Editörler : swat3410

Glenfiddich
Kapalı
02 Ekim 2022 00:27

Biz karıdan kızdan bitcoinden devam. Sen git camiye bağışla. Teneke herifler.

Bybamsı, 2 yıl önce
Tamam işte sana yardımcı oluyorum hıyarağası

Glenfiddich
Kapalı
02 Ekim 2022 00:32

Promosyonla ilgili ayet, hadis göster bana. Enflasyon var mıymış o zaman? Senin maaşın nereden geliyor olum? Tuzunuz kuru, traş olmazsınız, yemez iimesçzsiniz, kumanyayı evinize götürürsünüz, kokunuzdan yanınızda durulmaz, para biriktirmek için sinekten yağ çıkarırsınız, sonra da promosyon haram diye üfürüp durursunuz. Herkes sizin gibi sefil hayatlar yaşamak zorunda değil. Ben hendek zamanı, firmaların savaşan personele gönderdiği hediye kumanyaları otobüslerle memlekete gönderip, "çocuklar yesimler yav ehehehe" diyen leş kargalarına şahit oldum. Promosyon mu haram o abdestli namazlı dayıların yaptığı pintilik mi haram? Git ötede zırla. Milletin eline iki kuruş para geçti diye ahkam kesmeyşn burada. İnsanlar boğazına kadar eksiye batmış durumda. Sizin gibi sefil yaşamadıkları için hayatlarından çalıp birikim yapamıyolar. Tebrik edin geçin. Müslümanlığınızı Allah'a gösterin. "Vaaav süper müslüman" falan demiyoruz böyle saçmaladığınızda. İşinize bakın.

kral122, 2 yıl önce

Senin gibi adamlar ironi yapar din konusunda ironi yapılmaz Lan müslüman sadece ben değilim ancak çok şükür ki haram yememeye ve harama çok yakın olanları bile yemiyorum

turbojet
Daire Başkanı
02 Ekim 2022 01:18

göklerden gelen karar yok, aşağıda hıyar çok.

encaste
Aday Memur
02 Ekim 2022 03:20

Senin maaşın nerden geliyor Muş . Algına sokayım
Glenfiddich, 2 yıl önce

Promosyonla ilgili ayet, hadis göster bana. Enflasyon var mıymış o zaman? Senin maaşın nereden geliyor olum? Tuzunuz kuru, traş olmazsınız, yemez iimesçzsiniz, kumanyayı evinize götürürsünüz, kokunuzdan yanınızda durulmaz, para biriktirmek için sinekten yağ çıkarırsınız, sonra da promosyon haram diye üfürüp durursunuz. Herkes sizin gibi sefil hayatlar yaşamak zorunda değil. Ben hendek zamanı, firmaların savaşan personele gönderdiği hediye kumanyaları otobüslerle memlekete gönderip, "çocuklar yesimler yav ehehehe" diyen leş kargalarına şahit oldum. Promosyon mu haram o abdestli namazlı dayıların yaptığı pintilik mi haram? Git ötede zırla. Milletin eline iki kuruş para geçti diye ahkam kesmeyşn burada. İnsanlar boğazına kadar eksiye batmış durumda. Sizin gibi sefil yaşamadıkları için hayatlarından çalıp birikim yapamıyolar. Tebrik edin geçin. Müslümanlığınızı Allah'a gösterin. "Vaaav süper müslüman" falan demiyoruz böyle saçmaladığınızda. İşinize bakın.

Bybamsı
Aday Memur
02 Ekim 2022 13:12

Yaptığın pislikleri marifetmiş gibi buralarda ballandıra ballandıra yazman senin tam bir lağım çukuru olduğunu gösteriyor zırto.....
Glenfiddich, 2 yıl önce

Bybamsı
Aday Memur
02 Ekim 2022 13:14

Bu arada atalarımız derki " Çalma kapıyı çalarlar kapını" ne demek istediğimi anlamanı umarım ama anlayacağını sanmıyorum.
Glenfiddich, 2 yıl önce

Toplam 86 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi