Editörler : Pangaea
18 Ocak 2019 20:19

2018/2 Eti maden işletmelerine atananlar

Arkadaşlar merhaba öncelikle.Evraklarını teslim etmeyen kaldı mı soruşturmanın başlaması için herkesin teslim etmesi mi gerekiyor acaba? Oradaki memur çağrılmamız için herkesin soruşturmasının bitmesi gerektiğini söyledi.Size de böyle bir bilgi verildi mi? 1,5-2 ay sürer dedi soruşturma ama 3 ayı da bulabilir herkesinkinin bitmesine bağlı dedi oradaki memur.Burdan irtibatta olalım arkadaşlar

19 Ocak 2019 13:27

Arkadaşlar nerdesiniz?

mak.10
Aday Memur
20 Ocak 2019 14:02

Umarım en kısa zamanda çağırırlar ama 2.5-3 ay sürer arkadaşlar.

20 Ocak 2019 14:12

Beklentimiz bir an önce bitmesi yönünde.1,5-2 ay dediler ama 3 ay da sürebilir dediler galiba herkesin soruşturmasının bitmesi gerekiyor.Sizin bölüm neydi çalışmakta mısınız?
23 Ocak 2019 23:58

Kimse yok mu?
01 Şubat 2019 14:42

Kurumu arayan var mı soruşturma hakkında
13 Şubat 2019 16:55

Ben aradım 5 Şubatta,daha açıklanmadı sürer dediler.

13 Şubat 2019 17:05

Bir arkadaş her hafta aramış hazirandan sonra başlarsınız demişler bilginiz var mı? Çünkü kurumun yönerge çıkarması gerekiyormuş ve hala çıkarmamışlar o yüzden soruşturma başlamamış daha yani belgeler daha kurumda sorsaydınız keşke özelden yazın bana konuşalım bilgi alışverişi yapalım
inss06, 5 yıl önce

Ben aradım 5 Şubatta,daha açıklanmadı sürer dediler.

madenciyiz
Aday Memur
14 Temmuz 2019 09:15

ne zaman açıklandı güvenlik soruşturması arkadaşlar bide eti madende çalışan biri özelden mesaj atabilir mi ?

14 Temmuz 2019 11:04

19 Haziran'da belli oldu 3 temmuzda başlattılar.6 ay sonra başlandı ben başlayamadım soruşturma nedeniyle.22 kişiden 15 kişi başladı 7 kişi komisyondaydı bildiğim kesin olarak 3 kişininki benle beraber olumsuz.En ufak şeylere takılıyor kurum şahsında bir şey olmamasına rağmen.Komisyondaki yetkili kişiler korkak olduğu için senin mahkeme yoluna başvurup ordan gelecek kararla aklanmanı istiyorlar kendi düşüncelerine göre.Oysa hakkımızı yiyorlar ve suçsuz yere mimlenmiş oluyoruz bu korkaklar yüzünden.Adaletin "A" sı kalmışsa hakkımızı geri alırız bakalım.Aklınız varsa başka kurum bakın gerçi kadro da yok mecbur bırakıyorlar.
madenciyiz, 5 yıl önce

ne zaman açıklandı güvenlik soruşturması arkadaşlar bide eti madende çalışan biri özelden mesaj atabilir mi ?

Toplam 9 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi