Editörler : "eskiyara"Pangaea
21 Mayıs 2019 21:04

Yönetici görevlendirme konusunda memurlar.net neden sessiz.
Sayın editör kamuoyu oluşturmaya çalışan ve bakanlık nezdinde de etkili olabilecek kişilere karşı bu konuyu ana sayfa yapıp bizim sesimiz olun. Haksızlığa susmayın. Pişmiş aşa şu katılımı?
22 Mayıs 2019 08:19

Ben Memurlar.Net'ten Ekys'ye girip sınavı geçenlere destek beklerdim açıkçası...Yaşanan bu süreç tamamen adam kayırma ve dalavereden kaynaklanıyor.Sınav en objektif kriter olduğu halde sınava girenlere yöneticilik lütuf gibi sunuluyor.Bu konuda Memurlar.Net in görüşünü merak ediyorum.Onlar da mı....

hugo.almeida
Kapalı
22 Mayıs 2019 10:13

Memurlar.net iktidar abilerinin istediği haberleri onları istediği ölçüde ve şekilde memurlara empoze etmeye çalışan bir sitedir. Memurların yanında değil sırtındadır. Kendi duruşu yoktur.

ashil13
Genel Müdür
22 Mayıs 2019 11:35

madem beğenmiyorsun o zaman niye hala burdasın?

hugo.almeida, 5 yıl önce

Memurlar.net iktidar abilerinin istediği haberleri onları istediği ölçüde ve şekilde memurlara empoze etmeye çalışan bir sitedir. Memurların yanında değil sırtındadır. Kendi duruşu yoktur.

muallim_34
Genel Müdür
22 Mayıs 2019 11:42

Bu hugo denen zat hep olumsuz mesajlar veriyor.memurlari bölmeye huzursuzluk çıkarmaya çalışan bir ajan olduğunu düşünmeye başladım.

Onu kaale almamak lazim

vave2009
Aday Memur
22 Mayıs 2019 14:37

aynı zamanda bu proje okullarında çalışan ve görev süreleri sona eren idarecilerin sorununa bir çözüm bulunmalı

hugo.almeida
Kapalı
22 Mayıs 2019 18:28

Beğenmediğim için.

ashil13, 5 yıl önce

madem beğenmiyorsun o zaman niye hala burdasın?

hugo.almeida
Kapalı
22 Mayıs 2019 18:29

Böyle feto işleri bizim zihnimizde yoktur.

Siz zihninizi temizleyin.

Memurları bölmek konusunda bizzat senin gibilerin eline su dökmek kimsenin haddine değil.

muallim_34, 5 yıl önce

Bu hugo denen zat hep olumsuz mesajlar veriyor.memurlari bölmeye huzursuzluk çıkarmaya çalışan bir ajan olduğunu düşünmeye başladım.

Onu kaale almamak lazim

Toplam 7 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi