Editörler : Pangaea
05 Temmuz 2019 00:36

Okul öncesi öğretmenliği sıralama ve puanlar
Arkadaşlar KPSS puan mülakat puanı ve sıralamanızı yazabilir misiniz sıralama bi yerden sonra yığılmadan kaynaklı çok düşük

guventiktas
Aday Memur
05 Temmuz 2019 07:37

Lutfen yazalim arkadaslar lutfen

ahmt5
Aday Memur
05 Temmuz 2019 10:50

2017 puanım 76.49 siralamam 1536
05 Temmuz 2019 11:51

2018 puanım 77,075 sıralama 1035

tanjukayaoglu
Aday Memur
06 Temmuz 2019 00:22

Puan 76.5 siralamam 1476 sizce durum nedir

2018okulönceci
Aday Memur
07 Temmuz 2019 01:15

77,49 sıralamam 781

Kibbraa
Kapalı
08 Temmuz 2019 03:15

Kontenjanda olup 21 açtığımız halde atanmama gibi bir durumumuz yok değil mi? Ben de 1506.yım 76.53İle

tanjukayaoglu
Aday Memur
08 Temmuz 2019 09:43

Okul oncesi whats up grubu var mi arkadaslar

lali berte26
Aday Memur
10 Temmuz 2019 22:31

Arkadaşlar İst. Üni açıköğretim çocuk gelişimi fak. mezunu formasyonu olan bir öğretmen okul öncesi

efsun.yasemin
Aday Memur
11 Temmuz 2019 08:30

ewet arkadaşlar kontenjana oluğp da 21 i açtığımız halde atanmama durumumuz var mı?

lali berte26
Aday Memur
11 Temmuz 2019 11:53

Arkadaşlar İst. Üni açıköğretim çocuk gelişimi fak. mezunu formasyonu olan bir öğretmen okul öncesi olarak atanabilir mi?

okul ve öncesi
Aday Memur
11 Temmuz 2019 13:16

tek akıllı sensin zaten açık öğretimden oku, öğretmen olarak atan :)

sıralamada 2. öncelikte olursun. Yani tüm okul öncesi mezunları atanır, boş kontenjan kalırsa sen atanırsın.

lali berte26, 5 yıl önce

Arkadaşlar İst. Üni açıköğretim çocuk gelişimi fak. mezunu formasyonu olan bir öğretmen okul öncesi olarak atanabilir mi?

lali berte26
Aday Memur
11 Temmuz 2019 17:55

Ben zaten öğretmenim. Böyle iğneleyici ve bencilce konuşmanıza hiç gerek yok. Herkes ister örgün ister açıktan okur. Herkesle birlikte ortak sınava girer. Kimse karışamaz buna. Benim ilgi duyduğum bir alan. 2. üniversite olarak okuyacağım. Bence sen atanıp öğretmenlik yapma daha okuduğun şeyi anlama yetisini kazanamamışsın. Sorumu tekrar oku. Formasyonu olan bir öğretmen diye yazmışım değil mi.. 2. öncelik falan da değil tüm okul öncesi mezunları gibi 1 . öncelik olarak atanabiliyorum.

okul ve öncesi, 5 yıl önce

tek akıllı sensin zaten açık öğretimden oku, öğretmen olarak atan :)

sıralamada 2. öncelikte olursun. Yani tüm okul öncesi mezunları atanır, boş kontenjan kalırsa sen atanırsın.

okul ve öncesi
Aday Memur
11 Temmuz 2019 20:39

Yanlış yerde cevap arıyorsun atanmış öğretmen . Sorunun cevabını bulacağın yer:

https://forum.memurlar.net/kategori/kamu-personeli/milli-egitim-bakanligi/

Bu sayfada atanmak için uğraşan ya da atanmak üzere olan kişiler ve onların soruları soruları yer alır.

lali berte26, 5 yıl önce

Ben zaten öğretmenim. Böyle iğneleyici ve bencilce konuşmanıza hiç gerek yok. Herkes ister örgün ister açıktan okur. Herkesle birlikte ortak sınava girer. Kimse karışamaz buna. Benim ilgi duyduğum bir alan. 2. üniversite olarak okuyacağım. Bence sen atanıp öğretmenlik yapma daha okuduğun şeyi anlama yetisini kazanamamışsın. Sorumu tekrar oku. Formasyonu olan bir öğretmen diye yazmışım değil mi.. 2. öncelik falan da değil tüm okul öncesi mezunları gibi 1 . öncelik olarak atanabiliyorum.

okul ve öncesi
Aday Memur
11 Temmuz 2019 21:17

Atanmış öğretmen isen Alan değişikliği konusunu sorup bunu araştırmalısın. Hem yanlış soru soruyorsun hem yanlış sorduğun soruya yanlış yerde cevap arıyorsun.

lali berte26, 5 yıl önce

lali berte26
Aday Memur
23 Ağustos 2019 13:56

Biz burda illaki atanmışlara mı öğretmen diyoruz ? Atanmadan ne oluyoruz acaba? Atandığımı söylemedim, fen edebiyat mezunuyum ve öğretmenlik mesleğini icra edebilmem için gerekli olan formasyonu aldım ve halihazırda öğretmenim. Bir kişinin öğretmen olduğunun nişanesi atanması değildir. Dışarıdakiler gibi öğretmenlik mesleğini kadrolu, ücretli, sözleşmeli diye ayırmıyorum. Öğretmen öğretmendir. Ve bu mesleği yerler altına alanlar da kadrolulara öğretmen, diğerlerine de hiçbir sıfat bulamayan kişiler. Gururla söylüyorum: Atanmadım, kadrolu değilim ama öğretmenim.

okul ve öncesi, 5 yıl önce

Atanmış öğretmen isen Alan değişikliği konusunu sorup bunu araştırmalısın. Hem yanlış soru soruyorsun hem yanlış sorduğun soruya yanlış yerde cevap arıyorsun.

Toplam 15 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi