Editörler : swat3410E.Kayı Han

Hakansvs58
Aday Memur
04 Şubat 2022 18:09

benim girdiğim komisyonda gözünde lens var mı diye sordu. gözümün içine dikkatlice baktı. renk körlüğü testini uzak mesafeden yapmıyorlar. bi masa var masanın üzerinde defter var ordan sayfaları çeviriyor sen gördüğün sayıyı okuyorsun.

VeryImportantPerson, 2 yıl önce

Aynı sorun bende de var kardeşim lensle gidicem bütün mülakatları geçersem lazer ameliyatı olacağım

07 Şubat 2022 08:37

Renk körlüğü testine tabii olacaksın sadece. O yüzden gözlükle veya lensle gidip durduk yere elenme ordaki doktora da ben gözümü cizdirecem falan deme

VeryImportantPerson
Aday Memur
07 Şubat 2022 21:02

hocam yanıtınızı yeni gördüm bana da mesaj gelmedi parayı yatırdıktan sonra.

magut, 2 yıl önce

Hayırlısı olsun dostum

Bu arada birşey sormak istiyorum

Parayı yatırdıktan sonra size mesaj geldi mi telefonunuza ? Benim tanıdıgıma parayı yatırdıktan sonra mesaj gelmiş. " en yakın yerde sınavınız olacaktır" gibisinden. Tam içeriğini bilmiyorum

Ama bana herhangi bi mesaj gelmedi

VeryImportantPerson
Aday Memur
07 Şubat 2022 21:05

hocam lens yok diyeceğim elini gözüme sokmaz herhalde? İnşallah o kadar detaylı bakmaz ne olacak sanki ameliyat olacağım sonuçta eğer herşeyi geçersem pomeme girerkenki tam sağlık kontrolunde lens olamayacagına göre o zaman ortaya cıkacaktır zaten neden bu kadar zorluyorlar ki?

Hakansvs58, 2 yıl önce

benim girdiğim komisyonda gözünde lens var mı diye sordu. gözümün içine dikkatlice baktı. renk körlüğü testini uzak mesafeden yapmıyorlar. bi masa var masanın üzerinde defter var ordan sayfaları çeviriyor sen gördüğün sayıyı okuyorsun.

hsprd
Aday Memur
18 Haziran 2023 15:22

lenste problem oldu mu acaba

VeryImportantPerson, 2 yıl önce

hocam lens yok diyeceğim elini gözüme sokmaz herhalde? İnşallah o kadar detaylı bakmaz ne olacak sanki ameliyat olacağım sonuçta eğer herşeyi geçersem pomeme girerkenki tam sağlık kontrolunde lens olamayacagına göre o zaman ortaya cıkacaktır zaten neden bu kadar zorluyorlar ki?

Toplam 25 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi