Editörler : swat3410
«455456457458459460461462463464465466467

sarsılmaz34
Aday Memur
01 Mart 2021 12:51

İstanbul Anadolu yakası iş arıyorum acilen sigorta başlatmam lazım yardımcı olabilecekler mesaj gönderirse sevinirim.

02 Mart 2021 13:13

Benzema abi bugin paket aciklaniyor lutfen arada bir yaz duyumun yokmu

kartalti
Aday Memur
02 Mart 2021 13:16

Herkese iyi günler..

İnsallah tez zamanda olumlu haberler alırsınız..

Kafama takılan bi soru var, sizlere sormak istedim. Malüm sebepten dolayı ihraç olmuş polisin, eşi de polisse, eşe yönelik herhangi bi yaptırım, soruşturma vs oluyor mu?

zzeynaa
Memur
02 Mart 2021 16:21

7 şubatcıyız ret kararını bugün gördük 4 yıl bekledik eşim adına çok üzgünüm hakkımızı hiç helal etmiyorum Allaha şükür işimizi kurduk ama sonuç bu olmamalıydı

islemsizihrac679
Aday Memur
02 Mart 2021 16:26

Benzema
02 Mart 2021 18:18

Ne çok şey söylenmişti reform paketi için. Öve öve bitirlememisyi. Bos tenekeden çok ses çıkarmış. Ufacık bir kırıntı yok.. Bundan sonra ne duyuma inanırım ne de reformlara...

Yaktın06ocak
Şube Müdürü
02 Mart 2021 19:03

Geçmiş olsun bu kadar bekleyince tabi ister istemez bir beklenti içerisine giriyor insan bundan da bir hayır vardır diyelim

zzeynaa, 3 yıl önce
7 şubatcıyız ret kararını bugün gördük 4 yıl bekledik eşim adına çok üzgünüm hakkımızı hiç helal etmiyorum Allaha şükür işimizi kurduk ama sonuç bu olmamalıydı

Yaktın06ocak
Şube Müdürü
02 Mart 2021 19:06

Tabi insanlar olumlu bir şey paylaşmasına kızmamak gerekiyor yine de bu zamana kadar çıkan haberlerin hepsi yalan oldu beklentiye girmek zaten senin için bir hata

Bana da yardım, 3 yıl önce

Ne çok şey söylenmişti reform paketi için. Öve öve bitirlememisyi. Bos tenekeden çok ses çıkarmış. Ufacık bir kırıntı yok.. Bundan sonra ne duyuma inanırım ne de reformlara...

zzeynaa
Memur
02 Mart 2021 19:09

Allah razı olsun beklemek arafta gibiydi bundan sonra önümüze bakarız bekleyen herkese sabır ve hayırlısını versin inşallah
Yaktın06ocak, 3 yıl önce

Geçmiş olsun bu kadar bekleyince tabi ister istemez bir beklenti içerisine giriyor insan bundan da bir hayır vardır diyelim

03 Mart 2021 18:31

Hukukta şahsilik ilkesi vardır. Eş ihraç olmuşsa diğer eş etkilenmeden çalışmaya devam eder ve bir sürü tanıdığım var bu şekilde hala çalışan
kartalti, 3 yıl önce

Herkese iyi günler..

İnsallah tez zamanda olumlu haberler alırsınız..

Kafama takılan bi soru var, sizlere sormak istedim. Malüm sebepten dolayı ihraç olmuş polisin, eşi de polisse, eşe yönelik herhangi bi yaptırım, soruşturma vs oluyor mu?

standartüye
Aday Memur
04 Mart 2021 00:44

Ülkede hukuk olsaydı 6 aydan uzun süre cezası olmayan kimse ihraç olmazdı

Ülkede hukuk olsaydı somut delil olmadan hiçbir memur açığa dahi alınmazdı

Hangi ülkede hangi hukuk kuzey amirim

Yaktın06ocak
Şube Müdürü
04 Mart 2021 23:40

Bu gece şehitlerimiz var Rabbim şehadetlerini kabul etsin....

04 Mart 2021 23:41

Yaaa bu öyle bilinmez bir durum ki anlatmak çok zor. Hukuk yokmuş gibi görünüyor ama yavaşta olsa ilerliyor aslında. Ohal komisyonundan çok sayıda iade olan var. İdare mahkemelerden iade olmaya başladı. Sabrermek lazım diyeceğim ama bu bir insanın sabır seviyesinin çok üstünde. Hani kemiklerini çatır çatır kırarlar ya öyle bir acı beklemek. İnşallah tüm masumlar bu dünyada hakkını alır, alamayanlar da bu eziyetleri günahlarının keffareti saysınlar. Hukuki mücadeleden asla vazgeçmeyin, adalet kör topal olsa da mutlaka er geç tecelli edecektir
standartüye, 3 yıl önce

Ülkede hukuk olsaydı 6 aydan uzun süre cezası olmayan kimse ihraç olmazdı

Ülkede hukuk olsaydı somut delil olmadan hiçbir memur açığa dahi alınmazdı

Hangi ülkede hangi hukuk kuzey amirim

standartüye
Aday Memur
05 Mart 2021 08:06

Hukuki mücadeleye sonuna kadar devam amirim

İnşallah hakkımızı bu dünyada alırız

ÖzelHarekat_61
Kapalı
05 Mart 2021 23:24

Öyle bi ilke yok abi en büyük örneğini ben yaşadım istersen sana numaranı ver özelden savcılık dosyamı atayım sadece eş durumu benimki kaç kere istihbarattan da baktırdım bu olaylardan sonra zaten yaşanmaz olmuştu evde de huzur kalmadı bosandım vs ama hala komisyon incelemede
Kuzey992009, 3 yıl önce
Hukukta şahsilik ilkesi vardır. Eş ihraç olmuşsa diğer eş etkilenmeden çalışmaya devam eder ve bir sürü tanıdığım var bu şekilde hala çalışan
06 Mart 2021 22:34

Üzüldüm kardeşim çok geçmiş olsun. Eş durumundan ihraç olan istisnalar olabilir ama genelde etkilemedi. Benim tanıdığım kişilerde böyle en azından. Bu süreç çok yuva dağıttı çok kişi kahrından öldü. Ben iade oldum ama 28 yıllık aşık olduğum işe dönemedim. Yaşım itibari ile mücadeleden yoruldum ve düşündüğüm işi bulursam tekrar emekli olmayı düşünüyorum. Rabbim herkes hakkında hayırlısı neyse onu nasip etsin
ÖzelHarekat_61, 3 yıl önce
Öyle bi ilke yok abi en büyük örneğini ben yaşadım istersen sana numaranı ver özelden savcılık dosyamı atayım sadece eş durumu benimki kaç kere istihbarattan da baktırdım bu olaylardan sonra zaten yaşanmaz olmuştu evde de huzur kalmadı bosandım vs ama hala komisyon incelemede

Yaktın06ocak
Şube Müdürü
12 Mart 2021 22:55

Hayırlı geceler hayırlı cumalar devam eden bir hafta daha geride bıraktık....

Galiba komisyon artık hiç çalışmıyor ne bir açıklama yapıyor nede uzun zamandır hiç bir yerde kabul edildim yada Red geldi diye bir paylaşım görmüyorum.....

Sabır sınavında zirvedeyiz......

islemsizihrac679
Aday Memur
13 Mart 2021 13:07

Bu ayın sonunda komisyon raporu yayınlanacak bakalım ne kadar çalışmış bu karaktersiz herifler

PolisEmre0934
Genel Müdür
13 Mart 2021 15:12

Adamlar haftalık 1200 dosya diyordu şimdi 2 ayda 1000 dosya anca bakıyorlar
islemsizihrac679, 3 yıl önce
Bu ayın sonunda komisyon raporu yayınlanacak bakalım ne kadar çalışmış bu karaktersiz herifler

Yaktın06ocak
Şube Müdürü
18 Mart 2021 21:30

Ve.......Olmadı....Red geldi....

Çok bekledim son zamanlarda çok umutlanmıştım...

Olmayacak bir umudun peşine düşmüştüm şuan yüreğim yanıyor...

Eğer ben fetöcuysem Rabbim bana gün yüzü göstermesin ama beni fetöcüyüm diye yargılayanlar bana bu zülmü reva görenler Rabbim size de gün yüzü göstermesin.....

Artık ayrılık vakti geldi hakkınızı helal edin sizi çok üzdüm keşke mutlu haberimi verebilseydim.. Olmadı........

Rabbim bekleyen arkadaşlara mutlu haberi almayı nasip etsin...

Benden bu kadar

Hayırlı geceler

Toplam 9325 mesaj
«455456457458459460461462463464465466467

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi