Editörler : "eskiyara"Pangaea

Kapalı
11 Mart 2019 13:59

Yüksek lisans ek ders

Merhaba arkadaşlar. Geçen yıl yüksek lisans diplomamı idareye ve ilçe milli eğitime vermiş olmama rağmen son 5 aydır ek derslerimin yüksek lisans fazlasının yapılmadığını fark ettim. Ne yapmam gerekiyor. Mutemet memuru unutmuşum idarecinize söyle birkaç saat fazla ek ders yazsın dedi. Ama kursla birlikte birkaç saatten çok daha fazla miktar yapıyor eylülden bu yana. Ne önerirsiniz? Şimdiden teşekkürler.

34N87
Aday Memur
11 Mart 2019 14:03

hocam ortalama 1000 tl ekders alsaniz(hazirlik planlama haric) 50 tl ye yakin ucret yapar.5 ay 250 civari. siz dilekcenizi yazin idareye.

bedenci1986
Şube Müdürü
11 Mart 2019 14:28

en mantıklısı dilekçe yazmak

SorunCevaplayıN
Genel Müdür
11 Mart 2019 14:42

o kadar da pesine dusmeyin eksik gedik girdiklerimiz oluyor. onlara sayiverin

usakli64tr
Kapalı
11 Mart 2019 15:56

Teşekkürler arkadaşlar yaklaşık 400 lira gibi bir eksiğim görünüyor. Dilekçe yazayım o halde. Peşine düşmeyin diyen arkadaş eğer bize fazla ek ders yatırmış olsalar faiziyle bizden alıyorlarken ben neden hakkımı bırakayım bir memur hatası yüzünden. Sonuçta herkes işini yapıyor kimse babasının hayrına oturmuyor o koltukta. Hayır kurumuna versem ya da bir fakire mazluma versem ardına düşmem.

SorunCevaplayıN
Genel Müdür
11 Mart 2019 17:32

teklif var israr yok. soyledigimi anlayacak durumda degilsin
usakli64tr, 5 yıl önce
Teşekkürler arkadaşlar yaklaşık 400 lira gibi bir eksiğim görünüyor. Dilekçe yazayım o halde. Peşine düşmeyin diyen arkadaş eğer bize fazla ek ders yatırmış olsalar faiziyle bizden alıyorlarken ben neden hakkımı bırakayım bir memur hatası yüzünden. Sonuçta herkes işini yapıyor kimse babasının hayrına oturmuyor o koltukta. Hayır kurumuna versem ya da bir fakire mazluma versem ardına düşmem.

usakli64tr
Kapalı
11 Mart 2019 17:46

Tamam sen bu ay ek dersini alma devlete bağışla.
SorunCevaplayıN, 5 yıl önce
teklif var israr yok. soyledigimi anlayacak durumda degilsin

SorunCevaplayıN
Genel Müdür
11 Mart 2019 18:16

bagisladigimiz zamanda olmustur kim bilir...
usakli64tr, 5 yıl önce
Tamam sen bu ay ek dersini alma devlete bağışla.
Toplam 7 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi