Editörler : cihan27E.Kayı Han
«596061626364656667686970»

vivaturkche
Kapalı
24 Mart 2020 11:44

https://www.memurlar.net/haber/894389/saglik-personeline-ne-kadar-ek-odeme-yapilacak.html?utm_source=headlines

yorumlarda millet birbirini yiyor sen çok aldın ben az aldım diye :D :D

bak bize, biz kavga ediyor muyuz hiç :D zaten mühendis ne yapsın maaşı, çalışmıyor ki :D

magnificy
Memur
25 Mart 2020 00:12

Muhendisin adi kaldi. Adinin kalmasi bile fazla. Vhki deyin gecin. Boyle vurdumduymaz meslek grubu gormedim. Utaniyorum meslektas olsugum icin
vivaturkche, 4 yıl önce

https://www.memurlar.net/haber/894389/saglik-personeline-ne-kadar-ek-odeme-yapilacak.html?utm_source=headlines

yorumlarda millet birbirini yiyor sen çok aldın ben az aldım diye :D :D

bak bize, biz kavga ediyor muyuz hiç :D zaten mühendis ne yapsın maaşı, çalışmıyor ki :D

eemumut
Aday Memur
25 Mart 2020 10:08

akıllı adamlar da o yüzden kimse uğraşmıyor boşuna.çünkü devlet ve özel nazarında hiç bir kıymeti yok al imzasını sigortasını yatır 3-4 lira maaş ver yeter.devlet bize niye fazla para versin bir sağlık personeli yada öğretmen değilizki işe yarayalım !

magnificy, 4 yıl önce
Muhendisin adi kaldi. Adinin kalmasi bile fazla. Vhki deyin gecin. Boyle vurdumduymaz meslek grubu gormedim. Utaniyorum meslektas olsugum icin

tutkun0650
Şef
16 Nisan 2020 19:46

5 yıl önce mezun oldum.kurum ünvan değişikliği sınavı açmak yerine sözleşmeli mühendis alıyor.teknisyen kadrosunda hiç bi katkısı olmadan çalışıyoruz

engineer.1905
Kapalı
20 Nisan 2020 08:52

Biz maalesef hakkımızı öğretmenler , doktorlar gibi savunamıyoruz. Sonra oturup ağlamanın da önemi kalmıyor. Müteahhitler vs de bizi satın alınan kişiler olarak görüyor maalesef. Bu sene 11 bin hemşire alındı ancak mühendis sayısı 3 hanenin ötesine geçmemiştir. Türkiye'de mühendis olduğum için PİŞMANIM. Başka bir ülkede olmazdım belki.

vivaturkche
Kapalı
20 Nisan 2020 19:21

yerli solunum cihazları teslim edilmiş.mühendisler sessiz sedasız yine yapacaklarını yaptılar.kimsenin umurunda olmasa da.

xrainmannnx
Yasaklı
30 Nisan 2020 17:19

8 bin maaş alıyorsunuz ek ödemelerle hala maaş zam , öğretmen 4 bin alıyor.

vivaturkche
Kapalı
01 Mayıs 2020 09:32

kim bu 8 bin alan açıklasın.ben niye 6000 bile alamıyorum.Bir de öğretmenler yaz tatil kış tatil ne zaman öğretmenlik yapıyorlar.Bu senede koronayla geçti.Seneye de torona çıkar yat o zaman da yat.

xrainmannnx, 4 yıl önce

birhatayaptım
Aday Memur
01 Mayıs 2020 20:17

ağzınla söylüyorsun öğretmensin. git forumunda oyna. maaşını da meb daire başkanı il müdürüyle kıyasla. kullandığın bilgisayar, akıllı tahta, fare, korona döneminde kullandığın uzaktan eğitim yazılımı, haataların kullandığı solunum cihazı mühendisin yaptığı şeyler. çapın kadar konuş.. git ek dersin kaç kuruş eksik onu hesapla, tabi becerebiliyorsan. git bizleri bu hale getiren sendikana enflasyon altında zam vere vere bizleri bu hale getirdin de..

değerli mühendis arkadaşlardan özür dilerim, biraz sert oldu kusura bakmayın.

xrainmannnx, 4 yıl önce

xrainmannnx
Yasaklı
02 Mayıs 2020 00:05

Bu mesaj 20'nin üzerinde eksi oy aldığı için gizlenmiştir.

Maskeleri de öğretmenler üretiyor. Gören de uzaya füze fırlatıyorsunuz sanacak. üç beş çalışkan ve zeki mühendisi tenzih ediyorum.

birhatayaptım, 4 yıl önce

ağzınla söylüyorsun öğretmensin. git forumunda oyna. maaşını da meb daire başkanı il müdürüyle kıyasla. kullandığın bilgisayar, akıllı tahta, fare, korona döneminde kullandığın uzaktan eğitim yazılımı, haataların kullandığı solunum cihazı mühendisin yaptığı şeyler. çapın kadar konuş.. git ek dersin kaç kuruş eksik onu hesapla, tabi becerebiliyorsan. git bizleri bu hale getiren sendikana enflasyon altında zam vere vere bizleri bu hale getirdin de..

değerli mühendis arkadaşlardan özür dilerim, biraz sert oldu kusura bakmayın.

birhatayaptım
Aday Memur
02 Mayıs 2020 00:12

haklısın maske çok önemli, solunum cihazı ne ki evde hanımlar bezle dikip yapıyor hastanelere veriyor.. . Aklını seveyim senin. daha cevap yazmayacağım, konu kirleniyor.

xrainmannnx, 4 yıl önce

Maskeleri de öğretmenler üretiyor. Gören de uzaya füze fırlatıyorsunuz sanacak. üç beş çalışkan ve zeki mühendisi tenzih ediyorum.

vivaturkche
Kapalı
02 Mayıs 2020 08:06

"Yapmış olduğunuz şikayetlerde şikayet sistemini gereksiz kullanmanız nedeniyle 2 Mayıs 2020 Cumartesi 10:26 tarihine kadar şikayette bulunmanız engellenmiştir."

burada trolleri engelleyemeyen zihniyet bana ceza gönderiyor.öğretmensen git kendi formunda yaz.Hesabı da kaptıyorum

uzuncecen
Kapalı
04 Mayıs 2020 08:49

iş yok diye nereyi bulsaniz ağlarsınız.yılda 20000 atanır doymazsınız.iki kelimeyi bir araya

getirip konuşamazsınız, sonrada mühendislere laf atarsınız.

xrainmannnx, 4 yıl önce

xrainmannnx
Yasaklı
04 Mayıs 2020 08:58

Ben atanmış öğretmenim . Boş konuşma. Ayrıca konuyu da değiştirme yemezler. Konu atama değil maaş ve yazdıklarım da gerçek. Biz şükürden bahsediyoruz adaletten sen ağlamaktan bahsediyorsun. Sen mühendis olduğuna emin misin ? Okudun mu acaba ?

uzuncecen, 4 yıl önce

iş yok diye nereyi bulsaniz ağlarsınız.yılda 20000 atanır doymazsınız.iki kelimeyi bir araya

getirip konuşamazsınız, sonrada mühendislere laf atarsınız.

uzuncecen
Kapalı
04 Mayıs 2020 10:01

boşu doluyu ben seninle mi bilirim işine bak.okulda iki kıytırık ders alıp mühendislerle yarışacağını mı zannediyorsun.sana 4 bin bile çok.çorba parasına gel gel git mujik seni.

xrainmannnx, 4 yıl önce

Ben atanmış öğretmenim . Boş konuşma. Ayrıca konuyu da değiştirme yemezler. Konu atama değil maaş ve yazdıklarım da gerçek. Biz şükürden bahsediyoruz adaletten sen ağlamaktan bahsediyorsun. Sen mühendis olduğuna emin misin ? Okudun mu acaba ?

xrainmannnx
Yasaklı
04 Mayıs 2020 10:04

Ah canım çok üzüldüm. Sorma.Az daha çalışıp öğretmen olsaydın. Ukela herif.Önce insan ol. Öğretmen dediğin adam senden çok puan alıp atanıyor. Sen mühendis olmuşsun da ne olmuşsun bak hala ağlıyorsun. Evrim geçir de gel.

uzuncecen, 4 yıl önce

boşu doluyu ben seninle mi bilirim işine bak.okulda iki kıytırık ders alıp mühendislerle yarışacağını mı zannediyorsun.sana 4 bin bile çok.çorba parasına gel gel git mujik seni.

uzuncecen
Kapalı
04 Mayıs 2020 10:15

sus çay getir.bahşiş verecem :D

xrainmannnx, 4 yıl önce

Ah canım çok üzüldüm. Sorma.Az daha çalışıp öğretmen olsaydın. Ukela herif.Önce insan ol. Öğretmen dediğin adam senden çok puan alıp atanıyor. Sen mühendis olmuşsun da ne olmuşsun bak hala ağlıyorsun. Evrim geçir de gel.

erikbio
Aday Memur
12 Mayıs 2020 12:29

Hemşireler +3000 zam istiyor mühendis abilerim,ablalarım. Gerçi daha giremedik ama girince yüzümüz gülse fena mı maaşınızda var yapın bir etkinlik söz twitterda yanınızdayım.

magnificy
Memur
12 Mayıs 2020 19:12

Çok sular aktı burada. Meslektaşlarımız üstüne para verecekler aksine. Herkes çok memnun.
erikbio, 4 yıl önce

Hemşireler +3000 zam istiyor mühendis abilerim,ablalarım. Gerçi daha giremedik ama girince yüzümüz gülse fena mı maaşınızda var yapın bir etkinlik söz twitterda yanınızdayım.

Harleyci-01
Aday Memur
13 Mayıs 2020 04:52

Düşük maaşa Hem mali hem teknik sorumluk çok yüksek bir görev yapılıyor maaşların hemen revize edilmesi gerekiyor
Toplam 8725 mesaj
«596061626364656667686970»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi