Editörler : Pangaea
«696769686969697069716972697369746975697669776978»

tys18
Aday Memur
23 Temmuz 2019 18:25

Kardeş twitterdan serhat karamana sor az çok haberi oluyor, sağlıkçıların alım ilanı Ağustos'un ilk haftası yayınlanacakmış. Dsi de çıkar mi, insallah çıkar, ayrıca haritacı bir arkadaş var forumda Ağustos'ta dsi nin alıma çıkacağını söylüyordu
mahirakman, 5 yıl önce
arkadaşlar dsi genel müdürlüğü bölgelerden personel ihtiyaçlarını istemis. kars bolgede calisan arkadaşımın söylediğidir. teyite muhtactir. dsi de çalışan tanidiklariniz varsa sizde sorusturabilirmisiniz. aciktan alim yapacagi söyleniyor.

mahirakman
Aday Memur
23 Temmuz 2019 18:32

bu bilgiler kafa karistiriyor malesef fazla itibar etmemek gerekiyor. beklemekten baska care yok.
Tarımekonomi, 5 yıl önce

2019 yılı içinde hiçbir bölgeden ihtiyaç bildirilmesi istenmemiş. personel daireden bi arkadaştan öğrendim. kesin bilgi

23 Temmuz 2019 18:36

Umut dünyasinda yaşıyoruz hocam

Ahmetzm
Kapalı
23 Temmuz 2019 18:47

Bugünkü tag arkadaslar tag gündeme girdi

"YaAtama YaİstifaPakdemirli"

maesahin
Genel Müdür
24 Temmuz 2019 09:13

en son duyumlar: kabine revizyonu ile tarım bakanlığı ve orman bakanlığı ayrılacak, aile çalışma ve sosyal hizmetler , hazine ve maliye bakanlığı da ayrılacak.

orman müh. alımı vardı bakan müjdesini vermişti henüz ne olacak belli değil.

ekimde tarım şurası var. bakanlık yeniden yapılanmaya gidiyor. tanzim satış gibi üreticiden tüketiciye ucuz ürün satış politikası hazırlanıyor. ilçe müdürlükleri lağvedilip şeflik getirilecek, tarım kredi kooperatifleri ile ilçe müdürlükleri entegre edilecek. toplamda 30a yakın bölge müdürlüğü kurulması düşünüldü. semerat holding isminde bir holding aracı olacak. bu proje cumhurbaşkanı tarafından reddedildi, şurada bakalım ne olacak göreceğiz.

bakanın değişmesi gündemde, 4/bliler kadro bekliyor. Hali hazırda çalışan 4/bliler tayin hakkı istiyor. Bakanlığın kafası karışık.1 Ağustosda TİS başlıyor burada çeşitli talepler dile getirilecek bakalım yetkili sendika (TOÇBİRSEN) ne isteyecek bekleyip göreceğiz.

BBZwek
Yasaklı
24 Temmuz 2019 09:52

Valla bu bakan varken bizim işimiz zor gibi gözüküyor adam ormana sayı verdi ondan bile ses seda yok

ziraaciiii
Memur
24 Temmuz 2019 10:27

bu bakan asla atama yapmaz özel sektör kafası kooparatif şeklinde özelleştirecekmiş tarımı öyle bir duyum aldım

maesahin
Genel Müdür
24 Temmuz 2019 11:48

yazdım ya kardeşim o proje işte geçen aylarda dillendirildi cumhurbaşkanından veto yedi çünkü stklar , odalar hiç görüş alınmamıştı şimdi ekim ayında tarım şurası var orada netleşecek.biz de çalışanlar olarak beklemedeyiz.

ziraaciiii, 5 yıl önce

bu bakan asla atama yapmaz özel sektör kafası kooparatif şeklinde özelleştirecekmiş tarımı öyle bir duyum aldım

tys18
Aday Memur
24 Temmuz 2019 13:22

Son GTHB ve dsi atamalarında atanan arkadaşlar, hic mi atama beklemediniz bizler gibi, atandıktan sonra geriye dönüp kaç kez atama bekleyenlere bu foruma veya Face grubuna baktınız, atama olduğunda buralarda yorumlar vs atarken atandıktan sonra su an atama bekleyenlere hic baktınız mi? Buradaki insanlar bir duyum var mi diye beklerken, duyum vardır veya yoktur, kaç kişi buradaki atama bekleyen insanlara bir ses verdi. Ayrıca sağlık profesyonelleri platformunu da gerçekten tebrik etmek lazım saglikbakanlığından önce kılavuzun açıklanacağı tarihi kendileri açıklamış.. Kısacası biz böyle daha coook bekleriz

Ahmetzm
Kapalı
24 Temmuz 2019 17:58

💣💣 TT_ETKİNLİĞİ 💣💣

Arkadaşlar merhaba 😇

💫 TT saat 18.30 da başlayacaktır.

💣💣 TAG ; Tarımİsyanda BakanOrmanda

▶▶Cumhurbaşkanı Sn Recep Tayyip Erdoğan

▶▶Bakanımız Bekir Pakdemirli' ye yazıyoruz.

💫 Twitler son üç twite atılacaktır. Taziye,başsağlığı vs gibi twitlere atmamaya özen gösterelim.

💫 Tag gündeme girmeden Twit atmaya başlamayalım.

🙏 Ne yapıyorsak kendimiz için arkadaşlar lütfen katılımı arttırıp dahada birlik olalım.

Hepimize kolay gelsin ...

eagle3535
Aday Memur
24 Temmuz 2019 18:14

dükkan bile açılamıyor nasıl bi ziraat mühendisliği anlamadım

Buzahir
Kapalı
24 Temmuz 2019 19:59

Van teiaş tercih eden var mı?

Yettimiartıkne
Kapalı
24 Temmuz 2019 20:07

heryeri yazan var mı varsa puanı kaç acaba

süleymanckc
Aday Memur
24 Temmuz 2019 20:39

86.6 puanla yazdım
Buzahir, 5 yıl önce

Van teiaş tercih eden var mı?

Murat6521
Kapalı
24 Temmuz 2019 20:47

84.7 puanla her yeri yazdım

cyperin
Müsteşar Yardımcısı
25 Temmuz 2019 08:36

Değerli meslektaşım ben atandığımdan beri buradayım, formun günlük atışmalarına ortak olma durumum zaten olamaz, haricinde duyduğum bildiğim veya sizin yanlış bildiğiniz konularda müdahil oluyorum. Ben taşrada çalışıyorum bakanlıkta olanları bilmemiz çok mümkün değil, bizde sizin gibi atamaları bekliyoruz çünkü atama olursa bize de tayin hakkı verecekler, atamalarda atanıp alım veya tayin işlerini bilmeleri için bakanlığın içinde olmaları lazım personelin, ve bizden kimde bakanlığa atanmadı herkes taşrada, son formlarda yazılan hakkında teyit istedim bir müdür arkadaşımdan daha bakanlığa gitmedi gittiğinde yazarım buraya.

tys18, 5 yıl önce
Son GTHB ve dsi atamalarında atanan arkadaşlar, hic mi atama beklemediniz bizler gibi, atandıktan sonra geriye dönüp kaç kez atama bekleyenlere bu foruma veya Face grubuna baktınız, atama olduğunda buralarda yorumlar vs atarken atandıktan sonra su an atama bekleyenlere hic baktınız mi? Buradaki insanlar bir duyum var mi diye beklerken, duyum vardır veya yoktur, kaç kişi buradaki atama bekleyen insanlara bir ses verdi. Ayrıca sağlık profesyonelleri platformunu da gerçekten tebrik etmek lazım saglikbakanlığından önce kılavuzun açıklanacağı tarihi kendileri açıklamış.. Kısacası biz böyle daha coook bekleriz

tarımdan
Şef
25 Temmuz 2019 10:33

Tarım ve Orman Bakanlığına CB kararnamesi ile atanacak

140 Personel Alan dağılımı içerisinde hangi bölümler olur

Tercih ne zaman yayınlanır

25 Temmuz 2019 11:32

140 personel degil kadroydu hocam

Bitkici3465
Aday Memur
25 Temmuz 2019 13:14

Arkadaşlar 87 puanla bana mersin gelir mi doğuda birkaç yer hariç her yeri yazdım ya da bana bir yer gelir mi sonuçlar da açıklanmadı daha çok stresliyim

inceptions.34
Aday Memur
25 Temmuz 2019 13:18

Tam puanınız nedir küsuratla birlikte birde doğuda yazmadığınız yerler nereler
Bitkici3465, 5 yıl önce
Arkadaşlar 87 puanla bana mersin gelir mi doğuda birkaç yer hariç her yeri yazdım ya da bana bir yer gelir mi sonuçlar da açıklanmadı daha çok stresliyim
Toplam 193811 mesaj
«696769686969697069716972697369746975697669776978»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi