Editörler : swat3410E.Kayı Han
«6789101112131415161718

Charles Leclerc
Aday Memur
30 Haziran 2021 19:38

Okulda bilgisayar odasını sadece 1 kez kullandık o da intibakta ilk hafta e-nabızı açtırdılar :) zorunlu yani açıcaksınız onu

Dolphin2021, 3 yıl önce

Kardeş genel sağlığa giderken e nabız'ı aktif ettiriyorlarmı zorla?

Adanalialp
Aday Memur
01 Temmuz 2021 00:39

Oncelikle merak ettiklerimize cevap verdigin için çok teşekkür ederim büyük hayra giriyorsun.. benim soyle bi durumum var on capraz bag ameliyatı oldum 1.5 sene önce yönetmelikte engel diyor ama on saglikta söylemedim farkta etmediler benimde herhangi bi sorunum yok yine futbol oynuyorum eskisi gibi .. dizimde belirgin bir iz de yok ama içeride vida tarzı bisey var.. sizce kazandığım takdirde okuldaki sağlık kurulunda sorun oluşturur mu ? Röntgen yada e nabız.. e nabizda ameliyat gözüküyor

Zero1903
Aday Memur
01 Temmuz 2021 01:11

Kardesım bende 26. Dönem mezunuyum odamdaki devrem gelmeden 6 ay önce çapraz bağ ve menisküs ameliyatı olmuş kendim e nabızında gördüğüm halde kendisi şuan atandı polis haberin olsun e nabıza bakma asla yok sağlık dairede sadece psikiyatri muayene anında e nabız geçmişine bakıyor gerisi senin yüzüne bile bakmıyo tetkikleri yazıp veriyolar bu kadar

Adanalialp, 3 yıl önce

Oncelikle merak ettiklerimize cevap verdigin için çok teşekkür ederim büyük hayra giriyorsun.. benim soyle bi durumum var on capraz bag ameliyatı oldum 1.5 sene önce yönetmelikte engel diyor ama on saglikta söylemedim farkta etmediler benimde herhangi bi sorunum yok yine futbol oynuyorum eskisi gibi .. dizimde belirgin bir iz de yok ama içeride vida tarzı bisey var.. sizce kazandığım takdirde okuldaki sağlık kurulunda sorun oluşturur mu ? Röntgen yada e nabız.. e nabizda ameliyat gözüküyor

Adanalialp
Aday Memur
01 Temmuz 2021 10:28

Eyvalllah kral tesekkur ederim.. sikinti yaşamayan olmus peki sikinti yaşayıp ilişiği kesilenler oldu mu bu konuda bisey duydun mu gördün mu

Zero1903, 3 yıl önce

Kardesım bende 26. Dönem mezunuyum odamdaki devrem gelmeden 6 ay önce çapraz bağ ve menisküs ameliyatı olmuş kendim e nabızında gördüğüm halde kendisi şuan atandı polis haberin olsun e nabıza bakma asla yok sağlık dairede sadece psikiyatri muayene anında e nabız geçmişine bakıyor gerisi senin yüzüne bile bakmıyo tetkikleri yazıp veriyolar bu kadar

kaptanzen
Memur
01 Temmuz 2021 11:26

dişten elenen olmadı bizde

Yns10, 3 yıl önce

26 dönem genel sağlıkta open bite diş bozukluğundan

Elenen var mı

kaptanzen
Memur
01 Temmuz 2021 11:28

arkadaşın da dediği gibi hiç bir sıkıntı olmaz rahat ol kimse girip senin geçmişte ne hastallığın vardı diye bakmıyor o anki sağlık durumun önemli pskiyatri hariç tabi

Adanalialp, 3 yıl önce

kaptanzen
Memur
01 Temmuz 2021 11:29

e nabızı açarlar ama psikiyatri dışında bakan olmaz oraya

Dolphin2021, 3 yıl önce

Kardeş genel sağlığa giderken e nabız'ı aktif ettiriyorlarmı zorla?

01 Temmuz 2021 15:33

Kardeşim genel sağlıkta tekrar boy kiloya bakılıyor mu? Kilodan elenen var mı? 2-3kilo fazla olsak sorun olur mu

Dendentuttut
Aday Memur
01 Temmuz 2021 15:45

Hocam merhabalar, 27. Donem sozlu mulakatini beklerken aklima bir soru takildi size sormak istedim , egitim sonuna dogru hangi birimlerden secmeye geldiler ve hangi birimler hangi sartlari istedi, simdiden tesekkurler iyi calismalar

Yns10
Aday Memur
01 Temmuz 2021 18:44

Anladım Teşekkür ederim

kaptanzen, 3 yıl önce

dişten elenen olmadı bizde

saulgoodmannn
Aday Memur
01 Temmuz 2021 19:42

+1

Dendentuttut, 3 yıl önce

Hocam merhabalar, 27. Donem sozlu mulakatini beklerken aklima bir soru takildi size sormak istedim , egitim sonuna dogru hangi birimlerden secmeye geldiler ve hangi birimler hangi sartlari istedi, simdiden tesekkurler iyi calismalar

Adanalialp
Aday Memur
01 Temmuz 2021 20:44

%100 İngilizce egitim alarak lisans mezunuyum.. yazılım alanında iyiyim bolumum gereği.. bunların bana kesinlikle artisi olacaktır ama bilgi tecrübe sahibi olanlar yardımcı olabilir mi.. Bu özelliklerin bana sözlü mülakat ve okulda eğitim esnasında ne gibi artıları olur seçmelerde nasil bir birim secebilirim

kaptanzen
Memur
01 Temmuz 2021 23:59

bakılıyor ama bizim doktor bize sordu kaç kilosun boyun kaç diye düşün yani doktor önemli ama elenen duymadım yani

Viperw0w, 3 yıl önce

Kardeşim genel sağlıkta tekrar boy kiloya bakılıyor mu? Kilodan elenen var mı? 2-3kilo fazla olsak sorun olur mu

kaptanzen
Memur
02 Temmuz 2021 00:00

siber veya bilgi teknolojileri haberleşme daire başkanlıklarına girme ihtimalin olur onun haricinde mülakatta falan hiçbir artısı olmaz sende herkesle aynı şartlardasın.

Adanalialp, 3 yıl önce

%100 İngilizce egitim alarak lisans mezunuyum.. yazılım alanında iyiyim bolumum gereği.. bunların bana kesinlikle artisi olacaktır ama bilgi tecrübe sahibi olanlar yardımcı olabilir mi.. Bu özelliklerin bana sözlü mülakat ve okulda eğitim esnasında ne gibi artıları olur seçmelerde nasil bir birim secebilirim

kaptanzen
Memur
02 Temmuz 2021 00:03

istihbarat, koruma daire, siber, bilgi teknolojileri, cumhurbaşkanlığı koruma geldi okula bizim yani siber ve bilgi teknolojiler iiçin bilgisayar bilgisi arıyorlar istihbarat için meziyetlerin olmalı dil özellikle

Dendentuttut, 3 yıl önce

Dendentuttut
Aday Memur
02 Temmuz 2021 00:18

Muhendislik mezunuyum ama dil de yok bilgisayar da bilmiyorum , tek ozelligim boyumun 2 metre olmasi , sanirim bu kosullarda beni sadece koruma birimine alirlar :)

NUMBA
Kapalı
02 Temmuz 2021 01:37

Cb Koruma nasil ozellikler istiyor hocam
kaptanzen, 3 yıl önce

istihbarat, koruma daire, siber, bilgi teknolojileri, cumhurbaşkanlığı koruma geldi okula bizim yani siber ve bilgi teknolojiler iiçin bilgisayar bilgisi arıyorlar istihbarat için meziyetlerin olmalı dil özellikle

sonicasd
Kapalı
02 Temmuz 2021 03:03

Kardeş seni kırmak istemem ama ingilizce bölümün yada yazılımın sana ne gibi artısı olabilir ya hangi mesleğe girdiğinin farkındasındır inşallah saatlerce noktalarda maçlarda mitinglerde uygulamalarda ayakta bekleyeceksin yanlış anlama da kim sallar ingilizce bölümü yazılımı falan ben polis çocuguyum yani daha görmedim bu tarz şeylerin bir işe yaradığını yarın bir gün dikecekler seni karakola akşama kadar nöbet tutup hayatı sorgulayacaksın sonra üzülürsün bak.

Adanalialp, 3 yıl önce

Serkan özay78
Aday Memur
02 Temmuz 2021 08:57

Polisler doğduğu yerde mi? Yoksa nüfusa kayıtlı olduğu yerde mi görev yapamaz?

Adanalialp
Aday Memur
02 Temmuz 2021 10:26

Eyvallah dusuncelerin değerli benim kirilmak söz konusu olamaz.. iyi derece dil bilmek meslek içerisinde muhakkak isime yarayacaktır diye düşünüyorum örneğin yabancı şube için dil bilmek önemlidir diye düşünüyorum.. yada siber suçlara girebilmek için bilgisayar bilmek yazılım kodlama bilmek avantajdır diyorum ben yanlış mı düşünüyorum..

sonicasd, 3 yıl önce

Kardeş seni kırmak istemem ama ingilizce bölümün yada yazılımın sana ne gibi artısı olabilir ya hangi mesleğe girdiğinin farkındasındır inşallah saatlerce noktalarda maçlarda mitinglerde uygulamalarda ayakta bekleyeceksin yanlış anlama da kim sallar ingilizce bölümü yazılımı falan ben polis çocuguyum yani daha görmedim bu tarz şeylerin bir işe yaradığını yarın bir gün dikecekler seni karakola akşama kadar nöbet tutup hayatı sorgulayacaksın sonra üzülürsün bak.

Toplam 341 mesaj
«6789101112131415161718

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi