Editörler : ayşegül bgm

Kapalı
03 Mayıs 2021 17:28

Yeni bir duyum daha

Yavuz Raci DEMİR adlı muhabirin bakanın bugünkü yaptığı açıklama sonrası alım hakkındaki sorusuna bakanın basın danışmanı ?Yakında müjdeli haberi vereceğiz.? cevabını vermiş..

03 Mayıs 2021 17:31

Ay hocam kalbimde kelebekler teşekkürler vallahi olmazsa da nasip ama mutlu oldum

fizyorex
Daire Başkanı
03 Mayıs 2021 17:41

Hocam kaynak neresi link var mı

Öldü
Şef
03 Mayıs 2021 17:44

Basın danışmanı mı demiş

agizdis
Kapalı
03 Mayıs 2021 17:46

sıradaki duyumumuz da çalışma yok diyenlere gelsin

Yakubser
Kapalı
03 Mayıs 2021 17:50

Arkadaşlarımız muhabirin kendisiyle iletişim halindeydi. Muhabir canlı yayında soramamış. Toplantı sonrası sorduğunda basın danışmanı tarafından verilmiş bu bilgi.

fizyorex
Daire Başkanı
03 Mayıs 2021 17:52

saglikmevzuat ı bekliyoruz

Yakubser, 3 yıl önce

Arkadaşlarımız muhabirin kendisiyle iletişim halindeydi. Muhabir canlı yayında soramamış. Toplantı sonrası sorduğunda basın danışmanı tarafından verilmiş bu bilgi.

Öldü
Şef
03 Mayıs 2021 17:59

Neden

fizyorex, 3 yıl önce

saglikmevzuat ı bekliyoruz

03 Mayıs 2021 18:02

Ne zmn olmuş bu nerden duydunuz . Inanalim mi

Bayblade
Kapalı
03 Mayıs 2021 18:14

Hocalarım lütfen hemen inanmayın , başından savmak için de denilebiliyor önceden yapıldı çok kez , dün de başka muhabire yıl sonu denmiş ,şimdi de başkasına bakan bayram sonu gidecek yerine gelecek bakana soracağız denilmiş. Bakana sorulan sorular belli , inşallah müjde yakında açıklanir

Yakubser
Kapalı
03 Mayıs 2021 18:15

Bu duyumdan sonra şunu da eklemeyi faydalı görüyorum. Resmî gazetede çıkan son kararlardan sonra kamudaki atamalar Cumhurbaşkanlığına bağlandı. Milli Eğitim Bakanlığı ve Gençlik Spor Bakanlığına yapılacak alımların müjdesini bizzat Cumhurbaşkanının vermesi buna delildir. Yakın zamanda yapılması planlanan Sağlık Bakanlığı alımının müjdesini de Sağlık Bakanından değil Cumhurbaşkanından bekleyelim. Fikrim bu yönde..

Öldü
Şef
03 Mayıs 2021 18:26

İnşallah yakın zaman yakındır.

aisezreal
Genel Müdür
03 Mayıs 2021 18:39

hocam şehir şehir dolaşıyorlar zaten.. alım çalışmaması olmaması mümkün mü? bence şuanda kadro sayılarının dağılımları ve personel ihtiyaçları belirleniyor.

Lisans hemş
Şube Müdürü
03 Mayıs 2021 18:50

Hocam inş güzel şeyler olur, ama şuanki yeni alimdan daha çok yeni mezunlar gelmeden yapılsa alımlar iyi olur.Sonra olursa işimize yaramayacak yada hazirandan sonra yüklü alım yapılmalı .Biliyorum ihtiyacda beklemiyorlar fakat sanki yeni mezunları bekliyorlar gibi hissediyorum.Ve benim tespitm düşüncem vaka sayıları pik yapıp sonra düşünce alıma çıkıyorlar .

Yakubser, 3 yıl önce

Öldü
Şef
03 Mayıs 2021 19:15

Muhabir yanlış anlaşılma oldu sormadım demiş

Öldü
Şef
03 Mayıs 2021 19:17

Kendimizi paralıyoruz boş boşuna yazıktır

fizyorex
Daire Başkanı
03 Mayıs 2021 19:40

dalga mı geçiyorlar ya

Öldü, 3 yıl önce

Muhabir yanlış anlaşılma oldu sormadım demiş

03 Mayıs 2021 19:46

Ya böyle şeyin yanlış anlaşılması mı olur soru mu yanlış anlaşılmış cevap mı dalga geçiyorsunuz vallahi herkesin sinirleri gerildi ya

Bayblade
Kapalı
03 Mayıs 2021 20:01

Muhabirin soru sormadigi ve yanlış anlaşılma olduğu ortaya çıktı..yine olan bize

ata198
Aday Memur
03 Mayıs 2021 20:02

Kaynak ne hocam?

Telegram gruplarında konuşma ss leri dönüyor.

Bayblade, 3 yıl önce
Muhabirin soru sormadigi ve yanlış anlaşılma olduğu ortaya çıktı..yine olan bize

Ezgilii
Aday Memur
03 Mayıs 2021 20:05

Hocam ss var mı peki sormadım dediğine dair
Bayblade, 3 yıl önce
Toplam 38 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi