Editörler : swat3410
«293031323334353637383940»

polos106059
Aday Memur
31 Mayıs 2019 22:40

Onlar. Kahraman biz ise. Vatan haini...

30 eyllül.
Genel Müdür
31 Mayıs 2019 22:49

Aynen devre.Düşünsene aynı dosya aynı suçlama aynı kod ea aynı beraat torpille görevdeler vatan evladı oldular beni de terörist diye attılar harika gerçekten müthiş bir fetoyla mücadele imiş be vaybe şu adalete hukuka bak.nedesek artık boş hiç bir anlamda taşımıyor malesef.
polos106059, 5 yıl önce

Onlar. Kahraman biz ise. Vatan haini...

Sehzadee1453
Daire Başkanı
31 Mayıs 2019 22:59

Devreler bu kod meselsini kafaya takmayın. Kimisini fetö fişledi kimisi sonradan listeye eklendi. Egmnin istenmeyen adamlarıydık. İşin aslı bu. Atmak istediler ve bir kılıf bulup attılar. Fişlememiz oldugu için atılmadık bir cogumuz atılmak istendigimiz için fişlendik. Biz acıga alınınca cd kart mı vardı? Bn acıktayken hakkımda ne bir ifade ne de cd kart vardı. Atmak istemeseler acıga almazlardı.

polos106059
Aday Memur
31 Mayıs 2019 23:10

Şehzade devrem çok önemli yere parmak basmışsın aynen.dediğin gibi mahkeme 15 dk sürdü madem suçluyduk ne.Gereklisi yapılsaydı 3 yıl iddianamem. Hazırlanamadı Savcıyla her görüşmeye. Gittiğimde şuan dosyanda birşey yokdedi. Durdu veee sd kart olayı çıkıverdi biranda bence. Tamamen istihbarat tarafından. Oluşturuldu kılıf hazırlandı... ben inanmıyorum yok mahrem imam tarafından. Hazırlandığına falan çünkü öyle biri yok...

30 eyllül.
Genel Müdür
31 Mayıs 2019 23:19

Devre şimdi bende uyap dan baktım benimde adli yardım talebini kabul etmiş mahkeme. iyi bari bunlar terörist diye adli yardım talebini rettetmemişler.
Sehzadee1453, 5 yıl önce

Devreler sonunda benim adıma güzel bir gelişme oldu. Adli yardım talebim kabul edilmiş. Umudum yoktu acıkcası. Sigortadan dolayı. Allah biliyor ya zor durumdaydım bu ilaç gibi geldi.

Sehzadee1453
Daire Başkanı
31 Mayıs 2019 23:29

Devrem var öyle birileri. Bazıları dogru fişlemelerin. Ama sonradan eklenen de cok kişi de var. Bunu zaten garson ifadesinde de kabul ediyor. Ama bu cd kart meselesi baydı artık gercekten. Bazı insanlar nasıl polis olmuş gercekten cok merak ediyorum. İstihbari bilgiler delil olarak kabul edilemez. Kaldı ki istihbari bilgi devletin resmi kurumları tarafından elde edildigi zaman bile kabul edilmezken bir terör örgütünün ihanet ettigi ülkeye kendi eliyle teslim ettiği belgeye nasıl güvenilir olarak bakılabiliyor. Operasyonla ele gecirilmiş bir belge bile degil. Ama devletimin polisleri gelip bu belgeyi burada bangır bangır savunuyor. Benim kabul edemedigim kısım işte bu yakıştıramıyorum. Allah bizi kendi devrelerimizin eline düsürmesin. Kendi mevzuatlarını bile bilmeyen polisliği hava atma aracı olarak gören ergenden hallice yeni yetmelere oyuncak olduk bi şerefsiz itirafcının lafıyla

30 eyllül.
Genel Müdür
31 Mayıs 2019 23:42

Ya devre 28 şubat sürecinde batı çalışma grubu (BTÇ) devletin kurduğu kurum fişleme yaptığı zaman biz mağduruz bunlar anayasaya aykırı olarak milletin özel hayatına girmişler hukuksuzca fişlemişler diye bas bas bağıranlar dünün mağdurları bugün garson denilen azılı terörist fetöcü alçagın pbs den alarak sutunlar açarak yapıştırdıgı kodlara nasılda inanıyorlar degilmi. Fişleme de kişinin beyanı olmalı iddia ettigin kod isimlerle yok öğretmen yok zumre başkanı kim bunlar bunları yargı önünde ispatlaman gerekmezmi. Nedesek boş nasılsa bi şey degişmeyecek devre.
Sehzadee1453, 5 yıl önce

Devrem var öyle birileri. Bazıları dogru fişlemelerin. Ama sonradan eklenen de cok kişi de var. Bunu zaten garson ifadesinde de kabul ediyor. Ama bu cd kart meselesi baydı artık gercekten. Bazı insanlar nasıl polis olmuş gercekten cok merak ediyorum. İstihbari bilgiler delil olarak kabul edilemez. Kaldı ki istihbari bilgi devletin resmi kurumları tarafından elde edildigi zaman bile kabul edilmezken bir terör örgütünün ihanet ettigi ülkeye kendi eliyle teslim ettiği belgeye nasıl güvenilir olarak bakılabiliyor. Operasyonla ele gecirilmiş bir belge bile degil. Ama devletimin polisleri gelip bu belgeyi burada bangır bangır savunuyor. Benim kabul edemedigim kısım işte bu yakıştıramıyorum. Allah bizi kendi devrelerimizin eline düsürmesin. Kendi mevzuatlarını bile bilmeyen polisliği hava atma aracı olarak gören ergenden hallice yeni yetmelere oyuncak olduk bi şerefsiz itirafcının lafıyla

polos106059
Aday Memur
31 Mayıs 2019 23:44

Zamana. Bıraktım. Artık. Ama bir gün bu şerefsizler yüzünde görevden. Atılacağım. Hiç aklıma. GelmeZdi

Sehzadee1453
Daire Başkanı
31 Mayıs 2019 23:59

Devrem bizim egmnin sistemi sıkıntılı. 17 25 öncesi fetö 17 25 sonrası başka cemaatler hep yuvalanıp durdu. Ben iki tarafında sevmedigi tiplerden oldugum için ilk fırsatta basımiza böyle seylerin gelecegini biliyordum. Bi taraflardan olmayanı hep eziyorlar. Fetöcü olmayan herkes 17 25 öncesi fetöden cekmiştir. Tercih asamsında taltiflerde amir memur ilişkilerinde görev dağılımında vs. 17 25 sonrası da adını anmak istemedigim. İlerde bilmem ne terör örgütü diye anacagımız başka cemaatlerden olmayanlar magdur edilmiştir. Devletin polisi olanların bası yandı. Devrin adamı olanlar el üstünde.

Sehzadee1453
Daire Başkanı
01 Haziran 2019 00:57

30 eylül devrem seninde gözün aydın. Fakşrliğimiz mahkeme tarafından da tescillendi. Aramızda zengin gönlü bol arkadaşlar varsa her türlü fitre zekat kabul edilir :) içki sigara almam paralarınızla merak etmeyin zira fetö beni o cok güvenilen cd kartta sadecesorgulayan olarak fişlemiş. İçki sigara karı kız vs gibi zaaflarım yok yani öyle olsa b4 olurdum :))

İzahı olmayan seylerin mizahı olurmuş :))

Bahar.gelsin
Aday Memur
01 Haziran 2019 14:32

Komisyondan red karari geen arkadaslar gelen kararda guncel liste ve tum listerin ikisinde de bahsediliyor mu

01 Haziran 2019 15:01

İyi günler arkadaşlar hakkında CC kod olan var mı ya da akıbetini bildiğiniz
01 Haziran 2019 15:03

Güncel liste ne demek bende de mahkeme güncel listeyi istedi yine aynı kodlama geldi cc
Bahar.gelsin, 5 yıl önce

Komisyondan red karari geen arkadaslar gelen kararda guncel liste ve tum listerin ikisinde de bahsediliyor mu

ÖzelHarekat_61
Kapalı
01 Haziran 2019 15:39

Cc ne demek açılımı nedir?
Ertu4444, 5 yıl önce
İyi günler arkadaşlar hakkında CC kod olan var mı ya da akıbetini bildiğiniz
01 Haziran 2019 15:56

Eskiden sohbete katılan ancak güncel olarak irtibat kurulamayıp kazanılmaya çalışılan 3. Derecedeki kişi
ÖzelHarekat_61, 5 yıl önce
Cc ne demek açılımı nedir?

30 eyllül.
Genel Müdür
01 Haziran 2019 17:49

Aynen devre fakirlikde zenginlikte Allahın bir lütfu dur.fakir olalım aç kalalım ama onurumuzla şerefimizle kalalım gerisi boş.üç günlük dünya menfaatine karşılık ahiretini satanlardan olmayalım zulme ugrayan mazlumlardan olalım bize yeter.Muhsin başkanın dediği gibi üç günlük dünya için fırıldak olmaya değmez.
Sehzadee1453, 5 yıl önce

30 eylül devrem seninde gözün aydın. Fakşrliğimiz mahkeme tarafından da tescillendi. Aramızda zengin gönlü bol arkadaşlar varsa her türlü fitre zekat kabul edilir :) içki sigara almam paralarınızla merak etmeyin zira fetö beni o cok güvenilen cd kartta sadecesorgulayan olarak fişlemiş. İçki sigara karı kız vs gibi zaaflarım yok yani öyle olsa b4 olurdum :))

İzahı olmayan seylerin mizahı olurmuş :))

Sürgün65
Aday Memur
01 Haziran 2019 17:59

bugün e devlete baktım 20.idare mahkemesine düşmüş bizim dosya Allah bizlere hakkımızda hayırlı olanı versin inş

30 eyllül.
Genel Müdür
01 Haziran 2019 18:19

Vay devre aynı mahkemedeyiz.hayırlısı olsun.
Sürgün65, 5 yıl önce
bugün e devlete baktım 20.idare mahkemesine düşmüş bizim dosya Allah bizlere hakkımızda hayırlı olanı versin inş

Sürgün65
Aday Memur
01 Haziran 2019 18:35

Sagol devre hepimiz için hayırlı olsun.bir sorum olacak adli yardımın kabul edilip edilmediğini şuan öğrenebilirmiyiz yoksa bize tebligat geldikten sonra mı öğreniyoruz
30 eyllül., 5 yıl önce
Vay devre aynı mahkemedeyiz.hayırlısı olsun.

Sürgün65
Aday Memur
01 Haziran 2019 18:39

bu ara dediğin gibi aynı mahkemeye vermişler desene aynı salonda koşturacağız :)
Sürgün65, 5 yıl önce
Sagol devre hepimiz için hayırlı olsun.bir sorum olacak adli yardımın kabul edilip edilmediğini şuan öğrenebilirmiyiz yoksa bize tebligat geldikten sonra mı öğreniyoruz
Toplam 1875 mesaj
«293031323334353637383940»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi