Editörler : ayşegül bgm

Bayblade
Kapalı
10 Mayıs 2021 10:52

Belli olan ne hocam Allah aşkına :) 20k sayfa sahibi bir hemşire mi ? Yoksa her atama döneminde ortaya çıkan bakanlıkta tanıdıkları olan mi:) bu süreci ilk kez yaşamıyorsaniz bu duyumlarin içlerinin doluluğu anlarsınız. Sendika başkanına gelince içeriden duyum vermiyorlar bakan uyarmış olur ,atama bekleyen bir sağlıkci duyum alınca oooo deriz. ;). İşimize ne geliyorsa ona inanıyoruz ama sonunda yine biz üzülüyoruz;(
agizdis, 3 yıl önce

ahahahahqh ya ben ramazanda bekliyordum bayrama kadar , ramazanın yarısı nisandaydı diye :)) ama şunu söyliyim nisanda her şey belli oldu zaten adamlar 2 haftadır söylemiyorlsr

agizdis
Kapalı
10 Mayıs 2021 10:55

o hemşireyi dün öğrendim burda başkalarını da tanımam etmem , 3 senedir bu saçma döngüyle uğraşıyorum son senem oluxak inşallah , biliyorum ama her atama öncesi böyle herkes bi şey söyler yani ama geliyor yani bikaç gün sonra , o yüzden melisa çayına devamm :))))

Bayblade, 3 yıl önce
Belli olan ne hocam Allah aşkına :) 20k sayfa sahibi bir hemşire mi ? Yoksa her atama döneminde ortaya çıkan bakanlıkta tanıdıkları olan mi:) bu süreci ilk kez yaşamıyorsaniz bu duyumlarin içlerinin doluluğu anlarsınız. Sendika başkanına gelince içeriden duyum vermiyorlar bakan uyarmış olur ,atama bekleyen bir sağlıkci duyum alınca oooo deriz. ;). İşimize ne geliyorsa ona inanıyoruz ama sonunda yine biz üzülüyoruz;(

Bayblade
Kapalı
10 Mayıs 2021 10:56

Evetttt aldığınız duyumları açıklama sırası sizde :) bekliyoruz
agizdis, 3 yıl önce

o hemşireyi dün öğrendim burda başkalarını da tanımam etmem , 3 senedir bu saçma döngüyle uğraşıyorum son senem oluxak inşallah , biliyorum ama her atama öncesi böyle herkes bi şey söyler yani ama geliyor yani bikaç gün sonra , o yüzden melisa çayına devamm :))))

Hoca002
Daire Başkanı
10 Mayıs 2021 11:32

Şimdi mesaj gönderebilirsiniz hocam
ata198, 3 yıl önce

Hocam özel mesajınız kapalı bana ulaşabilir misiniz rica etsem?

mlly
Şef
10 Mayıs 2021 11:33

hadi inşallah!

Hemşire-Paramedik
Aday Memur
10 Mayıs 2021 12:00

İnşallah duyumlar doğrudur. Telegram sağlıkçı gruplarında maliyeden bakanlığa ramazanda onayın verildiği dağılımların yapıldığını yazan biri olmuş pek güvenemedim ama duran kınalı ve forumdaki arkadaşların duyumları beni umutlandırdı ateş olmayan yerden duman çıkmaz hadi hayırlısı bakalım 😄

atamabeklemekkk
Aday Memur
10 Mayıs 2021 12:06

BİZ RESMİ AÇIKLAMAYI NE ZAMAN DUYUCAZ YA BUGUN KABİNEDE YOK

gerontolog1
Aday Memur
10 Mayıs 2021 13:56

Sağlık bakanlığı yönetmelik çalışmaları ilk alıma yetişir mi?
gerontolog1, 3 yıl önce
Gerontoloji bölümünü duydunuz mu?

Gudunov
Kapalı
10 Mayıs 2021 14:04

yetişmez

gerontolog1, 3 yıl önce
Sağlık bakanlığı yönetmelik çalışmaları ilk alıma yetişir mi?

Prmdkosman
Kapalı
10 Mayıs 2021 14:07

Kabine bu hafta içi toplanacaktır çünkü 17 mayista yasaklar kalkıyor

Hoca002
Daire Başkanı
10 Mayıs 2021 16:48

Bu hafta kabine toplantısı yapılacakmış inşallah o toplantıda güzel bir sonuç elde ederiz

cetoreis
Aday Memur
10 Mayıs 2021 16:55

sanmıyorum atama haberinin verileceğini.gündemde daha çok tam kapanmadan sonra kademeli açılma konuşulacağından bizim atama işinin konuşulmayacağını düşünüyorum şahsi kanaatim. YTD (yatırım tavsiyesi değildir) :D inşallah alırız müjdeli haberide herhangi bir bahaneyle

Hoca002, 3 yıl önce
Bu hafta kabine toplantısı yapılacakmış inşallah o toplantıda güzel bir sonuç elde ederiz

Onurrrrr.
Memur
10 Mayıs 2021 17:24

Bazıları yapılcak bazıları 17 mayısta yapılcak diyor kafalar karışık
Hoca002, 3 yıl önce

mrsgerontologist
Aday Memur
10 Mayıs 2021 18:22

görev tanımlarının yenilenmesi ile ilgili yürütülen çalışma ne zaman nihayete erer acaba? atamadan önce yeni yönetmelik resmi gazetede yayımlanmış olur mu?

Acilt
Aday Memur
10 Mayıs 2021 20:59

Hocam teknisyen ve tekniker eskiye nazaran biraz daha fazla olur demişsiniz . teknisyenler toplamda ne kadar kisi alıyordu ki yani Max ne kadar verilir teknisyene ?

Hoca002, 3 yıl önce
Tüm lise bolumleri hemşirelik haric teknisyen olarak geçer hocam

Hoca002
Daire Başkanı
10 Mayıs 2021 21:33

Tekniker teknisyen toplam 4-5 bin arası olur diye tahmin ediyorum
Acilt, 3 yıl önce

Hocam teknisyen ve tekniker eskiye nazaran biraz daha fazla olur demişsiniz . teknisyenler toplamda ne kadar kisi alıyordu ki yani Max ne kadar verilir teknisyene ?

ayseberat
Kapalı
10 Mayıs 2021 21:37

Ortaöğretim hemşireye ne kadar bı kadro sayısı verilir peki 2020/5 te 1600 civarındaydı fazlalasir mi ne dersiniz aceba ? :) Her fırsattan istifade edip sizi buldukca soru yağmuruna tuttuğum için kusura bakmayın hocam :D

Hoca002, 3 yıl önce

Hoca002
Daire Başkanı
10 Mayıs 2021 21:39

Estağfurullah hocam ne kusuru :) branş bazında bir tahmin yürütmek gerçekten çok zor o sebeple bu sorunuza cevapsız bırakacağım :)
ayseberat, 3 yıl önce

Ortaöğretim hemşireye ne kadar bı kadro sayısı verilir peki 2020/5 te 1600 civarındaydı fazlalasir mi ne dersiniz aceba ? :) Her fırsattan istifade edip sizi buldukca soru yağmuruna tuttuğum için kusura bakmayın hocam :D

Acilt
Aday Memur
10 Mayıs 2021 21:44

Çok teşekkür ederim hocam sizce böyle bir sayı olursa lise att tahmininiz nedir hocam ?

Hoca002, 3 yıl önce

Hoca002
Daire Başkanı
10 Mayıs 2021 21:45

Hocam branş bazında tahminde bulunmak doğru değil ki ben bunu yapamam :) bekleyip gorecez :)
Acilt, 3 yıl önce

Çok teşekkür ederim hocam sizce böyle bir sayı olursa lise att tahmininiz nedir hocam ?

Toplam 96 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi