Editörler : E.Kayı Han

adalett007
Aday Memur
25 Eylül 2022 15:59

Taşeronların toş toşu sağlam :-) Taşerona biberon vermek lazım!
neron99, 2 yıl önce

Sen kimsin ki kadro istiyorsun taşeron kardeşlerimiz dururken?

25 Eylül 2022 16:43

Sözleşmeli elemanların özlük hakları kadrolu personel ile aynı olacak, bununla birlikte sözleşme devam edecek sanıyorum. Çünkü benzeri bir açıklama yapıldı. Bu nedenle yim sınavı falan bırakın bu işleri siz

Ersanx01
Memur
25 Eylül 2022 17:53

Haklar eşit yapılıyorsa neden kadro verilmiyor?

Şerif.KARAHANLİ, 2 yıl önce

Sözleşmeli elemanların özlük hakları kadrolu personel ile aynı olacak, bununla birlikte sözleşme devam edecek sanıyorum. Çünkü benzeri bir açıklama yapıldı. Bu nedenle yim sınavı falan bırakın bu işleri siz

durusmakatibi06
Kapalı
25 Eylül 2022 22:53

Yarın kabine toplanacak bakalım.

keremben82
Şef
25 Eylül 2022 23:39

Genişletilmiş 4b arkadaşlar. Yazın bunu kenara.

İsmi Lazım Deil
Şube Müdürü
26 Eylül 2022 10:21

Kadro 3 yıl önce gelecekti. Hesabını sen yap.

Ysrdrmz
Aday Memur
26 Eylül 2022 13:22

Sınavı bırakıp bırakmamayı sanami soracaklar bu tür insanlar kişiyi meslekten soğutur bencil olmak böyle bişey bu gibi insanlar yanındaki kişinin yükselmesini hazmedemeyen kişiler

obrigado
Aday Memur
26 Eylül 2022 13:39

kadrolu memurlara sözleşmeli personel müdür atanacak olaya bak.

Ysrdrmz
Aday Memur
26 Eylül 2022 14:00

Nolmus atandiysa hakkiysa atanacak tabiki girmiş sinava kazanmis

obrigado, 2 yıl önce

26 Eylül 2022 22:30

Sözleşmeli personel müdürlük sınavına giremez.

Ysrdrmz
Aday Memur
27 Eylül 2022 11:21

Adalet mezunuysan yaş şartını taşıyorsa girer icra mudurlugune hazırlanır kazanırsa göreve başlar kim diyor giremez diye

Sözleşmeli personel müdürlük sınavına giremez.

kasırga1453
Memur
27 Eylül 2022 13:55

zehir zehir maşaallah . adam yazı işleri müdürlüğünden bahsediyor , ona bakarsan konya selçuk uniye vurur dgs den 3 sene sonra hakimde olabülür.

Ysrdrmz, 2 yıl önce

Adalet mezunuysan yaş şartını taşıyorsa girer icra mudurlugune hazırlanır kazanırsa göreve başlar kim diyor giremez diye

adalett007
Aday Memur
27 Eylül 2022 16:27

Gelirse ekime gelmezse... başlık güncel kalsın diye yazdım. ++ koymaktan iyidir. :-)

Katibix
Şube Müdürü
27 Eylül 2022 20:06

Geçen ay Numan kurtulmuş sözleşmelilerle haklarında iyileştirme yapılacağını Kadro çalışması olmadığını söylemişti

Katibix
Şube Müdürü
27 Eylül 2022 20:07

Haber metni Kurtulmuş, "Sözleşmelilerle ilgili meselede sözleşmelilerin kadrolaşması şeklinde değil ama sözleşmelilerin özlük haklarının kadrolularla neredeyse benzer noktaya getirilmesi konusunda da çalışmaların yapıldığını biliyorum. Bunları açıklamak ilgili bakan arkadaşlarımıza düşer" dedi. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Bilgin, sözleşmelilerle ilgili çalışma olduğunu söylüyor ancak "kadro" konusunda net bir ifade kullanmıyor

Katibix
Şube Müdürü
27 Eylül 2022 20:08

Sözleşmelilerle ilgili yalnızca iyileştirmeye yönelik bir düzenlemeyi kabul etmelerinin mümkün olmadığını belirten Yazgan, 6. Dönem Toplu Sözleşmesi ile karara bağlanan kadro meselesinin bir an önce yaşama geçirilmesi gerektiğini söyledi. Yazgan, "3600 konusunda olduğu gibi sözleşmelilere kadro konusunda da duruşumuz nettir. Amasız ve fakatsız tüm sözleşmeliler kadroya alınana kadar mücadelemize devam edeceğiz" dedi. Yazgan'ın bu açıklamasına karşın Memur-Sen'in imza attığı toplusözleşmede sözleşmeliler için "kadro" ifadesi yer almıyor.

Kuruyemisci
Aday Memur
27 Eylül 2022 20:38

bizim eğitimdeki bütün hocalar ( kurum müdürleri, savcı , 20 - 25 yıllık hepsi ) kadronuz hayırlı olsun diyorlardı. bu sene çok büyük ihtimal kadro verilecek diyordu hepsi de benim pek umudum yok ama yıllarını vermişler bu kuruma çok emin konuşuyorlardı.

ikikereikibeş
Aday Memur
27 Eylül 2022 23:10

sözleşmeli olarak çalışıyorum kadrolu olup da yaptığım işin 3 de 1 ini yapmayan yığınla kadrolu var kalemde sen ve senin zihniyetinde olanlar sağolsun neymiş kadroluya sözleşmeli müdürmüş size kadro verenlere yazıklar olsun sizde bi hata yok

obrigado, 2 yıl önce

28 Eylül 2022 18:28

Müdür olma hayali kuruyorlar

Kpss5154
Kapalı
29 Eylül 2022 09:05

3+1 mi yoksa direk kadro mu olacak
Toplam 113 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi