Editörler : swat3410
«191419151916191719181919192019211922192319241925»
27 Mayıs 2020 21:18

bu istihbarat raporunda neler var devrem neyi araştırıyorlar.Yargı kararı önemli değil derken ? yargı karar verirken araştırma soruşturma işini de zaten istihbarat kom daire vs yapmıyor mu zaten.şimdi benim yakın çevrem de bu olaydan ötürü aramız bayağı bozuldu dost bildiklerimiz düşman çıktı gidip beni onlara sorsalar bunu hemen asın derler. :D :D başka neyimizi araştırıyorlar acaba.

Birdeliduss, 4 yıl önce

Dün farklı ilde feto masasına bakan bi istihbaratçı ile görüştüm. Takipsizlik aldım dedim 1.5 yıl önce adam dediği takipsizlik veya beraat almanız hiç önemli değil. Istihbarat raporu önemli ona gore iade veya ihraç olursunuz

Mekmeke
Genel Müdür
27 Mayıs 2020 21:27

zaten bu devir birine fetocu degil desen adam fetocu çıkarsa benim başım yanar , ama fetecu değil se bile fetecu deyince iftira sayılmıyor diye dusunurlerse ne olacak peki
Herseye-ragmen, 4 yıl önce

bu istihbarat raporunda neler var devrem neyi araştırıyorlar.Yargı kararı önemli değil derken ? yargı karar verirken araştırma soruşturma işini de zaten istihbarat kom daire vs yapmıyor mu zaten.şimdi benim yakın çevrem de bu olaydan ötürü aramız bayağı bozuldu dost bildiklerimiz düşman çıktı gidip beni onlara sorsalar bunu hemen asın derler. :D :D başka neyimizi araştırıyorlar acaba.

fencihg86
Şef
27 Mayıs 2020 21:44

Ben adliyeden soruşturma evraklarının birer suretini almıştım takipsizlik aldıktan sonra, orada evrağın birinde araştırma raporu vardı araştırma raporunda iki polisin imzası vardı herhangi bir olumsuzluğa rastlanılmamıştır diye yazıyordu şimdi bu rapor istihbarat raporumu yoksa başka birşeymi adliyeye istihbarat raporuda veriliyordur herhalde diye düşünüyorum

27 Mayıs 2020 21:52

Zaten birkaç kez savcılığa gittim takipsizlik almadan önce .Sürekli dosyanız istihbaratta gelmesini bekliyoruz dosyanız komda cevap yazılmasını bekliyoruz .Telefon araştırma raporonuz temde gelmesini bekliyoruz vs. dendi.hepsi geldi ve temiz çıktı sonuç olarak takipsizlik aldım.Başka birşey varsa bilmem ama zaten gerekli tüm araştırmalar yapıldı kanımca.

27 Mayıs 2020 21:54

Değerli abilerim ablalarım her ne surette olursa olsun masum arkadaşlar görevlerine dönecektir. Ben hiçbir memur arkadaşımızın vicdanını geri plana alıp rapor tutacağına inanmıyorum keşke herşey meslektaşımızın tutacağı rapora bağlı olsa emin olun açıkta hiçbir memur kalmaz. Bariz bir durum söz konusu değilse bu vebale kimse girmez rahat olun en kısa zamanda iade olmak dileğiyle

Biryusufmasalı
Aday Memur
27 Mayıs 2020 22:09

bölge karakol ekibinin rapordur
fencihg86, 4 yıl önce

Ben adliyeden soruşturma evraklarının birer suretini almıştım takipsizlik aldıktan sonra, orada evrağın birinde araştırma raporu vardı araştırma raporunda iki polisin imzası vardı herhangi bir olumsuzluğa rastlanılmamıştır diye yazıyordu şimdi bu rapor istihbarat raporumu yoksa başka birşeymi adliyeye istihbarat raporuda veriliyordur herhalde diye düşünüyorum

Bulutkseec
Şube Müdürü
27 Mayıs 2020 22:22

Aynı rapor bende de var kaçakçılık şube tarafından hazırlanmış öyle yazıyor feto soruşturmalarını kaçakçılık şube hazırlıyor yani o dediğin istihbarat raporunun ta kendisi
fencihg86, 4 yıl önce

fencihg86
Şef
27 Mayıs 2020 22:27

Karakol ekibi bu olaylara bakmaz sanırım

Biryusufmasalı, 4 yıl önce
bölge karakol ekibinin rapordur

Biryusufmasalı
Aday Memur
27 Mayıs 2020 22:39

ilçede isen karakoldaki suç araştırma büro ekibi merkezde isen asayiş şubenin suç araştırma ekibinin raporudur
fencihg86, 4 yıl önce

Karakol ekibi bu olaylara bakmaz sanırım

Aslanbey1453
Genel Müdür
27 Mayıs 2020 22:43

Bu rapora nerden, nasıl ulaşabiliriz? Dava yada takipsizlik durumu olunca mı veriliyor acaba?
Bulutkseec, 4 yıl önce
Aynı rapor bende de var kaçakçılık şube tarafından hazırlanmış öyle yazıyor feto soruşturmalarını kaçakçılık şube hazırlıyor yani o dediğin istihbarat raporunun ta kendisi

Biryusufmasalı
Aday Memur
27 Mayıs 2020 22:48

takipsizlik kararının çıkması lazım sonra dilekçe ile başsavcılığa basvurman o uygun görürse dosyanın fotokopisini verirler
Aslanbey1453, 4 yıl önce
Bu rapora nerden, nasıl ulaşabiliriz? Dava yada takipsizlik durumu olunca mı veriliyor acaba?

0680er
Memur
27 Mayıs 2020 22:48

Mrb arkadaşlarr Tem istihbarat Mit raporlarinda sicil imza olur çevre araştırması ise karakol yapar sicil isim soyisim polis memuru yazar

Mekmeke, 4 yıl önce
zaten bu devir birine fetocu degil desen adam fetocu çıkarsa benim başım yanar , ama fetecu değil se bile fetecu deyince iftira sayılmıyor diye dusunurlerse ne olacak peki

0680er
Memur
27 Mayıs 2020 22:54

Karakol dediğim ilce yapar küçük ilce ise asayişi terörü yoksa varsa ikiside yapar istikbarat raporu önemli müfettiş raporu da istihbaratta hepsi orda toplanir komun araştırması teknik olarak oda oraya gelir ,istihbarat Egm nin bilgi havuzu son raporlayicisi

Birdeliduss
Aday Memur
27 Mayıs 2020 22:56

Istihbarat raporunda ne olduğunu bilmiyorum ama kom hazırlanıyor istihbarat raporunu. Savcılığın veya mahkemenin koma gönderdiği yazı ve gelen rapor kodlamayla alakalı bence. Çünkü bana adlı soruşturma açıldığında o süreçte savcıya gitmiştim kodla alakalı kom şubeye yazı yazdım cevap gelsin ona gore karar vereceğim demişti

Birdeliduss
Aday Memur
27 Mayıs 2020 22:58

Ayrıca benin tahminim istihbarat raporunu karakol ekibi falan yazmaz. Istihnaratin saha ve araştırma ekipleri yapar

Biryusufmasalı
Aday Memur
27 Mayıs 2020 23:02

istihbarat raporu demiyorum arkadaş araştırma raporu diyo
Birdeliduss, 4 yıl önce

Ayrıca benin tahminim istihbarat raporunu karakol ekibi falan yazmaz. Istihnaratin saha ve araştırma ekipleri yapar

0680er
Memur
27 Mayıs 2020 23:03

Kom teknik olarak bakar program telefon tablet bilgisayar inceleme hts karsilastirma ,telefon icmali ,kodlama ,ama bilgiler istihbarattadır havuz olarak düşün kom savcı ile ortak çalışır ondan ister gerekli bilgileri ,istihbarat elemani tabi farklıdır arkadşım dosyasinda gördüğü son memlekete çevre araştırması yapilandandir savci istemiştir

Birdeliduss
Aday Memur
27 Mayıs 2020 23:04

Araştırma raporu ne istihbarat raporu ne bu ayrımı yapabilen var mı aynı şey değil sanırım ikisi

fencihg86
Şef
27 Mayıs 2020 23:05

Benim araştırma raporunda sicil ve imza var sadece

0680er, 4 yıl önce

Mrb arkadaşlarr Tem istihbarat Mit raporlarinda sicil imza olur çevre araştırması ise karakol yapar sicil isim soyisim polis memuru yazar

Biryusufmasalı
Aday Memur
27 Mayıs 2020 23:14

bu tip raporlarda hangi birim hangi ekip yaparsa yapsın kimse isim yazmaz zaten devre sicil imza atarlar
fencihg86, 4 yıl önce

Benim araştırma raporunda sicil ve imza var sadece

Toplam 39532 mesaj
«191419151916191719181919192019211922192319241925»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi