Editörler : E.Kayı Han
05 Şubat 2023 18:21

İngiliz Gazetesi Guardian : Erdoğan Cezalandırılmalı...!

Neden acaba ?

keskesizadam
Kapalı
05 Şubat 2023 20:49

iki yüzlü demişler, avrupa ülkelerine bir gün göz kırpıp ertesi gün büyük suçlamalar yönelttiği için ve bunu sürekli yaptığı için falan olabilir

denizaneser
Aday Memur
05 Şubat 2023 20:53

Yada nükleer santral İHA SİHA Yerli savaş uçağı yaptığı için... Fatihin emaneti Aya Sofyayı ibadete açtığı için olabilir mi ?

keskesizadam, 1 yıl önce

iki yüzlü demişler, avrupa ülkelerine bir gün göz kırpıp ertesi gün büyük suçlamalar yönelttiği için ve bunu sürekli yaptığı için falan olabilir

denizaneser
Aday Memur
05 Şubat 2023 21:05

Nükleer Santral. İHA, SİHA, Milli Savaş uçağı, İnsansız Jet Yaptığı... Libyaya, Suriyeye askeri müdahalede bulunup Türkiyenin çıkarlarını koruduğu, Azerbaycana işgalci ermenilerin kovulmasında yardım ettiği, Müze olan Fatih'in emaneti Aya Sofyayı ibadete açtığı için olabilir mi ?

keskesizadam
Kapalı
05 Şubat 2023 21:10

bu batının işi de zor ya. erdoğanı övünce dünya lideri olduğu için övüyor deniliyor yerince çekemediği için yeriyor deniliyor yersen tabi.

denizaneser, 1 yıl önce

Yada nükleer santral İHA SİHA Yerli savaş uçağı yaptığı için... Fatihin emaneti Aya Sofyayı ibadete açtığı için olabilir mi ?

denizaneser
Aday Memur
05 Şubat 2023 21:13

yapılanları görememek için ya kör yada ingiliz olmak lazım...

keskesizadam, 1 yıl önce

bu batının işi de zor ya. erdoğanı övünce dünya lideri olduğu için övüyor deniliyor yerince çekemediği için yeriyor deniliyor yersen tabi.

kalbine.muhacir
Kapalı
05 Şubat 2023 21:22

Mülakatla torpillilerin işlere girdiğini torpili olmayanın elendiğini görmemek için de o torpillilerden olmak lazım.

denizaneser
Aday Memur
05 Şubat 2023 21:23

kpss b puanı ile merkezi yerleştirmeyle atandım... ne mülakatı ne torpili... gözü kapalı pislik atmışsın...

kalbine.muhacir, 1 yıl önce

Mülakatla torpillilerin işlere girdiğini torpili olmayanın elendiğini görmemek için de o torpillilerden olmak lazım.

kalbine.muhacir
Kapalı
05 Şubat 2023 21:28

Ben sana pislik atmadım kardeşim. Ülkede şu anda mülakat olan yerler bu hali aldı diyorum. Keşke her yer merkezi atama olsa. Ama bak bi belediyeler kimleri işe alıyor. Canın yanmadı tabi anlamazsın.

denizaneser, 1 yıl önce

kpss b puanı ile merkezi yerleştirmeyle atandım... ne mülakatı ne torpili... gözü kapalı pislik atmışsın...

denizaneser
Aday Memur
05 Şubat 2023 21:35

benim canımın yanmadığını söylemen de önyargı... Çok çektim... ama o zaman şimdiki iktidar partisi kurulmamıştı bile liseden sonra memur olacaktım.2001 de torpilliler girdi... Yani senin dediğin kansızlar her devirde mevcuttu ülke kuruldu kurulalı... emin ol kardeşim...

Ben sana pislik atmadım kardeşim. Ülkede şu anda mülakat olan yerler bu hali aldı diyorum. Keşke her yer merkezi atama olsa. Ama bak bi belediyeler kimleri işe alıyor. Canın yanmadı tabi anlamazsın.

kalbine.muhacir
Kapalı
05 Şubat 2023 21:41

Bunlar kadar kimse olmadı. Sen rtenin hayranı olmaya devam et. 5500 tl maaş alanlar neyin ne olduğunu biliyor atanamayan öğretmenler felan. Bak taşeronlara kadro geliyor acaba nasıl taşeron olunur bi bak. Kimse et, peynir alamaz duruma geldi. Benim karnım açsa yemişim sihasını. Herkes aç kalmıyor o torpilliler 60bjn TL'lik telefonla geziyorlar. Kör mü sanıyorsun sen bizi? Karı koca memur bugün ev alamaz. Elit kesim oluşturdular bize de porsiyonlarınızı küçültün diyorlar. Umurumda değil iha, siha. Mülakatı kaldırmayan babamın oğlu olsa oy vermem. Sen bugün polisler nasıl alınıyor bi çevrene sor. Hadi sözüne güvendiğin ama torpili olmayan 1 kişi yerleşmiş mi? Sor öğren. Her yer üniversite oldu ama atama yok. Yemişim üniversiteni zaten rektörler de millet vekili felan akrabası eşi dostu oluyor. He he dış minnaklar

denizaneser
Aday Memur
05 Şubat 2023 21:43

sihan olmazsa yarın ev alacağın ülken peynir alacağın market olmayacak küçük dünyanda bol peynirli iyi uykular...

Bunlar kadar kimse olmadı. Sen rtenin hayranı olmaya devam et. 5500 tl maaş alanlar neyin ne olduğunu biliyor atanamayan öğretmenler felan. Bak taşeronlara kadro geliyor acaba nasıl taşeron olunur bi bak. Kimse et, peynir alamaz duruma geldi. Benim karnım açsa yemişim sihasını. Herkes aç kalmıyor o torpilliler 60bjn TL'lik telefonla geziyorlar. Kör mü sanıyorsun sen bizi? Karı koca memur bugün ev alamaz. Elit kesim oluşturdular bize de porsiyonlarınızı küçültün diyorlar. Umurumda değil iha, siha. Mülakatı kaldırmayan babamın oğlu olsa oy vermem. Sen bugün polisler nasıl alınıyor bi çevrene sor. Hadi sözüne güvendiğin ama torpili olmayan 1 kişi yerleşmiş mi? Sor öğren. Her yer üniversite oldu ama atama yok. Yemişim üniversiteni zaten rektörler de millet vekili felan akrabası eşi dostu oluyor. He he dış minnaklar

kalbine.muhacir
Kapalı
05 Şubat 2023 21:45

Sağol canım sana da üstün zekanla mutluluklar

kalbine.muhacir
Kapalı
05 Şubat 2023 21:46

Ayrıca elinle ayakkabı yalamayı da ihmal etme

denizaneser
Aday Memur
05 Şubat 2023 21:47

Şimdi sana ne yalayacağını da söylerdim ama dua et abdestliyim

Ayrıca elinle ayakkabı yalamayı da ihmal etme

kalbine.muhacir
Kapalı
05 Şubat 2023 21:48

Torpil yapmadan devlet yönetilse sanki bu iha yapmaya engel. Çok komiksiniz. Senin gibi dusunmeyene küçük dünya felan. Senin terbiyenden belli dünyan, yalaka

denizaneser
Aday Memur
05 Şubat 2023 21:50

iade ediyorum yalaka babandır... Senin yalakalık yaptıkların gelirse o zaman göreceksin torpilin ne olduğunu....

Torpil yapmadan devlet yönetilse sanki bu iha yapmaya engel. Çok komiksiniz. Senin gibi dusunmeyene küçük dünya felan. Senin terbiyenden belli dünyan, yalaka

kalbine.muhacir
Kapalı
05 Şubat 2023 21:51

Numaramı attım aramazsan git annene öğret

denizaneser, 1 yıl önce

Şimdi sana ne yalayacağını da söylerdim ama dua et abdestliyim

denizaneser
Aday Memur
05 Şubat 2023 21:53

önce yalama karıştırdın şimdi anne karıştırıyorsun git annene sen öğret.

Numaramı attım aramazsan git annene öğret

kalbine.muhacir
Kapalı
05 Şubat 2023 21:56

Ulan darbuka sen küçük dünya bol peynir ne diyorsun. Telefonumu verdim ara orada tartışalım. Senin gibi yalakaca mı düşünmem lazım. Mülakat senin iha yapmana mı sıra yapmana mı engel.

denizaneser
Aday Memur
05 Şubat 2023 21:59

küfür etmeden ana bacı karıştırmadan konuşabileceğini bilsem yeminle arardım ama durduk yerde yalamaktı anneydi karıştırdın efendice sohbet edecek gibi görünmüyorsun... Ayıp günah tanımıyorsun üç kuruşluk konudan küfür üretiyorsun neyinle konuşacağım... terbiye biraz

Ulan darbuka sen küçük dünya bol peynir ne diyorsun. Telefonumu verdim ara orada tartışalım. Senin gibi yalakaca mı düşünmem lazım. Mülakat senin iha yapmana mı sıra yapmana mı engel.

Toplam 25 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi