Editörler : Pangaea
09 Eylül 2019 12:23

2019 Kpss P10 Branş Sıralamaları ?

Arkadaşlar bildiğiniz üzre 2019 kpss açıklandı alan sınavı olanların brans sıralamaları açıklandı lakin p10 ile tercih yapacaklar için belirsizlik sürmektedir. Branş Sıralamaları ne zaman açıklanır var mı tahmını olan tecrubelı arkadaslar ?

Tarasbulba35
Kapalı
09 Eylül 2019 12:36

Öyle dusunuyirumki yönetmelik degisikligi nden sonra...Ortalik karisacak bikiyorum..

Max weber
Şube Müdürü
09 Eylül 2019 12:40

hangi yönetmelik ?

Tarasbulba35, 5 yıl önce

Öyle dusunuyirumki yönetmelik degisikligi nden sonra...Ortalik karisacak bikiyorum..

Tarasbulba35
Kapalı
09 Eylül 2019 12:45

Talim terbbiye kurulu ogretmenmige haiz alanlar şartlar v..s..

Max weber
Şube Müdürü
09 Eylül 2019 13:00

yeni dönemde belirlenen secmelı dersler için diyosunuz peki onun için değişiklik ne zaman gerçekleşir bu sene içerisinde değişim olur mu

Tarasbulba35, 5 yıl önce

Talim terbbiye kurulu ogretmenmige haiz alanlar şartlar v..s..

Tarasbulba35
Kapalı
09 Eylül 2019 13:12

Hocam muhtemelen olur bunlar aksi durumda 20 bin bile olsa atana takvimini davulla zurnayla coktan ilan ederlerdi sadece şunu biliyorum herşeyi iyice arapsaçına çevirecekler 2020 kpss konuları alanlari ne olacak o bile belli degil çorba OLACAK hersey

Max weber, 5 yıl önce

yeni dönemde belirlenen secmelı dersler için diyosunuz peki onun için değişiklik ne zaman gerçekleşir bu sene içerisinde değişim olur mu

Max weber
Şube Müdürü
09 Eylül 2019 13:15

Yeni sistem 2020/21 de ama bu sene için çok onemlı mı ?

Tarasbulba35, 5 yıl önce

Hocam muhtemelen olur bunlar aksi durumda 20 bin bile olsa atana takvimini davulla zurnayla coktan ilan ederlerdi sadece şunu biliyorum herşeyi iyice arapsaçına çevirecekler 2020 kpss konuları alanlari ne olacak o bile belli degil çorba OLACAK hersey

Arnava
Şef
09 Eylül 2019 13:17

Geçen sene 4 Ekimde açıklanmış. Şimdiye kadar açıklanmaması çok şaşırtıcı değil o yüzden. Birkaç hafta daha sürebilir.

Tarasbulba35
Kapalı
09 Eylül 2019 13:26

2020 kpss için önemli o sebebten bu sene fix bramslari yine alip dinciler sinifcilar ivir zivir branşcilari gostermelik alabilirler seneye daha çok branş hocasi atayacaz demekbu sene avucunuzu yalayın demek ben bunlarin algi opreasyonlarinin kitabini yazdim artik formasyonu olmauan adam ogretmenmi olur ama göreceksiniz alacaklar caninizi sıkmak degil niyetim sadece tahmin ve yorum bunlar yanilma ihtimalimde tabiki yüksek bunlar sadece çıkarım

Max weber, 5 yıl önce

Yeni sistem 2020/21 de ama bu sene için çok onemlı mı ?

Max weber
Şube Müdürü
09 Eylül 2019 13:29

2020/21 de lıseye baslayacak 800 bın cıvarı ogrencı varmış Bakan Bey ona istinaden boyle bır acıklama yaptı dıye bılıyorum

Tarasbulba35, 5 yıl önce

2020 kpss için önemli o sebebten bu sene fix bramslari yine alip dinciler sinifcilar ivir zivir branşcilari gostermelik alabilirler seneye daha çok branş hocasi atayacaz demekbu sene avucunuzu yalayın demek ben bunlarin algi opreasyonlarinin kitabini yazdim artik formasyonu olmauan adam ogretmenmi olur ama göreceksiniz alacaklar caninizi sıkmak degil niyetim sadece tahmin ve yorum bunlar yanilma ihtimalimde tabiki yüksek bunlar sadece çıkarım

Tarasbulba35
Kapalı
09 Eylül 2019 13:35

Hocam bu ülkedeki bu bilinmezlik hepimizi bütün bir toplu mu seprrsyona surukliyor sistemsiz lik üzerine bir kara duzen...neyse hocam ben su an karamsar bir ruh halindeyim sizide karartmayayim Allah herkesin gonlune gore versin Sadece bu duam kabul olsa nice makam sahipleri çopten hurda toplar nice issiz insanda hakkıyla yapmak için dogdugu seyi yapar

Max weber, 5 yıl önce

2020/21 de lıseye baslayacak 800 bın cıvarı ogrencı varmış Bakan Bey ona istinaden boyle bır acıklama yaptı dıye bılıyorum

Mehmet482019
Aday Memur
09 Eylül 2019 13:47

hocam bu dediginiz durum(yönetmelik) sınavı ne kadar etkiler ayrıca her yıl böyle açıklanıp sınavın konularını degiştiriyor mu

Tarasbulba35, 5 yıl önce

Tarasbulba35
Kapalı
09 Eylül 2019 13:55

Hocam öğretmen alim atamaya haiz alan v..b.. durum değişirse ki değişeceğini bakan soyledi formaayonu gorevde vericez dedi o zaman egitim bilimleri ni soramaz sinavda ..her branşa öabt getirmeside bir olasılık

Mehmet482019, 5 yıl önce

hocam bu dediginiz durum(yönetmelik) sınavı ne kadar etkiler ayrıca her yıl böyle açıklanıp sınavın konularını degiştiriyor mu

Max weber
Şube Müdürü
09 Eylül 2019 13:59

ataması çok az olan bölümler için alan getirilimez ki . 3-5 tane sayıda alım yapılan bazı branslar var bence egıtım bılımlerı devam eder

Tarasbulba35, 5 yıl önce

Hocam öğretmen alim atamaya haiz alan v..b.. durum değişirse ki değişeceğini bakan soyledi formaayonu gorevde vericez dedi o zaman egitim bilimleri ni soramaz sinavda ..her branşa öabt getirmeside bir olasılık

Tarasbulba35
Kapalı
09 Eylül 2019 14:25

Olabilir hocam sizin dediginiz gibide olabilir

Max weber, 5 yıl önce

ataması çok az olan bölümler için alan getirilimez ki . 3-5 tane sayıda alım yapılan bazı branslar var bence egıtım bılımlerı devam eder

Max weber
Şube Müdürü
09 Eylül 2019 15:10

Bekleyip gelişmeleri takip edicez

osegu
Aday Memur
09 Eylül 2019 19:05

Bu dediğiniz öğretmenlerin vereceği derslerle mi ilgili yoksa hangi lisans bölümünün hangi öğretmenliğini seçiceği ile mi ilgili ?

Tarasbulba35, 5 yıl önce

osegu
Aday Memur
09 Eylül 2019 21:20

Bir de hangi açıklamasında alanların değişeceğini söyledi ben bulamadım

Tarasbulba35, 5 yıl önce

Max weber
Şube Müdürü
10 Eylül 2019 09:03

Arkadaşımız sanırım yeni sistemdekı derslerı baz alarak soyledi. Yeni sistemdeki bazı seçmeli dersler Talim Ter. Kurulunun yayınladığı lıstede yok. Çok uzak olmayan bır gelecekte guncelleme gelecektir.

Tarasbulba35
Kapalı
10 Eylül 2019 10:01

Evet aynen dediginiz sekilde soyledim mesela benim branşim felsefe sodyoloji mezunlarda formasyonu vars başvurabiliyor şimdi formasyon kalkıyorsa hem ders bazlı hem bölüm lisans bazlı güncellemeler gekecektir synen bu şekilde fikir yürüttüm

Max weber, 5 yıl önce

Arkadaşımız sanırım yeni sistemdekı derslerı baz alarak soyledi. Yeni sistemdeki bazı seçmeli dersler Talim Ter. Kurulunun yayınladığı lıstede yok. Çok uzak olmayan bır gelecekte guncelleme gelecektir.

Max weber
Şube Müdürü
10 Eylül 2019 13:19

max eylül sonu olur diye düşünüyorum

Arnava, 5 yıl önce

Geçen sene 4 Ekimde açıklanmış. Şimdiye kadar açıklanmaması çok şaşırtıcı değil o yüzden. Birkaç hafta daha sürebilir.

Toplam 38 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi