Editörler : swat3410
20 Haziran 2022 17:06

Durdurma verenlerin akıbeti ne olur?

Bu sene durdurmalar kabul olur mu acaba?

tutsak_polis
Aday Memur
20 Haziran 2022 18:50

Diyarbakırdayız ve hala beklemedeyiz. İnşallah kabul olur diye bekliyoruz.

KARAELMAS6741.
Şube Müdürü
20 Haziran 2022 19:19

Bir an önce belli olsada işimize baksak...

Policeman1453
Aday Memur
20 Haziran 2022 19:47

Bekliyoruz neden açıklamazlar anlaması güç gerçekten

Ahmetpulat
Memur
20 Haziran 2022 20:25

Durdurmaların gıyabında ilişiklerini keserler. Planınızı ona göre yapın.

bbtl3858
Memur
20 Haziran 2022 20:42

Nerden biliyorsun ust mevkilerde dostlarin mi var

Ahmetpulat, 2 yıl önce

Durdurmaların gıyabında ilişiklerini keserler. Planınızı ona göre yapın.

tomiks
Memur
26 Haziran 2022 16:13

Gıyabında ilişik kesilebilir tabi ki onu sormadım, bu yıl da geçen seneki gibi durdurma vetenler kalır mı gidişat neyi gösteriyor acaba o anlamda sordum.

tomiks
Memur
04 Temmuz 2022 13:46

+

kyk personeli
Aday Memur
04 Temmuz 2022 14:59

Kardeşim durdurma yönetmelik de zaten kaldırıldı .Yani sana cevap filan vermezler Eylül 15 gibi genel müdürlük herkesin gıyabında ilişiğini kesecek.
Policeman1453, 2 yıl önce

Bekliyoruz neden açıklamazlar anlaması güç gerçekten

04 Temmuz 2022 15:20

kyk personeli neye dayanarak bu yil dairenin keseceğini soyluon. Gecen senede bir sürü kisi durdurma verdi ama genel mudurluk kesmedi ilişiği. 2020 de oldu diye mi bunu söylüyorsun yoksa bildiğin birsey mi var ?

Cimbomlu1
Şef
04 Temmuz 2022 15:29

insanlara yanlış bilgi veriyorsun. genel müdürlük 15 eylülde gıyabında kesecek diyorsun. bunu nerden biliyorsun? bak buraya yüzlerce meslektaşımız girip bakıp okuyor. belki sana inanıp ilişik kesecek olan olacak ya da kalmak için ekstra çaba gösteren olacak. genel müdürlük en son 2020 yılında yaptı toplu kesmeyi. bu sene kesecek diye herhangi bir açıklama yok. genelgede de böyle bir yazı yok. neye istanadrn gelmiş buraya insanlara bu şekilde bilgi veriyorsun ?
kyk personeli, 2 yıl önce
Kardeşim durdurma yönetmelik de zaten kaldırıldı .Yani sana cevap filan vermezler Eylül 15 gibi genel müdürlük herkesin gıyabında ilişiğini kesecek.

kyk personeli
Aday Memur
04 Temmuz 2022 15:47

Güzel kardeşim bizzat sayın müdürden bilgi alındı yoksa kafamıza göre yazmıyoruz ister İnan ister inanma .kimseyi de yanlış yönlendirme gibi bir çabam yok.
Cimbomlu1, 2 yıl önce
insanlara yanlış bilgi veriyorsun. genel müdürlük 15 eylülde gıyabında kesecek diyorsun. bunu nerden biliyorsun? bak buraya yüzlerce meslektaşımız girip bakıp okuyor. belki sana inanıp ilişik kesecek olan olacak ya da kalmak için ekstra çaba gösteren olacak. genel müdürlük en son 2020 yılında yaptı toplu kesmeyi. bu sene kesecek diye herhangi bir açıklama yok. genelgede de böyle bir yazı yok. neye istanadrn gelmiş buraya insanlara bu şekilde bilgi veriyorsun ?

Ziyaaaaaa
Aday Memur
04 Temmuz 2022 16:02

Çok sayıda durdurma verildiği söyleniyor. Ne olur kimse bilemez ancak durdurma kabul edilse bile bir yıl rahatım durumu olmaz. Emniyet genel müdürlüğü verimli bir tayin dönemi olmazsa çat diye kesebilir. Durdurma talepleri çok fazlaymış çünkü.

tarhanatör
Aday Memur
04 Temmuz 2022 16:22

Ankara durdurma taleplerininin büyük çoğunluğunu kabul etmedi bu yıl, özellikle 2.şarka gidecek olanların tamamı durdurma talep etmişti, diğer illerde durum nasıldır bilemiyorum,

Zamansız60
Aday Memur
04 Temmuz 2022 16:26

Sayın müdürü sen istesen rüyanda bile göremezsin. Bizzat bilgi almış mış.

Güzel kardeşim bizzat sayın müdürden bilgi alındı yoksa kafamıza göre yazmıyoruz ister İnan ister inanma .kimseyi de yanlış yönlendirme gibi bir çabam yok.

kyk personeli
Aday Memur
04 Temmuz 2022 16:30

Senin rüyanda göremeyeceğin adamlar ile muhattabım sen bu şekilde küçük düşünmeye devam ettikçe bu meslekte değer görmezsin.Genel müdürlük ilişik kestiği gün telefon numarandan arayacağım bir yere kaybolma.
Zamansız60, 2 yıl önce

Sayın müdürü sen istesen rüyanda bile göremezsin. Bizzat bilgi almış mış.

Zamansız60
Aday Memur
04 Temmuz 2022 16:34

Asıl küçük düşünen sensin. Asıl ben seni aricam. Hemde rüyanda goremeyecegin adamların yanindan

Senin rüyanda göremeyeceğin adamlar ile muhattabım sen bu şekilde küçük düşünmeye devam ettikçe bu meslekte değer görmezsin.Genel müdürlük ilişik kestiği gün telefon numarandan arayacağım bir yere kaybolma.

kyk personeli
Aday Memur
04 Temmuz 2022 16:35

Tamam kardeş kim kimi arayacak o zaman görürüz .
Zamansız60, 2 yıl önce

Asıl küçük düşünen sensin. Asıl ben seni aricam. Hemde rüyanda goremeyecegin adamların yanindan

Patron006
Aday Memur
04 Temmuz 2022 18:00

Hangi il ?
04 Temmuz 2022 19:04

Bingölde durdurma verenlerin tamamı reddedildi ve boşuna dilekçe yazmayın reddedilecek diye de yazı yazıldı birimlere

bbtl3858
Memur
04 Temmuz 2022 20:09

Bizim ilcede durdurmalar kabul olacakmis diye duyum aldim cunku sarka gelmeyen durdurma veren cokmus

Toplam 109 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi