Editörler : ayşegül bgm

Yaes1212
Şef
19 Ekim 2020 14:33

Ben de öyle düşünüyorum umarım branşları da hemen açıklarlar
Hayalperesthemşire, 3 yıl önce

Tek şey puanlar açıklanıp brans sıralamaları sonra açıklanıyordu yanlış hatırlamıyorsam o da hemen açıklanırsa sıkıntı olmaz lisanslar için

Nurse36
Memur
19 Ekim 2020 14:58

Sali gunu aciklamasi var bakanin. Bence sonuc aciklandikdan hemen sonra alima cikabilir. Tabu bu benim dusuncrm. Keske hemen alim vat diyip iki gun sonra alimi yapsalar bekletmeseler

Bazı yerler bakan yarın açıklama yapıcak diyor, 22 sinde lisans açıklanıyor cuma veya haftaya büyük ihtimalle haber gelir alıma çıkılır

Kamilc1
Yasaklı
19 Ekim 2020 15:32

Ne okudunuz acaba
harun burak, 3 yıl önce

yıl olmuş 2020 hala 80 puana çok puan diyenler 83 puanla aylardir bekliyoruz diyenler var. Arkadaşlar 90 puan ve altı her zaman dusuk puandir bunu anlayin artik eskisi gibi yatip yatip 60 70 net yapip atanma dönemi bitti

harun burak
Aday Memur
19 Ekim 2020 15:34

beslenme ve diyetetik

Kamilc1, 3 yıl önce
Ne okudunuz acaba

muhammed27yusuf
Kapalı
20 Ekim 2020 08:36

Adamda ki mantığa bak. Yada mantıksızlığa

90 altı puan düşük puanmış.(atanmamalıymış) Neye göre bu çıtayı koydun? Memurlar.net sitesinde gördüğüm en mantık dışı ve bilimsellikten uzak yorum.

Nurse36
Memur
20 Ekim 2020 11:45

Tek mezun var ve 8 bin civaru hemsire alimi olursa sizce puanlar sapmayla kaca duser

Tek şey puanlar açıklanıp brans sıralamaları sonra açıklanıyordu yanlış hatırlamıyorsam o da hemen açıklanırsa sıkıntı olmaz lisanslar için

Hayalperesthemşire
Müsteşar
20 Ekim 2020 14:14

Puan değil sıralama önemli kaç puanın hangi sıralamaya denk geleceğini bilmioz, 8 binlik bir alımda, 13-14 binlere kayabilir alım yapıcak iller de önemli ,sınava giren yüksek alan okuyan kesim onca insan da var malum

Nurse36, 3 yıl önce
Tek mezun var ve 8 bin civaru hemsire alimi olursa sizce puanlar sapmayla kaca duser
Toplam 27 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi