Editörler : F16 Gökçen
«121314151617181920212223»

Serdal55
Aday Memur
19 Aralık 2017 10:47

Arkadaslar merhaba , az önce insan kaynaklarıile görüstüm geri dönüş olmayanlar için 28 aralık itibari ile geri dönüş alacaklarını söylediler parca parca ilerliyoruz dediler suanda mail geliceğini söylediler bilginiz olsun ..

Tlhkzl92
Aday Memur
19 Aralık 2017 11:45

Hala umut var yani hocam öyle mi? Bende arayacaktım ama aramadan foruma bakayım bi dedim önce davranmışsin teşekkürler paylaşım için

Serdal55, 6 yıl önce

Arkadaslar merhaba , az önce insan kaynaklarıile görüstüm geri dönüş olmayanlar için 28 aralık itibari ile geri dönüş alacaklarını söylediler parca parca ilerliyoruz dediler suanda mail geliceğini söylediler bilginiz olsun ..

Serdal55
Aday Memur
19 Aralık 2017 12:00

Evet hocam aynen öyle hatta ismimden direk girip baktılar daha sonuçlama olmamıs dediler 28aralığa kadar bitirecegiz dediler mülakata girenler sanırım bizden önceki grup aralık değil 28 aralığa kadar muhakkak dönüş sağlanacaktır dedi mail olarak

adeccm
Aday Memur
19 Aralık 2017 12:31

iyi günler herkese bende online sınavı 6 aralıkta çözdüm gönderdim 9 aralık sondu bende halen geri dönüş alamadım benim umudum yok bence oyalıyorlar bizi

elif karatas
Kapalı
19 Aralık 2017 12:40

hocam tekrar soruyorum size kusura bakmayın :) 24 kasımda da ben cevaplandırdım yani halen bir görüş dönüş olabilir öyle mi :)

Serdal55, 6 yıl önce

Evet hocam aynen öyle hatta ismimden direk girip baktılar daha sonuçlama olmamıs dediler 28aralığa kadar bitirecegiz dediler mülakata girenler sanırım bizden önceki grup aralık değil 28 aralığa kadar muhakkak dönüş sağlanacaktır dedi mail olarak

Tlhkzl92
Aday Memur
19 Aralık 2017 12:45

DoğruDur hocam çünkü mülakata giren arkadaş hep kasım ayı içinde online testi dolduran arkadaşlardı aralık ayının mülakatlari da ocakta olacak anlaşılan

Serdal55, 6 yıl önce

Serdal55
Aday Memur
19 Aralık 2017 12:59

28 aralık gününe kadar dönüş sağlanılcak arkadaslar

19 Aralık 2017 13:42

yarın istanbul mülakatına katılacağım grupların neye göre belirlendiği hakkında bilgisi olan var mı

Hsynkndc
Aday Memur
19 Aralık 2017 14:22

Hocam hangi numarayı arayarak görüştünüz acaba

Serdal55, 6 yıl önce

Serdal55
Aday Memur
19 Aralık 2017 14:39

0 (542) 301 04 03 bu numarayı arayıp bilgi alabilirsiniz arkadaslar

spusi
Aday Memur
19 Aralık 2017 19:41

hocam merhaba. siz test doldurup haber bekleyen grupta mısınız? Ben askerlik bilgimi güncelledim henüz test gelmedi. dediğiniz tarih itibariyle test gönderimi de olacak mı yoksa sadece mülakat mı bilginiz var mı?

Serdal55, 6 yıl önce

smithgibiadam
Aday Memur
19 Aralık 2017 21:57

Arkadaşlar tüm aşamaları geçtik diyelim 3 hafta eğitim varmış (yine elenme ihtimali var). Acaba bu sürede ücret ödeniyor mu?

gizemizem
Aday Memur
19 Aralık 2017 22:08

Arkadaşlar bende simdi çıktım mulakattan. Diger arkadaslarinda dedigi gibi once bi odaya aliniyorsunuz orda cv falan dolduruyorsunuz. Daha sonra isimleriniz okunup yukarı toplu mülakat yapilacak kisima cikiyosunuz. Biz 10 yada 11 kişiydik sanirsam. Önce cok nazik bi hanımefendi(ik) nasil olacagini yürüyeceğini anlatıyor. Sonra konu veriliyor ve grup halinde tartismamiz isteniyor. Tartismada konuyu ben baslatayim sozu en cok ben alayim derdine duserseniz olmuyo. Herseye cok karismadan yerli yerinde, mantikli cevaplar, altini doldurabileceginiz seyler soylerseniz secilme ihtimaliniz yüksek. Ben toplu mülakatı geçtim birebir gorusmede de sohbet havasinda geçiyor seni tanimaya calisiyorlar. Neyseniz o olun size tavsiyem. Tekli mülakatı da geçtim. Daha sonra size eslik edip sürüş hocasinin yanina getiriyorlar. Surus hocası burda ufak capli yaklaşık 10 soruluk bi test veriyor onu cevapliyorsunuz daha sonra sürüşe geçiyorsunuz. Surus testinde de neyseniz o olun cok iyi biliyosaniz onu söyleyin ama ben manuel daha cok kullandim otomatik 3 4 kere kullanmisimdir en fazla bunlari dile getirdim. Gayette anlayisli bi hocaydi. Ben sadece heyecanlandim bazi yerlerde sinyal vermeyi unuttum vs vs.. Surusum kotuydu diyemem. Surusten sonra evinize ugurlaniyorsunuz. Olumlu olumsuz bisey denmiyor size. Onlardan haber bekleyeceksiniz. Insallah yardimci olabilmisimdir hepinize. Allah yolunuzu acik etsin

Tlhkzl92
Aday Memur
19 Aralık 2017 22:32

Eğitim 7 hafta diye biliyorum ama ücret hakkında fikrim yok

smithgibiadam, 6 yıl önce

Arkadaşlar tüm aşamaları geçtik diyelim 3 hafta eğitim varmış (yine elenme ihtimali var). Acaba bu sürede ücret ödeniyor mu?

fulyaözer
Aday Memur
20 Aralık 2017 08:30

sizi tebrik ediyorum. inşallah sonuna kadar gidersiniz. ben de dün girdim mülakata, aynı anlatıldığı gibi aynı süreç ve aynı konu. benim grup 9 kişiydi ve hepsi satış ve pazarlama alanında tecrübesi olan insanlardı, benim şanssızlığım olsa gerek. herkes çatır çatır konuştu bana kal geldi ve tabii ki olmayacağı belliydi. 9 kişiden 4 kişi tekli mülakata gitti, daha sonra devam ettiler mi bilmiyorum biz otelden ayrıldık. 9 kişinin 7 sini bile tekli mülakata alsalar yeriydi, gruptakiler zehir gibiydi. herkes için hayırlısı olsun, denemiş olduk.

gizemizem, 6 yıl önce

Arkadaşlar bende simdi çıktım mulakattan. Diger arkadaslarinda dedigi gibi once bi odaya aliniyorsunuz orda cv falan dolduruyorsunuz. Daha sonra isimleriniz okunup yukarı toplu mülakat yapilacak kisima cikiyosunuz. Biz 10 yada 11 kişiydik sanirsam. Önce cok nazik bi hanımefendi(ik) nasil olacagini yürüyeceğini anlatıyor. Sonra konu veriliyor ve grup halinde tartismamiz isteniyor. Tartismada konuyu ben baslatayim sozu en cok ben alayim derdine duserseniz olmuyo. Herseye cok karismadan yerli yerinde, mantikli cevaplar, altini doldurabileceginiz seyler soylerseniz secilme ihtimaliniz yüksek. Ben toplu mülakatı geçtim birebir gorusmede de sohbet havasinda geçiyor seni tanimaya calisiyorlar. Neyseniz o olun size tavsiyem. Tekli mülakatı da geçtim. Daha sonra size eslik edip sürüş hocasinin yanina getiriyorlar. Surus hocası burda ufak capli yaklaşık 10 soruluk bi test veriyor onu cevapliyorsunuz daha sonra sürüşe geçiyorsunuz. Surus testinde de neyseniz o olun cok iyi biliyosaniz onu söyleyin ama ben manuel daha cok kullandim otomatik 3 4 kere kullanmisimdir en fazla bunlari dile getirdim. Gayette anlayisli bi hocaydi. Ben sadece heyecanlandim bazi yerlerde sinyal vermeyi unuttum vs vs.. Surusum kotuydu diyemem. Surusten sonra evinize ugurlaniyorsunuz. Olumlu olumsuz bisey denmiyor size. Onlardan haber bekleyeceksiniz. Insallah yardimci olabilmisimdir hepinize. Allah yolunuzu acik etsin

Hilmi.candan
Kapalı
20 Aralık 2017 11:59

Merhaba

Konya?dan mülakata katılan arkadaşlar var mı? Geri dönüş eğitime davet edilen oldumu ? Acaba

ickr92
Aday Memur
20 Aralık 2017 12:20

Arkadaşlar merhaba,

Bir sorum olacak , kasım ayında arayıp bilgi güncellenip test gelmeyen varmı?

Son olarak bu tarihten sonra test süreci devam etmekte mı bilen var mı? Daha önce aranan

kişiler için test süreci devam etmekte mi bilen varsa cevaplarsa sevinirim.

Şimdiden tesekkur ederim.

gizemizem
Aday Memur
20 Aralık 2017 12:45

Çok teşekkür ederim. Hayırlısı demek zorundayız. Denedik geldik olmasaydi da uzulmezdim. Ayni durum bizim grupta vardı ve en cok ondan çekindim. Ama sonrasinda 1 kisi ipi eline alacak konusmam gerek dedim. Dediğiniz gibi grup mulakatindan 1 yada 2 kisi kalıyor digerleri gönderiliyor dun baska bi gruptan herkes elendi mesela kimse kalmadı tekliye. En az 5i secilse ve teklide eleselerdi daha guzel olurdu.

fulyaözer, 6 yıl önce

sizi tebrik ediyorum. inşallah sonuna kadar gidersiniz. ben de dün girdim mülakata, aynı anlatıldığı gibi aynı süreç ve aynı konu. benim grup 9 kişiydi ve hepsi satış ve pazarlama alanında tecrübesi olan insanlardı, benim şanssızlığım olsa gerek. herkes çatır çatır konuştu bana kal geldi ve tabii ki olmayacağı belliydi. 9 kişiden 4 kişi tekli mülakata gitti, daha sonra devam ettiler mi bilmiyorum biz otelden ayrıldık. 9 kişinin 7 sini bile tekli mülakata alsalar yeriydi, gruptakiler zehir gibiydi. herkes için hayırlısı olsun, denemiş olduk.

21servet21
Aday Memur
20 Aralık 2017 13:21

Merhaba arkadaslar ben de pazartesi gunu mulakata girip tum asamalari gectim sürüş puanim da 85 üstü

21servet21
Aday Memur
20 Aralık 2017 13:23

Merhaba arkadaslar ben de pazartesi gunu mulakata girip tum asamalari gectim sürüş puanim da 85 üstü galiba sadece verdikleri test biraz karisikti acaba kazanmis miyimdir ve ne zaman sonuclar belli olur acaba bilgilendirirseniz sevinirim

21servet21, 6 yıl önce

Merhaba arkadaslar ben de pazartesi gunu mulakata girip tum asamalari gectim sürüş puanim da 85 üstü

Toplam 523 mesaj
«121314151617181920212223»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi