Editörler : Lanet

soniquee.
Aday Memur
27 Nisan 2014 01:39

her zaman bunu soylemesemde bilio oo bunu..insanın hayatta en değerli varlığı ailesi..gerisi gelip geciyo..bi zamanlar size deger verdiklerini soyleyenlerden kaçı su an yanınızda acaba..insan yasadıkça bunu tecrübe ediyo..karşılıksız beklentisiz sevmek..deger vermek..anne babadan baska kimde var?kimler sizi her daim anıp,sizin adınıza dua eder?hep iyi insanlarla kaşılaşmanızı umut eder?..

babam hep bana sizin mutluluğunuzdan baska bişiy istemiorum der durur..biz nasıl sevmeyelim bole yuce duygularla bize deger veren bu insanlara..neden sımsıkı sarılmayalım ki..aile baskadır..anne baba cok kıymetlidir..onların gönüllerini hoş tutmayı umarım becerebiliriz..

Fer.Fecir, 10 yıl önce

Şimdi sımsıkı sarıl ona,

Sana ihtiyacım var de mesela...

Gittiğinde o şansın olmayacak bir daha...

Fer.Fecir
Kapalı
27 Nisan 2014 01:46

Bazen mutluluk denilen şeyden anlaşılan farklılaşır mesela...

Onun mutluluktan anladığı,seni,senin mutluluktan anladığında onu üzer...

Sorun her şeye rağmen sımsıkı sarılabilmek...

Geç kalmadan,

Demek istediğim o...

soniquee., 10 yıl önce

her zaman bunu soylemesemde bilio oo bunu..insanın hayatta en değerli varlığı ailesi..gerisi gelip geciyo..bi zamanlar size deger verdiklerini soyleyenlerden kaçı su an yanınızda acaba..insan yasadıkça bunu tecrübe ediyo..karşılıksız beklentisiz sevmek..deger vermek..anne babadan baska kimde var?kimler sizi her daim anıp,sizin adınıza dua eder?hep iyi insanlarla kaşılaşmanızı umut eder?..

babam hep bana sizin mutluluğunuzdan baska bişiy istemiorum der durur..biz nasıl sevmeyelim bole yuce duygularla bize deger veren bu insanlara..neden sımsıkı sarılmayalım ki..aile baskadır..anne baba cok kıymetlidir..onların gönüllerini hoş tutmayı umarım becerebiliriz..

tarihcilik
Şube Müdürü
22 Mayıs 2014 02:53

Suya Düşen GölgeR
Müsteşar Yardımcısı
22 Mayıs 2014 16:48

Önemlidir

.

Suya Düşen GölgeR
Müsteşar Yardımcısı
22 Mayıs 2014 20:49

http://www.izlesene.com/video/yedi-guzel-adam-baba-olmak/7404922

Suya Düşen GölgeR, 10 yıl önce

Önemlidir

.

gri cizqi
Müsteşar Yardımcısı
03 Haziran 2014 00:59

Ben bu hayatta en çok babamı sevdim

En çok onu özlüyorum

Hep bir eksik kalacağım

1789__ÖKK
Müsteşar Yardımcısı
15 Haziran 2014 21:51

Bugün babalar günü, herkes babasına sevgisini dile getirirken ben uzuaktan izlemek zorunda kalıyorum..

Hele bir kızın babasıa sevgisini dillendiriymesi yok mu imreniyorum, hiç öyle anlarım olmadı olamıcak da..

berfin-meb
Müsteşar
17 Haziran 2018 11:08

Varlığıyla dünyamıza ışık tutan kıymetli babalarımızın babalar günü kutlu olsun..

berfin-meb
Müsteşar
17 Haziran 2018 11:25

İnsan baba olunca anlıyormuş en çok babasını..

https://www.youtube.com/watch?v=Jnq8gRyP_sE

berfin-meb, 6 yıl önce

Varlığıyla dünyamıza ışık tutan kıymetli babalarımızın babalar günü kutlu olsun..

mehmet1451kk
Yasaklı
16 Haziran 2019 22:09

nedense ben babamdan soğudum yaptıklarından onun için babalar gününü bile kutlamadım
Toplam 91 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi