Editörler : E.Kayı Han
21 Kasım 2016 16:55

Bilgi işlem daire başkanlığı geçici görev

Uyap ana sayfada çıkan ilan

Adalet Bakanlığı Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığında Çalışmak Üzere Görevlendirme Taleplerine İlişkin Duyuru

Bakanlığımız taşra teşkilatında çeşitli unvanlarda görev yapan personelden aşağıda sayılan şartları taşıyanların, geçici görev yolluğu da ödenmek suretiyle Başkanlığımızda görevlendirilmeleri düşünülmektedir. Ayrıca geçici görevlendirilecek olan bu personelin Başkanlığımızda kalıcı olarak devam etmek istemesi ve uygun görülmesi halinde naklen atanma işlemleri de yapılabilecektir.

Bu kapsamda;

* Cumhuriyet Başsavcılığı, ceza mahkemeleri, hukuk mahkemeleri, idari yargı mahkemeleri, icra daireleri, ceza infaz kurumları, komisyon ve adli tıp ekranlarının kullanımında, bilgi ve tecrübe sahibi olup alan uzmanı veya yardım masası operatörü olarak çalışılabilecek,

* Üniversitelerin bilgisayar mühendisliği ve bilgisayar programcılığı başta olmak üzere çeşitli teknik bölümlerinden mezun olup yazılım, sistem, donanım, enerji ve ağ yönetimi birimlerinde çalışabilecek,

* Web yazılım ve yönetimi alanında bilgi ve tecrübeye sahip olup webmaster olarak çalışabilecek,

Personelden başvurmak isteyenlerin http://intranet.adalet.gov.tr/cv adresinde yer alan formu doldurmaları gerekmektedir.

İrtibat Numaraları : (0312) 293 2032 - (0312) 293 22 79

** Form ekranına giriş için sicil ve bilgisayar açılış şifresi kullanılması gerekmektedir

Bilgisi olan var mı bu konuda arkadaşlar? unvan olarak nasıl olacak? maaş farkı olacak mı? gitmeyi düşünen var mı?

couldbrave
Aday Memur
21 Kasım 2016 21:12

Ben başvuru yapmayı düşünüyorum fakat dediğin gibi unvan olarak nasıl olacak? maaş farkı olacak mı?

colhusam
Aday Memur
21 Kasım 2016 21:47

Kalıcı olmalı bence yerini yurdunu bırakıp geleceksin. Bir de devletimizin demek ki ihtiyacı var gerekli ilgi ve alaka gösterilmelidir. Bilgisi donanımı olan arkadaşlar bu zamanda devletimizin yanında olmalıdır. Başvuru yapan arkadaşlara şimdiden hayırlı uğurlu olsun. Allah utandırmasın inşallah.

ÇOTANAK
Başbakan Müsteşarı
22 Kasım 2016 11:39

Bunun riski var mıdır ?

colhusam, 7 yıl önce
Kalıcı olmalı bence yerini yurdunu bırakıp geleceksin. Bir de devletimizin demek ki ihtiyacı var gerekli ilgi ve alaka gösterilmelidir. Bilgisi donanımı olan arkadaşlar bu zamanda devletimizin yanında olmalıdır. Başvuru yapan arkadaşlara şimdiden hayırlı uğurlu olsun. Allah utandırmasın inşallah.
29 Kasım 2016 12:31

yine genel idare hizmetleri olacakmış ama sınav yapılacakmı yoksa belirledikleri kıstaslara göremi çağıracaklar onu birtürlü öğrenemedim

couldbrave, 7 yıl önce

Ben başvuru yapmayı düşünüyorum fakat dediğin gibi unvan olarak nasıl olacak? maaş farkı olacak mı?

trimpott
Aday Memur
29 Kasım 2016 14:03

herhangi bir bilgi öğrenen olursa bilgilendirelim birbirimizi arkadaşlar :)

trimpott
Aday Memur
06 Aralık 2016 17:19

bu hafta açıklanırmı arkadaşlar, bilgi edinebilen oldumu?

omerfarukakkaya
Aday Memur
07 Aralık 2016 00:29

iyi akşamlar arkadaşlar merakedenler için bilgi olsun...

geçen hafta cuma günü aradım telefondaki arkadaş 1 ay içinde arayacaklarını söyledi

ve seçecekleri kişilerin uzun süreli düşündüklerini söyledi inşallah isteyen herkes için hayırlısı

olur. bende meslek lisesi bilgisayar(yazılım) mezunuyum. memuriyetten önce özel sektörde

10 yıllık bir tecrübem var adobe programları üzerine ve html-css ve dreamweaver programlarını da

ayrıca orta derecede kullanıyorum.

omrck
Aday Memur
07 Aralık 2016 09:52

Bilgi verdiğin için teşekkürler. Hakkımızda hayırlısı olsun inşAllah.

omerfarukakkaya, 7 yıl önce

geçen hafta cuma günü aradım telefondaki arkadaş 1 ay içinde arayacaklarını söyledi

ve seçecekleri kişilerin uzun süreli düşündüklerini söyledi inşallah isteyen herkes için hayırlısı

olur. bende meslek lisesi bilgisayar(yazılım) mezunuyum. memuriyetten önce özel sektörde

10 yıllık bir tecrübem var adobe programları üzerine ve html-css ve dreamweaver programlarını da

trimpott
Aday Memur
07 Aralık 2016 15:28

çok teşekkürler ömer faruk bey

omerfarukakkaya, 7 yıl önce

colhusam
Aday Memur
12 Aralık 2016 16:32

Bende meslek lisesi (yazılım) mezunuyum. Ayrıca dokuz eylül üniversitesi bilgisayar programcılığı mezunuyum. Lakin donanımsal olarak birikimim var. Yazılım YOk başvuru da yaptım inşallah olur geçici olursa sıkıntı kalıcı olarak olur. Başvuru yapanlar için haklarında şimdiden hayırlısı olsun.

cevherdudayev1
Daire Başkanı
13 Aralık 2016 08:51

beni cuma günü aradılar 2si ile 13 arası eğitim var adaletevinde yer ayırıyoruz haberin olsun dedile

omrck
Aday Memur
13 Aralık 2016 23:36

Başka aranan var mı arkadaşlar?

cevherdudayev1, 7 yıl önce

beni cuma günü aradılar 2si ile 13 arası eğitim var adaletevinde yer ayırıyoruz haberin olsun dedile

trimpott
Aday Memur
14 Aralık 2016 10:06

bende arandım banada aynısı denildi.

altunefe
Aday Memur
15 Aralık 2016 20:30

Merhaba,

Aranan arkadaşlar hangi branşta başvuru yapmıştınız. Eğitim hangi alanda verilecek. Bilgi verebilir misiniz?

trimpott, 7 yıl önce

bende arandım banada aynısı denildi.

mert0701
Aday Memur
27 Aralık 2016 20:29

Arkadaşlar bende aranmıştım ve eğitimin komisyonlarca yazılı olarak tebliğ edileceğini söylemişlerdi ama daha tebliğ edilmedi kendisine tebliğ edilen varmı içinizde. Ben Elektrik-Elektronik Müh. başvurmuştum

cevherdudayev1
Daire Başkanı
28 Aralık 2016 11:43

bende bugün aradım cumaya kadar gelir diyor ama pek umudum yok

mert0701
Aday Memur
29 Aralık 2016 19:27

Arkadaşlar pazartesi eğitim başlıyor mu bugün arayıp soran oldu mu acaba

Zeze6541
Aday Memur
29 Aralık 2016 23:24

Merhaba arkadaşlar

Ben de çarşamba IK yi aramistim cumaya kadar gelir dediler şu ana kadar hiç ses seda yok yarın sabah tekrar aricam Tebliği gelen var mı aranızda

cevherdudayev1
Daire Başkanı
30 Aralık 2016 09:02

bugünde gelmesse yalan olur

cevherdudayev1
Daire Başkanı
30 Aralık 2016 12:05

yazı geldi arkadaşlar

Toplam 29 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler