Editörler : swat3410
«188189190191192193194195196197198199200

Fuzuulii
Şef
07 Şubat 2019 21:48

Devrem sen hala açıkta mısın. İdari kapalıysa nasıl açıktasın. Adli varsa idari de kesin olması lazım. Bi yanlışlık var. Yanlış anlama olsun diye demiyorum ancak sistem böyle. Daha detaylı araştır bence
Sabir73, 5 yıl önce

Aydın merkezde görev yaparken şırnak cizre tarafından açığa alındım 3 ağustos 2016 da AYDIN merkez personel aradi dosya hakkında bilgin var mı diye yok dedim öğren deder aradım sirnağı öğren dediler dedim söylediler 3 ay öncesine kadar benimde hiçbir şeyden haberim yoktu hocam

Sabir73
Aday Memur
07 Şubat 2019 21:57

Valla adlisi olup donmenin il valisine kaldığı bişey olduğunu öğrendim buranın valiside elini olan bisey ama vali taşın altına elini koymuyor bende anlamadım 3 ay oldu idarî biteli daha bekliyorum adlinin bitmesini şöyle bakıyorum adlisi olupta çalışmaya başlayan birçok kişi var buda benim şansım galiba 30 aydır bekliyodum Rabbim büyük

Fuzuulii
Şef
09 Şubat 2019 01:36

Hakkında hayırlısı olsun hocam.
Sabir73, 5 yıl önce

Valla adlisi olup donmenin il valisine kaldığı bişey olduğunu öğrendim buranın valiside elini olan bisey ama vali taşın altına elini koymuyor bende anlamadım 3 ay oldu idarî biteli daha bekliyorum adlinin bitmesini şöyle bakıyorum adlisi olupta çalışmaya başlayan birçok kişi var buda benim şansım galiba 30 aydır bekliyodum Rabbim büyük

yamec
Şef
09 Şubat 2019 11:12

Açıkta 31 ayı bitirdik adli soruşturma biteli 10 ay oldu idari soruşturma devam ettiği için hala açıkta kalmak devam ediyor. Benimle aynı dosyada olup adli ve idari soruşturması devam edenler göreve başladı buda il farkı galiba. Bakalım daha kaç gün veya ay bekleyeceğiz bakalım.

Kahlifa
Memur
09 Şubat 2019 13:21

Kardeş tek bir tane idari soruşturman olmayabilir muhtemelen bulunduğun ilde ayrı olarak idari soruşturma açmış yerinde olsam hukuk işlerine bir dilekçe verirdim hakkımda yürütülen herhangi bir idari soruşturma olup olmadığının tarafıma belirtilmesi hususunu şeklinde. Çünkü adli ve idari farklı olaylar. Eğer idari soruşturman sonlandı ise seni iade etmeleri gerekliydi. Ben göreve döndüm idari soruşturmam hala devam ediyordu 4 5 ay sonra sonlandı idari. Ama senin mutlaka idari soruşturman açıktır bilgin olsun ilden ile değişecek bir konu olduğunu düşünmüyorum. Kısa sürede iade olursun umarım.

Sabir73, 5 yıl önce

Aydın merkezde görev yaparken şırnak cizre tarafından açığa alındım 3 ağustos 2016 da AYDIN merkez personel aradi dosya hakkında bilgin var mı diye yok dedim öğren deder aradım sirnağı öğren dediler dedim söylediler 3 ay öncesine kadar benimde hiçbir şeyden haberim yoktu hocam

gökmavi28
Memur
23 Şubat 2019 16:08

S.A.Değerli kardeşim nasılsınız uzun zamandır girmemiştim sayfaya inşallah sizde dönmüş sünüzdür göreve duacıyım tüm mazlum lar için

Başlangıç 20, 6 yıl önce

Okuduğum anda gözlerimden yaşlar akmaya başladı 2 senedir hayalini kurduğum şey tamda buydu çok sevindim sizin adınıza allah yolunuzu açık etsin tam umudum tükendi dediğim anda böyle masum vatan evlatlarinin mutluluğu bizede yeni bi umut oluyor Allah meslegimize tez zamanda geri dönmeyi hakkımızda Hayır eylesin şu mübarek cuma hormetine Amiinn

Başlangıç 20
Aday Memur
18 Nisan 2019 13:25

Saolasin devrem biz halen bekliyoruz mahkeme bitti beraat aldım idarim bitti ve 3. Senem olacak hala bekliyoruz bizimki hayal olarak kaldı olsun hayal etmeside güzel o bize umut veriyor nasip bundan öncesi ve sonrası a.e.o

gökmavi28, 5 yıl önce

S.A.Değerli kardeşim nasılsınız uzun zamandır girmemiştim sayfaya inşallah sizde dönmüş sünüzdür göreve duacıyım tüm mazlum lar için

Şamil Şahin
Şube Müdürü
18 Nisan 2019 13:30

Devrem bende sizin durumundayım. 25 ay önce takipsizlik almıştım. idari yönden ifademiz alınmadan bundan tahminen 6 ay önce kapanmış. 29 aydır beklemedeyim.
Başlangıç 20, 5 yıl önce

Saolasin devrem biz halen bekliyoruz mahkeme bitti beraat aldım idarim bitti ve 3. Senem olacak hala bekliyoruz bizimki hayal olarak kaldı olsun hayal etmeside güzel o bize umut veriyor nasip bundan öncesi ve sonrası a.e.o

Sessiztakipçi
Kapalı
12 Ocak 2020 19:26

İyi akşamlar arkadaşlar yok mu bi gelişme duyum. Yoksa herkes iade olup sayfayı mı kapattınız

nct0101
Aday Memur
12 Ocak 2020 22:39

10 ay açıkta kaldım sonra iade oldum 1 yıl olacak fakat bordro dA kıdemim devrelerime bakış 10 ay eksik açıktaki sürem sayılmamış bu konuda net bilgisi olan

Savkoefe
Aday Memur
08 Haziran 2020 23:58

13 ocak 2017 başkasına hat verme yüzünden 20 ay valilik açığı şükür 31 agustos 2018 göreve döndüm takipsizlik aldımm...ilk önce maaşımdan kesilen 3/1 bölümü aldım idare mahkemesi ilede fazla çalışma ve faizini aldım..darısı diğer masum arkadaşlarıma

slymani55
Şef
10 Temmuz 2022 12:12

Ahmet Zeki Üçok: FETÖ'yle mücadele bitti

Eski askeri hakim Ahmet Zeki Üçok, emniyet müfettişlerine "Elinizdeki FETÖ dosyalarını 30 Hazirana kadar bitirip bakanlığa gönderin" talimatının verildiğini, bunun "Biz FETÖ'yle mücadeleyi resmi olarak bıraktık" anlamına geldiğini söyledi.

Toplam 3992 mesaj
«188189190191192193194195196197198199200

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi