Editörler : E.Kayı Han
«655656657658659660661662663664665666»
30 Mart 2020 22:08

Bir an keske sorusturmam ve mahkemem devam etseydi benim de. keske beraat almsaydim da savunma almasaydim diyesim geldi .hayirli olsun gorevine baslayan arkadasa adaletli gunler herkese

Tatish
Aday Memur
31 Mart 2020 09:42

9 aydır sadece ama sadece ankesörden dolayı tutuklu bulunan kardeşimin 8 Nisan olan mahkemesi ertelenen davalar nedeniyle bugün 31 marta çekilmişti, Afyon 2. Agır ceza, segbis sistemiyle görülen davamız sistem açılır açılmaz avukat ve kardeşim konuşturulmadan tutuksuz yargılanmasına diye tahliye verildi, corona muhabbetine tahliyeler başladı olarak yorumluyoruz biz, mahkeme bekleyen masum kardeşlerimize de buradan haber vermek istedim.

adalet3432
Aday Memur
31 Mart 2020 20:50

Merhaba arkadaşlar 15 temmuz davasında hainlere karşı dik duruşum ve tanık ifadeleriyle berat kararı aldım. ama 2013 yılında bir kere ankesör aramam var ve iki tane etkin pişmanlıktan yararlanmak isteyen 2 tane şerefsiz tanık var .ilk mahkemede tanığın birisi yalan beyanlarda bulunduğu için etkin pişmanlık hükümlerinin tekrar değerlendirilmesi istendi şükür diger mahkemede diğer tanık dinlenecek bu tarz durumu olan varmı sonuç ne oldu yada bura bayadır bilgi paylaşan insanlar ben durumum hakkında ne olur bu konuda düşünceleriniz bilmek isterim

Ercan051
Aday Memur
01 Nisan 2020 09:30

Bir tanıdığımı açıkta iken hv kuvvetleri savunma için çağırmış ihraç icin midir sizce ?

Tatish
Aday Memur
01 Nisan 2020 10:34

Corona muhabbetine derken, 8 kişilik koğuşlarda 23 kişi kalınıyordu, af yasasıda corona dan dolayı hızlandırıldı diye biz mahkeme zabıtlarını okumadan böyle düşündük ama BTK dan gelen hts kayıtlarının bilirkişi incelemesinde, ankesörden ardışık olarak aranmadığı ortaya çıktı. Savcı bile tahliye demiş direk:))
Tatish, 4 yıl önce
9 aydır sadece ama sadece ankesörden dolayı tutuklu bulunan kardeşimin 8 Nisan olan mahkemesi ertelenen davalar nedeniyle bugün 31 marta çekilmişti, Afyon 2. Agır ceza, segbis sistemiyle görülen davamız sistem açılır açılmaz avukat ve kardeşim konuşturulmadan tutuksuz yargılanmasına diye tahliye verildi, corona muhabbetine tahliyeler başladı olarak yorumluyoruz biz, mahkeme bekleyen masum kardeşlerimize de buradan haber vermek istedim.
01 Nisan 2020 11:33

Merhaba benim eşimde afyon

Hlgncan
Aday Memur
01 Nisan 2020 13:04

merhaba.bende beraat almıştım kurumun işyerine çağırdı.bilgi alma tutanağı doldurup arkasındn savunma verildi.kuvvetin değerlendireceğini prosedür olduğundan bahsedildi.sizlerde işleyiş nasıl oldu?

jandarma2017, 4 yıl önce

Bir an keske sorusturmam ve mahkemem devam etseydi benim de. keske beraat almsaydim da savunma almasaydim diyesim geldi .hayirli olsun gorevine baslayan arkadasa adaletli gunler herkese

01 Nisan 2020 13:22

Jandarma arkadaslar bilir asayiste bilgi alma tutanagi bilgisi olan veya olaya sahit olan birinin buolayla ilgili bilgisi ve gorgusu alinir . Sayet siz bu hususta bilgi vermekle bi zorunluliginuz yok tabii isterseniz bilgi de verirsiniz istemezseniz hatirmamiyom bilgim yok da diyebikirsiniz ben sahsen bilgiyi savciya ve hakime verdim siz bilgi almada atiyom sohbete gittinmi hic. Evet gittim dediysen iltisaka sokar kurum bunu bu bilgiyle

kullanıcı12
Aday Memur
02 Nisan 2020 14:48

iyi günler tanık ifadesinden ve kurum kanaatinden ihraç olup makhemesi devam ederken ohal komisyonundan red alan varmı süreç nasıl işledi sizde. mahkeme hala devam ederken komisyon neye göre karar veriyor bu nasıl bir düzendir.idare davası için iyi bir avukat varmı biliyorsunuz ohal komisyonu red olduktan sonra bir süreç işliyor yardımcı olabilecek varmı

GençMühendisAst
Aday Memur
05 Nisan 2020 01:50

Hvkk'daki GGU personelin herhafta atılan idari imzayı atmadığında ne gibi yaptırımlarla karşılaşabilir bilgisi olan varmı?
10 Nisan 2020 13:01

Yeni ihrac listesi var mi acaba bilen var mi?

hukukinsaniii
Müsteşar
13 Nisan 2020 11:10

Ardışık aramalar kapsamında, sanıkla arandığı iddia edilen diğer şahıslar hakkında bir soruşturma veya dava olup olmadığı araştırılıp varsa ifade örneklerinin dosyaya ibrazı ile sanığa diyecekleri sorulduktan sonra bir karar verilmesi gerekir. ( Yargıtay 16. C.D 'si 2019/7639 K.)

bera0
Memur
16 Nisan 2020 12:23

Şunu hep yazmak istediim :

8 ay sonra TAHLİYEEEEEEEE

16 Nisan 2020 14:37

Hakkında hicbir sey olmayip yanliskikla araya kaynayip kyok beraat alanları ihrac edin beraati olmayanlari vaya ceza alanlari goreve cagirin adaletli günler herkese !!!

gidengençlik
Aday Memur
16 Nisan 2020 18:08

Ceza alıp göreve dönen mi varmış ?
tsk.soldier, 4 yıl önce

Hakkında hicbir sey olmayip yanliskikla araya kaynayip kyok beraat alanları ihrac edin beraati olmayanlari vaya ceza alanlari goreve cagirin adaletli günler herkese !!!

17 Nisan 2020 00:47

Yargının verdiği karara herkesin istese de istemesede saygı duyması lazım. Ceza alan adama suclu demek haddine dusmez ama beraat alan adam hele ki itiraza dahi gitmeden beraat alıp ihraç olurken cexa alan adam görevine dönebiliyoda kımse bana irtiabat iltisaktan bahsetmesin saygılar

17 Nisan 2020 00:53

Hayırlı olsun
bera0, 4 yıl önce

Şunu hep yazmak istediim :

8 ay sonra TAHLİYEEEEEEEE

17 Nisan 2020 00:54

Gözünüz aydın olsun
Akbey5, 4 yıl önce
Hayırlı olsun

BalllKız
Aday Memur
18 Nisan 2020 15:48

Ceza alıp göreve dönen mi var arkadaşlar bilgi verir misiniz

tsk.soldier, 4 yıl önce

Hmyd
Aday Memur
21 Nisan 2020 00:08

İyi geceler beraat alın kararı kesinleşmemiş olanlar personel kanunu 65.madde ye göre msb ye avukatı aracılığıyla dilekçe yazdırsınlar açıkları kaldırılıp göreve iade edileceklerdir

Toplam 20062 mesaj
«655656657658659660661662663664665666»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi