Editörler : Pangaea
09 Temmuz 2010 13:19

Hakkari şemdinli derecik beldesi hakkında bilgi lütfen

derecik beldesi umurlu mahallesi ilköğretim okuluna atandım ama bilgim yok ..

09 Temmuz 2010 13:32

hayırlı olsun hocam öncelikle.bben 1 sene şemdinlide kaldım.geçen yıl ordaydım.derecik beldesi şemdinliye yaklaşık 2 saat uzaklıkta bir beldedir.ama umurlu mahallesi hakkında pek bir bilgim yok.branşınız sınıf sanırım..

cibis
Daire Başkanı
09 Temmuz 2010 13:35

ıraka 10 dakika mesafede bir belediye. ama nihayetinde belediye, en azından köy değil. içiniz rahat olsun. arada bir çıkacak olan çatışmalardan (ki size bir etkisi olmaz) rahatsız olmayacaksanız, öğrencilerin bazı sözlerinde rahatsız olmayacaksanız, gül gibi idare edeceğiniz bir yer.

wewewewe
Memur
09 Temmuz 2010 13:43

saolun valla ailem baya teredütlü ama ben ölceğimi bilsem gene giderim bıktım ders çalşmaktan

cibis
Daire Başkanı
09 Temmuz 2010 13:46

ailenin tereddütlü olması anlayışla karşılanacak bir şey. ayrıca derecik olunca... ama merak etmeyin, bir şey olmaz. hem köy bile değil. askeri hareketlilik olacaktır ama size yansımaz. siz gidin ve sadece işinizi yapın.

wewewewe
Memur
09 Temmuz 2010 14:17

ulaşım nasıl acaba oraya

09 Temmuz 2010 14:26

hocam nerden geleceksiniz?? hocam siz kötü yorumlara aldırış etmeyin..bende geçn sene 26 dan atanmıştım ve üzülmüştüm bu sene başka bir yerde kadroya geçtim 1 sene orada kaldım hatta en son tercihlerime de yazmıştım şemdinliyi..şemdinliyi gidiop gördükten sonra bir süre geçirdikten sonra yaşanılacak bir yer olduğunu sizde anlarsınız hocam..o yüzden rahat olun bence..

wewewewe
Memur
09 Temmuz 2010 14:32

zonguldaktan gelicem hocam

cibis
Daire Başkanı
09 Temmuz 2010 14:41

belediye olması dolayısıyla bence belediyenin numarasını bulup arayın. kalacak yer bulursunuz idareyle konuşun.

daisy67
Aday Memur
09 Temmuz 2010 14:47

we hocam ben şemdinliye 4 haziranda atandım.zonguldaklıyım önyargıyla gitmeyin kötü bir yer değil.atandığınız için şanslısınız hayırlı olsun.

fatoş 86
Kapalı
09 Temmuz 2010 14:48

hayırlı olsun hocam. ben aralıktan haziran a kadar derecik beldiesinde çalıştım. umurlu köyüne gezme amacıyla gitmiştim sadece. derecik şemdinliye 1,5 2 saat uzaklıkta. ordan 20 dakika falandı sanırım umurlu. tam ırak noktası. korkulacak bir yer değil bencee.

ali_06_01
Kapalı
09 Temmuz 2010 14:50

ben de şemdinli arkadaşlar atatürk iöo

hocam şeemdinliye ulaşmakj için öncelikle vana gidiyorsunuz..vandan da direk araba var bildiğim kadarıyla saat 3 tey di..metronun büyük otobüsü..onun dışında yüksekova aktarmalı giderbilirsiniz..her saat başı yüksekovaya transitler var..yüksekova van 3,5 saat civarı..yüksekovadan da transitle şemdinliye gidersiniz..van şemdinli arası yaklaşık 5 saat sürer..

fatoş 86
Kapalı

hayırlı olsun hocam. ben aralıktan haziran a kadar derecik beldesinde çalıştım. umurlu köyüne gezme amacıyla gitmiştim sadece. derecik şemdinliye 1,5 2 saat uzaklıkta. ordan 20 dakika falandı sanırım umurlu. Irak'la sınır. korkulacak bir yer değil bencee.

09 Temmuz 2010 14:54

doğru söylüyorsun fatoş hocam bende eylül-haziran arası şemdinlideydim..bencede yaşanılacak bir yer şemdinli hatta haziranda tercihlerime yazdım gelmedi..arkadaşlar tahmin edebiliyorum şu anda oraya atandığınız için çok karışık duygular içerisindensiniz..sevinsek mi üzülsek mi bilemiyoruz diye bir düşünceniz olabilir..ama bence rahat olun ben orayı gören birisi olarak bunu söylüyorum..

fatoş 86
Kapalı
09 Temmuz 2010 15:00

şunu da söyleyim orda yemeğe davet etmişlerdi öğrencilerden birinin evine. çok mütevazi misafirperver insanlar. ben yüzüm gülerek ayrılmıştım:-)

wewewewe
Memur
09 Temmuz 2010 15:04

çok teşekkür ediyorum içim rahatladı valla :)

wewewewe
Memur
29 Temmuz 2010 22:58

benden başka şemdinli derecik e atanan yok mu ?

bursa_öğretmen23
Aday Memur
31 Temmuz 2010 11:25

derecikte öğretmendm 2.5 yıldır.. urfaya atandım bu sene.. hayırlı olsun hocam :D

wewewewe
Memur
31 Temmuz 2010 16:08

bursa öğretmen hocam nasıl oralrda öğretmenlik biraz bilgi verirmisiniz .bayan öğretmenim .yaşam insanların davaranışları biraz ayrıntılı bilgi verirseniz sevinirim...

wewewewe
Memur
31 Temmuz 2010 23:30

güncll

Toplam 54 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi