Editörler : Pangaea
«67891011121314151617»

Mavi@Ay
Genel Müdür
08 Kasım 2013 12:41

vekil bakan bürokrat müsteşar veya meb müdür değil direk başbakanın çalışma grubundan başbakanın devamlı yanında olan kişilerden biri..sonucta başbakanı siyasi tavrını kişilğini bilen biri..ve şubat 2013 bugüne değişen hiçbirşey yok benim öğrendiğimde bu..ama tekrar ediyorum bunu değiştimek bizim elimizde..be arada ben hiç duyum paylaşmadım daha önce..10 tane şey yazım 1 tanesini tutturup bildim ben söylemiştim diyenlerden değilim inanın o kişilerin öğrt ilgisi bile yok bizimle kafa buluyorlar..bende sizin gibi şubatta atama isteyen sınırda öğrt adayı birisiyim..

gmzçlk86
Yasaklı
08 Kasım 2013 12:43

mustafa varanksa konustugun kısı tabıkı yok olmaz demıstır.o nemruttan ancak o beklenır cunku

Mavi@Ay, 10 yıl önce

vekil bakan bürokrat müsteşar veya meb müdür değil direk başbakanın çalışma grubundan başbakanın devamlı yanında olan kişilerden biri..sonucta başbakanı siyasi tavrını kişilğini bilen biri..ve şubat 2013 bugüne değişen hiçbirşey yok benim öğrendiğimde bu..ama tekrar ediyorum bunu değiştimek bizim elimizde..be arada ben hiç duyum paylaşmadım daha önce..10 tane şey yazım 1 tanesini tutturup bildim ben söylemiştim diyenlerden değilim inanın o kişilerin öğrt ilgisi bile yok bizimle kafa buluyorlar..bende sizin gibi şubatta atama isteyen sınırda öğrt adayı birisiyim..

sena-felsefe
Genel Müdür
08 Kasım 2013 12:43

o zaman kasım için savaşılsaydı şubata kanalize olmak yerine

Mavi@Ay, 10 yıl önce

mtszgrtmn
Aday Memur
08 Kasım 2013 12:45

Zerif hocam edebiyattan kaç alım olur?

sena-felsefe
Genel Müdür
08 Kasım 2013 12:46

kasımda o kadar atama var dedik kimseyi inandıramadık valla bu işler ona buna sormakla olsaydı ohooo geçicen o işleri adamın elindekı kadroları bile istemiyoruz

gorkvolk
Daire Başkanı
08 Kasım 2013 12:46

AK PART OYLARA ÇOK MU GÜVENİYOR ETRAFIMDA BİLDİĞİM AK PARTİYE OY VERENLER ARTIK OY VERMEĞİ DÜŞÜNMÜYOR AKP KAN KAYBETTİ. GEZİ OLAYLARI ... BU SON KIZLI ERKEKLİ GERKSİZ AÇIKLAMASI ... KIDEM TAZMİNATI OLAYLARI ....ÖĞRETMENLER VE AİLELERİ GÖRMEZDEN GELİNMEYECEK BİR TOPLULUKTUR . BİRDAHA MUHABBETİNİZ OLDUĞUNDAN BNCE BUNLARIDA SUNUN KENDİLERİNE ..

Mavi@Ay, 10 yıl önce

08 Kasım 2013 12:47

İnsallah sende kurtulursun birader bu sıkıntıdan ne deyilim nasip vardır umarım.Ama akepe nasipli kısmetle oynamayı sever ya bizdensin ya değilsin derler ..adını da müslümanlık korlar.ama bence bu sene

1-gezi dayanısması
2 -sağlam adaylar ( sarıgül v.b )
3-basbakanın sapık sapık konusmaları artık birseylerin dedğismesi gerekli dedirtiyor seçmene

Mavi@Ay, 10 yıl önce

gorkvolk
Daire Başkanı
08 Kasım 2013 12:48

hocam sizin de yorumlar çok yerinde kullandığınz kelimelerde ayrıca bir güldürüyor insanı :) ( nemrut:) ) süpersiniz

gmzçlk86, 10 yıl önce

mustafa varanksa konustugun kısı tabıkı yok olmaz demıstır.o nemruttan ancak o beklenır cunku

oguz-fen
Şube Müdürü
08 Kasım 2013 12:48

kasım artsın liselerinde umudu olsun, şubatta düşünülen kasıma verilsin...

popülist söylemse siyasetin derdi kasımda ses getirir...

sadece sınıf,sosyal,fen,din,türkçe,ilkmat öğretmenleri atanmayı beklemiyor.

gorkvolk
Daire Başkanı
08 Kasım 2013 12:50

kesinlikle okullar eğitim sadece bu branşlardan ibaret değil bir 6 branstr dindir aldı basını gidiyor adaletli olsun ne zmn olursa olsun

oguz-fen, 10 yıl önce

kasım artsın liselerinde umudu olsun, şubatta düşünülen kasıma verilsin...

popülist söylemse siyasetin derdi kasımda ses getirir...

sadece sınıf,sosyal,fen,din,türkçe,ilkmat öğretmenleri atanmayı beklemiyor.

zerif13
Kapalı
08 Kasım 2013 12:52

senacımmm canım arkadaşımmm

sena-felsefe, 10 yıl önce

kasımda o kadar atama var dedik kimseyi inandıramadık valla bu işler ona buna sormakla olsaydı ohooo geçicen o işleri adamın elindekı kadroları bile istemiyoruz

fefzade
Memur
08 Kasım 2013 12:53

herkes sormuş ben de sorayım:) ZERİF13 hocam lise matematikte durum nasıl sizce önümde 330 kişi kaldı

cepni85
Aday Memur
08 Kasım 2013 12:55

hocaaaaaaaaaamm coğrafya kaç olur?lütfen bi yorum bekliyoruz

sena-felsefe
Genel Müdür
08 Kasım 2013 12:56

canım dostum atanacağız inşallah birçok arkadaşımız gülecek

zerif13, 10 yıl önce

senacımmm canım arkadaşımmm

zerif13
Kapalı
08 Kasım 2013 12:57

hocam lise mat 1000lik bir alımda 60 olur en az ama şubatta yüzü güler

limcera
Memur
08 Kasım 2013 12:57

Hocam cevap?

limcera, 10 yıl önce

Bi soru da ben sorayım o zaman 4binlik bi alımda ingilizceden kaç alım olur tahminen..5809 sıram,kaymaları katarsak 580 küsur kişi kaldı önümde..kasım için mi ümitlensem mart için mi?cevap için şimdiden teşekkürler ingilizceci11 hocam..

saturn404
Aday Memur
08 Kasım 2013 12:58

hocam sosyal kac olur

zerif13, 10 yıl önce

hocam lise mat 1000lik bir alımda 60 olur en az ama şubatta yüzü güler

zerif13
Kapalı

zaten gmz hocayı çok sewiyorum yorumları süper

gorkvolk, 10 yıl önce

hocam sizin de yorumlar çok yerinde kullandığınz kelimelerde ayrıca bir güldürüyor insanı :) ( nemrut:) ) süpersiniz

cepni85
Aday Memur

zerif13 hocam sorum size?lütfen bi cevap bekliyoruz

cepni85
Aday Memur
08 Kasım 2013 13:00

zerif13 hocam sorum size,coğrafya ne olur sizce?

Toplam 1368 mesaj
«67891011121314151617»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi