aday Memur
06 Temmuz 2020 09:35

mazaret tayini ilanı yayinlandimi hocam

tugçece
Aday Memur
07 Temmuz 2020 11:23

Eminmisiniz boşamı bekledik sınav açılmasını yani :) peki kadro da geçiyormu yoksa aynı kadro ile görevlendirme mi yapılıyor. Mesela Ankarada hizmetli kadrosunda arkadaşlar dilekçe vererek mübaşirlik yapabiliyor ama kadrosu hizmetli olarak kalıyor buda aynı şekildeki?

writerman01, 4 yıl önce

Katiplik için uğraşan arkadaşlar kendi komisyonunuzdan ara ara talepte bulunun klavye sınavı yapıyorlar . Bakırköy yaptı Mesala. İllaki bakanlığın ilana çıkmasına gerek yok

Pırasa82
Aday Memur
07 Temmuz 2020 12:22

Bu katiplik sınavına giremiyoruz, komisyondan talep edeceğiz ama sadece klavye sınavına gireceğiz ve kadromuz katip olarak geçecek

tugçece, 4 yıl önce

Eminmisiniz boşamı bekledik sınav açılmasını yani :) peki kadro da geçiyormu yoksa aynı kadro ile görevlendirme mi yapılıyor. Mesela Ankarada hizmetli kadrosunda arkadaşlar dilekçe vererek mübaşirlik yapabiliyor ama kadrosu hizmetli olarak kalıyor buda aynı şekildeki?

tugçece
Aday Memur
07 Temmuz 2020 13:37

Yardımcı hizmetler kadrosundamısınız peki yoksa mübaşirler için geçerli bir durummu bu

Pırasa82, 4 yıl önce

Bu katiplik sınavına giremiyoruz, komisyondan talep edeceğiz ama sadece klavye sınavına gireceğiz ve kadromuz katip olarak geçecek

Pırasa82
Aday Memur
07 Temmuz 2020 14:12

Mübaşirim, genel idare hizmetlerine geçtik, bu durum bütün mübaşirler için geçerlidir.

tugçece, 4 yıl önce

Yardımcı hizmetler kadrosundamısınız peki yoksa mübaşirler için geçerli bir durummu bu

tugçece
Aday Memur
07 Temmuz 2020 14:32

Anladım ben yardımcı hizmetler kadrosundayım bizim için geçerli olmadığını düşünüyorum teşekkürler

Pırasa82, 4 yıl önce

Mübaşirim, genel idare hizmetlerine geçtik, bu durum bütün mübaşirler için geçerlidir.

Pırasa82
Aday Memur
07 Temmuz 2020 14:42

Yardımcı hizmetlerdeysiniz siz girebilirsiniz katiplik sınavına

tugçece, 4 yıl önce

Anladım ben yardımcı hizmetler kadrosundayım bizim için geçerli olmadığını düşünüyorum teşekkürler

tugçece
Aday Memur
07 Temmuz 2020 15:24

Bugün başvurumu yaptım gys için pazartesi 2 de klavye sınavım var başarılı olursam da 5 inde yazılı sınav

Pırasa82, 4 yıl önce

Yardımcı hizmetlerdeysiniz siz girebilirsiniz katiplik sınavına

tugçece
Aday Memur
07 Temmuz 2020 15:28

Sınav dışı dilekçe vererek girme hakkı bizim içinde geçerlimi onu merak etmiştim ben

Pırasa82
Aday Memur
07 Temmuz 2020 16:57

Hayır, katiplik için sadece gys sınavına girebilirsiniz çünkü yardımcı hizmetlerdesiniz

tugçece, 4 yıl önce

Sınav dışı dilekçe vererek girme hakkı bizim içinde geçerlimi onu merak etmiştim ben

Bozyell
Aday Memur
08 Temmuz 2020 18:19

4Bli zabıt katibiyim.Ünvan değişikliği sınavı ile Teknikerlik kadrosuna geçiş yapabilir miyim?

2- Tekniker Kadrosuna Atanabilmek için;

a)En az iki yıl süreli mesleki veya teknik yüksek öğrenim mezunu olmak,

b)Yapılan unvan değişikliği sınavında başarılı olmak,

Şartlar bunlar olarak görünüyor. Fakat sözleşmeli olduğum için giremeyeceğime dair bir ibare yok. Yardımcı olabilir misiniz?

acaraks
Aday Memur
08 Temmuz 2020 20:49

hocam malesef giremiyorsun. bakanlikla bu konuyu görüştük. sozlesmeli arkadaslarimiz hicbir sinava giremiyor. ne gorevde yukselme nede unvan değişikliği
Bozyell, 4 yıl önce

4Bli zabıt katibiyim.Ünvan değişikliği sınavı ile Teknikerlik kadrosuna geçiş yapabilir miyim?

2- Tekniker Kadrosuna Atanabilmek için;

a)En az iki yıl süreli mesleki veya teknik yüksek öğrenim mezunu olmak,

b)Yapılan unvan değişikliği sınavında başarılı olmak,

Şartlar bunlar olarak görünüyor. Fakat sözleşmeli olduğum için giremeyeceğime dair bir ibare yok. Yardımcı olabilir misiniz?

ali-666
Kapalı
10 Temmuz 2020 11:39

Bakanlık merkez teşkilatında çalışan memur kadrosunda çalışanlar çalıştıkları yer için ne söyleyebilir acaba? Yani adli yargıya göre rahat mı? Maaş tayin durumu nasıl?

Tuna 84
Aday Memur
12 Temmuz 2020 16:59

arkadaşlar sınava gireceklere başarılar bende uzun zamandır detaylı çalışıyorum 657 için haruıl harıl soru bankası aradım. (gücel ve özgün) bir tane denk geldi yeni hazırlanmış, instagram hesabında buldum. size de tavsiye ederim bu alanda çok kaynak yok.

edit : reklamı başka yerde yapın. telefon numarası ve instagram hesabı silindi.

editör : afulutas

ÇOTANAK
Başbakan Müsteşarı
12 Temmuz 2020 17:45

Reklamınızı başka yerde yapın.

Tuna 84, 4 yıl önce

arkadaşlar sınava gireceklere başarılar bende uzun zamandır detaylı çalışıyorum 657 için haruıl harıl soru bankası aradım. (gücel ve özgün) bir tane denk geldi yeni hazırlanmış, instagram hesabında buldum. size de tavsiye ederim bu alanda çok kaynak yok.

edit : reklamı başka yerde yapın. telefon numarası ve instagram hesabı silindi.

editör : afulutas

LiveRommel
Memur
12 Temmuz 2020 20:51

icra müdürlüğü yardımcılığı alımı yapılacak mı bu sene ?

ÇOTANAK, 4 yıl önce

Reklamınızı başka yerde yapın.

Toplam 36 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi