Editörler : oto-danisman-expert

08 Aralık 2009 11:37

Geely ve chery araçları nasıl bilirsiniz?

son zamalarda

-çift hava yastığı

-abs

-klima

vs gibi bir sürü özellikleri olan

araba.com ve sahibinden com da 15000 civarına satılan

neredeyse sıfır olan bu araçları

Güvenlik & Konfor & Ekonomik lik açıdan nasıl bilirsiniz

ayhi
Kapalı
08 Aralık 2009 14:05

iki markanın ncap çarpışma testlerini internetten araştırın

akademik2008
Kapalı
08 Aralık 2009 14:23

n cap ne kadar güvenilir. bazı yorumcular clio yanlısı, fransız vs demişti

akademik2008
Kapalı
08 Aralık 2009 14:26

ve maalesef bu iki markanın test sonuçları henüz yok???

ayhi
Kapalı
08 Aralık 2009 15:04

http://tasarim.alternaturk.org/geely-ncap-testi/

http://www.arabalari.net/2008/02/chery-arpma-testinde.html

fireman_07
Şef
08 Aralık 2009 17:31

Arkadaşım araba fuarında 2 markanın araçlarını da inceledim.Motor olarak ikiside yeni nesil dohc 16 valfli motor kullanıyorlar chery in araçları işçilik açısından geely den daha kaliteli(kaportası boyası ve içinin plastikleri) ayrıca fuarda chery yetkilisinin söylediğine göre kocaelinde fabrika temeli atmışlar.Şu an itibariyle iki markanında 2. eli yok gibi ama fabrika yaparlarsa tutulur kanaatindeyim.

Democritos
Kapalı
09 Aralık 2009 19:11

chery jeep sürdüm .

Öncelikle sürüş zevki 10 üzerinden 1

Dreksiyonu çok sert

koltuk derileri dandik

İç mekanı çok dar

Malzeme kalitesi özellikle dandik

Ama ses kalitesi çok iyi artık soundtrack da chery marka değildir:)

daisy52
Müsteşar Yardımcısı
09 Aralık 2009 23:47

arabam geely...güzel bir araba ama balata sorunumuz var...resmen ben geliyorum diyor...cıyak cıyak ediyor...servise gittim kaç kere gelecek gelecek gelecek...en son mail attım şikayet ettim...onlar aradılar..en kısa zamanda çözeceklermiş ..bakalım

akademik2008
Kapalı
18 Aralık 2009 09:10

yok mu yeni alan

daisy52
Müsteşar Yardımcısı
20 Aralık 2009 19:58

aldık ki yorum yaptık...

tutkun0650
Şef
02 Ocak 2010 23:24

özelikli kalitesiz araba almaktansa az özellikli kaliteli araba almayı tercih ederim

medip
Daire Başkanı
14 Temmuz 2010 17:14

chery alia aracını çok iyi biliriz. gayet konforlu ve sağlam.

sayidjerrah
Şube Müdürü
03 Aralık 2010 22:48

bir arkadaş aldı bende almayı düşünüyom ama kararsızım

akademik2008
Kapalı
23 Kasım 2011 09:26

güncel

darknessdreams
Aday Memur
23 Kasım 2011 10:11

kardeş aman derim, sakın bulaşma bizim komşuda tiggo3 var herif sırf sıfır jipe binicem diye gitti aldı, ben bindim bir kez, motor sesini çok içeri alıyor, plastik kalitesi berbat ama dış tasarım olarak fena değil araç, güvenlik olarakta bilinen bir metaryel yok. bu çin motosikletleri ilk çıktığında da herkes alıyordu ama şimdi bir tane yok piyasada.

bunu alacağına kalite bir crossover al, sıfır bulamazsın ama temiz ikinci el en iyisi

oğuzkağan2308
Şube Müdürü
23 Kasım 2011 10:35

geçen chery marka otomobil firmasının bayisini gezdim tamam görüntü olarak hoş olabilir ama bu arabalar çok çok adi bir modeli vardı spor bi araba gbi onu incelerken ordan burdan bali izleri gözüküyor malzeme çocuk oyuncaklarından kalitesiz bence para bağlanacak ürünler değil bu arabalar...

sorensen
Şube Müdürü
24 Kasım 2011 01:30

çin arabası alacak kadar zenginsen al derim...

eko03
Aday Memur
01 Şubat 2013 19:09

slm yıllardır avrupadan gelen arabalardan yedıgımız kazıklardan tatmın olmadınız mı adamlar kendı ulkelerınde araba satamıyorlar gelıp bızım ulkemızde satıyorlar cunku ulkemızde bır alıskanlık oolmus kazık yemek benım renault megane vardır uzun yollada benı dovuyordu sankı hıcbır konfor da yoktu geely marka araba aldım yakıt ve surus keyfını aldım herkese tavsıye ederım markaya deıl rahatlıga para verın...

ARABAM MAZOTLU
Müsteşar Yardımcısı
02 Şubat 2013 20:43

O senin dediğin 20 yıl eveli gümrükten giren 2 el avrupa otomobiller içindi Türkiyede kuş furyası oldugu donem

senin aldugun çin malı ile alman malı otomobil arasındaki kac para fark vardı belki 5 bin tl ucuz diye cın aldın ama sen bir kere 15 bin zarar ettin satarken alman otomobili satarken 5 bin zarar etti sen bastan kaybettin

eko03, 11 yıl önce

slm yıllardır avrupadan gelen arabalardan yedıgımız kazıklardan tatmın olmadınız mı adamlar kendı ulkelerınde araba satamıyorlar gelıp bızım ulkemızde satıyorlar cunku ulkemızde bır alıskanlık oolmus kazık yemek benım renault megane vardır uzun yollada benı dovuyordu sankı hıcbır konfor da yoktu geely marka araba aldım yakıt ve surus keyfını aldım herkese tavsıye ederım markaya deıl rahatlıga para verın...

...İ&K...
Yasaklı
03 Şubat 2013 00:44

arabası mazutlu doğru söylüyo

!!!OnlineDoktor!!!
Aday Memur
09 Mart 2013 00:39

çin malı akıl karı değil arkadaşlar

Toplam 20 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler