Editörler : Lanet
23 Ağustos 2013 17:57

Su arıtma cihazları hakkında bilgisi olan var mı?

mrb arkadaşlar su arıtma cihazı kullanan varmı aramızda? hangi marka kullanıyorsunuz? faydası oluyor mu?

0640
Kapalı
24 Ağustos 2013 13:53

http://forum.memurlar.net/konu/1793819/

mustafaorhan1
Aday Memur
26 Ağustos 2013 12:57

Evimda e-Spring (AMWAY) Su arıtma cihazı kullanıyorum ve son derece memnunum. Diğer cihazlardan haberim var. Onlar, suyun içindeki yararlı maddeleri elektroliz yoluyla bildiğim kadarıyla yok ediyor ve bize saf bir su veriyor. Yaptıkları deneyde de zaten su bulanmıyor. Ama vücuda faydanı ne? Suyun içinde belirli oranda kireç de olmalı, mineraller olmalı filan. Ama suyun içinde mikrop olmamalı. Saf su, mikropsuz su demek değildir. Ben şahsen arıtma alacak arkadaşlara AMWAY e-Springi gönül rahatlığı ile tavsiye ediyorum. Selamlar.

Araştırmacım
Aday Memur
26 Ağustos 2013 13:18

tşk ederiz hocam önerinizi dikkate alacağım

mkocerim
Aday Memur
26 Ağustos 2013 15:03

bende almayı düşünüyorm..tavsiye ve güven arıyorum

vaybecaner
Memur
26 Ağustos 2013 16:35

water box tek geçerim memnunum

zelvelat
Aday Memur
26 Ağustos 2013 16:53

ben mesaj gönderdim ama yayınlanmadı waterbox başka yok türk malı

zelvelat
Aday Memur
26 Ağustos 2013 16:55

sağlığınız için bütçeniz için rahatınız için waterbox

zelvelat
Aday Memur
26 Ağustos 2013 16:58

mkocerim size yardımcı olabilirim uzman kişi olarak mesajınızı bekliyorum

zelvelat
Aday Memur
26 Ağustos 2013 17:00

waterbox ürün satış ve temsilcisi olarak tlf 0 536 512 01 62 veya zelvelat mesaj bekliyorum

sckn1986
Aday Memur
26 Ağustos 2013 19:57

cın malı olmaması ıcın ıyıce arastırdım.ızmırde onura arıtma var.ordan bır tane su arıtma cıhazı aldım 1 yıl oldu ve gercekten dedıklerı kadar var.bu kısıler kendılerı uretıyorlarmıs cıhazları.2 yıl da garantı verdıler masallah tıkır tıkır calısıyor.damacana su almıyorum artık ve o dertten kurtuldum sonunda. bır aparat gosterdıler ısteyen o aparatla cıhazı bır sebıle baglayıp sıcak ve soguk su akısını ıstedıgımız gıbı ayarlayabılıyoruz.ben gercekten cok memnunum sadece 6 ay da bır fıltresı degısıyor.oda 25-30 lıra bırsey.ınanın verılen paraya degıyor.

fehmi42
Şef
26 Ağustos 2013 20:37

valla bende kullandım neydi markası kilerde duruyor 1 ay kullandım yenisi 900 civarıydı adana ya tayin çıkınca taktırma ihtiyacı duymadım adana nın suyu temiz tavsiy edecem ama markayı hatırlamadım kilere bakayım yazayım çok güzel makina.

mustafayildirim46
Aday Memur
26 Ağustos 2013 22:44

Arkadaşım ben Water life Kullanıyorum, memnunum ve filtreleri de diğerlerine nazaran uygun

mustafaorhan1
Aday Memur
27 Ağustos 2013 10:17

Su arıtma konusunda e-Spring (AMWAY) dışında marka adı veren arkadaşlara teşekkür ediyorum. Pek çok markanın varlığını biliyoruz. Bir kısmı gerçekten kalitelidir, itiraz edemem. Şahsen kullandığım markayı biliyorum ve güveniyorum. Arkadaşlar internetten demo görüntülerine filan baksınlar. Tanıdıkları "su arıtma alanı" ile ilgilenenler varsa sorsunlar. Eğer e-spring cihaz almak isteyenler olursa yardımcı olmak isterim. Montaj için hiçbir şeye gerek yok, kendiniz rahatlıkla kuruyorsunuz. Bir aileye bir yıl yetecek şekilde tasarlanmış bir filtresi var. Dijital göstergesi var. Fazla yer kaplamıyor. Bir termos büyüklüğündedir, şık tasarımlıdır. Selamlar.

hocam-72
Aday Memur
27 Ağustos 2013 10:59

ben ve çevremdekiler WATER BOX kullanıyoruz. çok arştırdım, en iyisinin wtr box olduğuna karar verdim. 2 senedir kullanıyorum. şu anda yeni bir ürünü çıkmış, çok kullanışlı. istanbulda oturuyorsanız aldığım kişinin numarasını vereyim: 0530 925 50 02. iyi günler.

dellli
Şef
27 Ağustos 2013 18:13

Bu cihazların hepsi aşağı yukarı aynı (reverse osmosis sistemler)Fiyatlar arasında uçurum var.ben gittigidiyordan 250 liraya aldım geçen sene bu sene 300 civarı.5 aşamalı sistem gayet memnunum.Filtreleri kendim değiştiriyorum.Antalyada http://www.filtredunyasi.net/ isimli siteden gittigidiyor üzerinden alıyorum.

dellli
Şef
27 Ağustos 2013 18:14

Bu arada benim aldığı aqualine marka.Kore malı.

turqua
Aday Memur
28 Ağustos 2013 08:22

paranı boşuna kaptırma piyasada 2000-2500 liraya satılan 5-6-7 aşamalı sistemlerin aynısını 400 tl civarı bulabilirsin yurtdışı ithalatçılarında bu fiyatlarda var internette araştırırsan bulursun yedek filtre de alırsın kendin değiştirirsin ben öyle yaptım montajınıda ya kendin yaparsın veya bir sucu ya taktırırsın ben bir sucuya taktırdım bu konuda çok araştırma yapmıştım o zamanlar. ben amerikan su arıtma diye bir siteden almıştım 3 yıl önce

turqua
Aday Memur
28 Ağustos 2013 08:27

faydasını sormuşsun su bal gibi oluyor çaydanlık ve kettle hiç kireç tutmuyor yalnız başka yere giderken yanında o sudan götürmek istiyorsun ben ultraviyole özellikli 6 aşamalı almıştım gerek yok 5 aşamalı yetiyor

turqua
Aday Memur
28 Ağustos 2013 08:31

5 aşamalı reverse osmosis diye arattır googleda

tunnebun
Aday Memur
28 Ağustos 2013 09:14

arkadaşlar aşamalı ompalı su arıtma cihazını size herşeydahil 550tl ye gönderebilirim

Toplam 43 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi