Editörler : crops35
«456789101112131415»

murat_62
Şube Müdürü
10 Ekim 2014 13:54

Peki gönderin.

harammy36
Şef
14 Ekim 2014 14:29

arkadaşlar kimliğe takılıp kalma kimliktede teknisyen oldu hatta iki arkadaşımız daha üniversite milli eğitimde olan arkadaşlarımızda aldılar bu iş bitti usta telekom temyize bile göndermiyor direkt kurumlara

murat_62
Şube Müdürü
21 Ekim 2014 11:36

Arkadaşım bi zahmet kimliğinin fotokopisini fakslarmısın.Gözümle göreyim inanayım.

murat_62
Şube Müdürü
24 Ekim 2014 15:52

Ya şu kimliği göndermek nekadar zor şeymiş.Bu durumda sevgili kardeşim doğru konuşmuyorsun.İspatlayamadın.Böyle durumlarda insanları yanıtmamak, boş yere umutlanmamak gerekir diye düşünüyorum.

tuncay ülker
Şube Müdürü
26 Ekim 2014 15:45

Sayın harammy36 unvanımı alıcam alıyorum sonrada aldım diyerek yıllardır insanları oyalıyarak kandırmaya devam ediyorsun.İnsanları kandırarak çok mu mutlu olduğunu mu sanıyorsun.Sen hiç telekomdan unvan aldığını ispatlayamacaksın.Çünkü olmayan bir şey ispaltanmaz.Fakat telekomun hiç kimseye unvan veremiyeceğini ve vermediğini savcılık ve ağır ceza mahkemenin kararları elimde var

Teknisyen yrd arkadaşlar telekom özelleştikten sonra mahkemede kazanılan unvanların hiç birini kimseye vermedi ve uygulamadı.Telekomu teknisyenlik unvanımı vermedi diye cumhuriyet savcılığına ve ağır ceza mahkemesine suç duyurusunda bulundum.Ve her ikiside telekom unvan veremez diye red karar verdi.Delil olarak İsteyen arkadaşlara mail yoluyla yollaya bilirim.

murat_62
Şube Müdürü
27 Ekim 2014 13:48

Koca koca adamlarız.Bize yalan dolan yakışmaz.3-4 yıldır bu iş bitti-Bir aya kadar unvan iş tamam-Danıştay şunu dedi-İdare mahkemesi bunu dedi.vs.vs.vs yıllardır bunları konuşan arkadaşlar var.Bu iş ya olur ya olmaz.Oldu diyen arkadaş varsa bunu ispatlar.Nasıl ispatlar? Ya yeni kimliğini gösterir.Ya çalıştığı kurumun insan kaynaklarının telefonunu verir.Arayın sorun diye vs.vs.Bize yalan konuşmak yakışmaz.Kaç günlerdir arkadaşdan kimliğinin fotokopisini rica ettim.Burada fax numaram ve mail adresim var.Ama sağ olsun arkadaş bişey göndermedi.Çok zor değil ama yapmadı.Ben kimseye yalancısın demiyorum.Doğruysa dediklerin ispatla diyorum.Neden diyorum bunu, emsal olsun, ihtiyacı olan yararlansın diye diyorum.Dahada bir şey demek istemiyorum.

harammy36
Şef
30 Ekim 2014 11:24

arkadaşlar sadece size gülüyorum hatta tuncay kardeşime biraz daha fazla gülüyorum bak şimdi ünvanlar alındı maaşlar teknisyen olarak yapıldı şimdi milletin toplu parası hesaplanıyor hatta 2 aydırda teknisyen olarak maaş alınıyor 3 g telefonu olan varsa ben size 3 g kimlik göstereyim yada maaş bodrosunu göndereyim kafkas üniversitesi kağızman yüksek okulu yılmaz kıvam diye arkadaşımıza uyguladı internetten bulun numarayı muhasebesiyle görüşün tuncay kardeş sen o dosyaları yırt bu işi biz aldfık uygulattık bence piyasada bilgi kirliliği yapmayın yazıktır millet ünvan alsın

harammy36
Şef
30 Ekim 2014 11:40

ustam kimse yalan söylemedi maaş ilmühaberi telekomun ve maaş bodrosu gönderdim teknisyen diye eski yeni maaş farkıda gönderdim arkadaş kurumlarımız verdi bu ünvanı telekom yeni maaş ilmühaberi yeptı bir tek siz kabul etmiyorsunuz hatta telekom danışltaya dahi göndermedi direk yeni maaş ilmühaberi yaptı kars türk telekon numarasını bulun telekomun avukatını bağlatın bilgi alın niye genel möüdürlüğünüz bu arkadaşlara ünvan verdi diye sorun sizin davada bir gariplik var hatta kars türktelekom muhasebesi 3 arkadaşımıza yeni gönderdi kurumlarda uyguladı tarım bakanlığı milli eğitim kafkas üniversitesi bu işi uyguladı

murat_62
Şube Müdürü
03 Kasım 2014 09:13

Arkadaşlar eğer sınava girmeden veya çalıştığın kurumun takdiri olmasadan sadece mahkeme yoluyla unvan alan varmı yokmu.Biz buna bakıyoruz.Eğerki mahkeme yoluyla unvanı alan varsa, mahkemeyi kazandığı halde unvan alamayan arkadaşlara yardımcı olsun.Tek isteğimiz bu.Nasıl yardımcı olabilir??? Kazandığı idare mahkemesi sonucunu,Varsa Danıştay sonucunu,Telekoma verdiği dilekçe örneğini,Telekomdan aldığı sonuçları vede Şuanki yeni kurumunun yaptığı uygulamanın bütün bunların belgesini mail olarak veya faks yolu ile ihtiyacı olan arkadaşlara yollayabilir.Amacımız burada kavga etmek, tartışmak değil.Bir taraf olmaz diyor,Unvan alamaz diyor.Diğer taraf aldım diyor.Bir tarafın yalnışı var.

Daha önce dediğim gibi çocuk değiliz.Kandırmak yakışmaz.Ancak dediklerimizide belgelemek gerekir.Arkadaş diyorki 3G tel.varmı vs.Bırak bunları.Evrakları toparlayıp faks veya mail atmak sadece 30 dk.alır.Eğer iyi niyetliysen yalan söylemiyorsan yardımcı olmak istiyorsan bir zahmet 30dk.nı ayır.İyi çalışmalar.

harammy36
Şef
03 Kasım 2014 15:19

arkadaş biz mahkeme kararıyla ünvan aldı teknisyen olarak çalışmaya başladık sevda hanıma belgeleri gönderdim telekomdan gelen kurumların uyguladığı ilmühaber mevcut mahkeme kararı mevcut gerisine inanma arkadaş

murat_62
Şube Müdürü
03 Kasım 2014 16:08

Kusura bakma arkadaşım sanada inanmıyorum.Bir türlü teknisyen yazan kimliğinin fotokopisini maille-faksla gönderemedin.Bu kadar zor olduğunu bilmiyordum.Buradan yazmak istemiyorsan, mailime çalıştığın kurumun İnsan kaynaklarının telefonunu verirmisin.Tabiki Adını soyadınıda.Arayıp soracam.Evet şu tarihte teknisyen oldu derlerse senden özür dileyecem.

Kolay gelsin.

doloyaba
Aday Memur
03 Kasım 2014 19:39

Arkadaşlar tam dokuz yıl oldu bu işle uğraşıyorum yani ünvan yükselmesi davası ile daha bir netice alamadım ( ünvan alan arkadaşlarada hayırlı olsun diyorum )

murat_62
Şube Müdürü
04 Kasım 2014 10:15

Arkadaşlar mahkeme kararı ile unvan alan arkadaşımızın olduğuna inanmıyorum.Gerçi bir arkadaşımız aldım diyor.Ama nedense inanmıyorum.Alan arkadaşın kimliğini görmem lazım.Yada İnsan kaynakları müdürlüğü ile konuşmam lazım.

Sonuç olarak diyeceğim şu. Bu iş mahkemelerle olmuyor.Mahkeme zaman kaybından başka bir şey değil.Benim 10 yıl oldu hala 2 mahkemem devam ediyor.Biri İdare mahkemesinde diğeri Yargıtayda. Geriye tek bir şey kalıyor.Oda şuanki kurumunuzda sınava girmek ve kazanmak.BAŞKADA YOLU YOK.Boşuna avukatlara para yedirmeyin.Ben kazanırım derlerse inanmayın.

Üzüldüğüm nokta ise şu.Bazı arkadaşlar ıspatlayamadıkları, belgeleyemedikleri iddealarda bulunuyor.Buradan Sevda hanımada seslenmek istiyorum.Sevda hanım siz Harammy36 arkadaşın Teknisyen yazan kimliğini gördünüzmü görmedinizmi.Lütfen cevap verin.

Tüm arkadaşlara başarılar diliyorum.

tuncay ülker
Şube Müdürü
06 Kasım 2014 10:32

Arkadaşlar biliyorsunuz uzun süredir bu siteye girmiyorum çünkü kazanmış olduğum mahkeme kararlarımı karşılıklı olarak bir birimize faydalı olmak amacıyla paylaşıyordum ve paylaşıyorduk her seferinde de kazandıkçada her seferin de bir başka sonrun çıkıyor bir türlü telekomda unvanımız alamadık ve alamayacağız telekomdan hiç bir zaman unvan vermiyecek.Yalnızca parasal haklar alınabilir.murat62 değerli kardeşimizin tüm yazdıkları doğrudur kendisine katılıyorum ve doğru davranışından dolayı insanlara faydalı bir şekilde yardımcı olmaya çalıştığı için huzurlarınız da en derin saygılarımı sunarak kendisine çok teşekkür ediyorum.harammy36 sana gelince de bana bilgi kirliliği yaptığını söylüyorsun insaf kardeşim uzun süredir bu siteye girmiyorum nasıl bilgi kirliliği yapmış alabilirim.Hep yazan sensin unvanı alıyoruz alacağız aldık falan filan diye insanları yanıltıyorsun ispatta edemiyorsun hiç bir zaman da ispat edemeyeceksin savcılığın ve ağır ceza mahkemesine bizzat baş vurularım ve red kararları benim elimde delil olarak var oysa senin elinde hiç bir delilin yok.Lütfen insanları kandırmaya devam etme.

murat_62
Şube Müdürü
06 Kasım 2014 10:53

Öncelikler Tuncay Kardeşimin benim için yazdıklarına teşekkür ederim.Burada bulunmamızın sebebi, tartışmak veya kavga etmek değil.Sadece bilgi paylaşmak yardımcı olmak.Aşağı yukarı 6-7 yıldırda yazışıyoruz.Fakat nedense bazı arkadaşlar yanlış yere umut vermeyi, olmayan şeyleri olmuş gibi göstermeyi çok seviyorlar.Hatırlıyorumda bazı arkadaşlar ''BU İŞ BİTTİ'' ''BİR AYA KADAR UNVAN TAMAM'' ''DANIŞTAY YENİ BİR KARAR ÇIKARDI'' '' EN FAZLA BİR İKİ HAFTA İÇİNDE UNVAN ALIYORUZ.'' ''UNVANIMIZI ALDIK'' VS.VS. Yıllarca bunları yazdılar.

Ama artık öğrendikki bunların hiç biri doğru değil. YİNE ÖĞRENDİKKİ MAHKEME YOLUYLA UNVAN ALAN YOK. 1-2 Haftadır aldık diyen arkadaşlar var.Ama malesef inandırıcı değiller.Çünkü ispatlayamadılar.

Gerçek adını bilmiyorum Rumuzu Harammy36 olan arkadaş defalarca rica etmeme rağmen Kimliğinin fotokopisini göndermedi.Sevda hanımdan bir ricada bulundum.Bu arkadaşın kimliğini gördünmü diye ondanda cevap alamadım.İnsan ya görmüştür yada görmemiştir.

Sonuç:Birdaha Harammy36 rumuzlu arkadaşa cevap vermeyeceğim.Eğer o arkadaş kişilikli biriyse ya dediklerini ispatlasın.Yada burada insanları yanılttığı için ÖZÜR DİLESİN.YALAN SÖYLEDİM, SİZİ YANILTTIM DESİN. Ve çekip gitsin, birdaha da yazmasın.

murat_62
Şube Müdürü
06 Kasım 2014 11:18

Gözlem arkadaşımız 23 Eylül 2014 saat 09.24 de ''değişti kimliği TEKNİSYEN oldu. '' diye yazmış.

Bu yazıyı kendi kimliği gördüğü içinmi yazdı.Yoksa Harammy36 rumuzlu arkadaşın lafına güvenerekmi yazdı.

TEKRAR EDİYORUM GÖZLEM HANIM SİZ HARAMMY36 RUMUZLU ARKADAŞIN TEKNİSYEN YAZAN KİMLİĞİNİ GÖRDÜNMÜ.EĞER SİZE YOLLADIYSA SİZDE BENİM MAİLİME YOLLARMISINIZ.

O arkadaş bana güven vermiyor.Ama size inanırım.Lütfen yazın ve bu konuyu kapatalım.Selamlar...

harammy36
Şef
07 Kasım 2014 08:56

kardeş burada güvensiz yıllarca milletin kafasını karıştıran sizlersiniz taktın kimliğe ya ben sana açıkça yazıyorum kardeşim bak en kolayı herkes için geçerli kars türktelekom ilmüdürlüğünü arayın googlede numaraları mevcut sorun teknisyenliği uyguladınızmı diye isimler orada sonrada kafkıas üniversitesi kağızman meslek yüksek okulunu arayınj onunda numarası belli googlede sorun yılmaz kıvam arkadaşın teknisyen olarak mahkeme kararıyla atandımı atanmadımı ha ya alamazdık elizde mahkeme kararları vardı ben uyuz oldum arkadaş maaş ilmü haberi gönderdim boş yeni kurumun teknisyen olarak başlattığına dair bodromu gönderdim boş üşeniyorum arkadaş git tarayıcı bul kimliği taratıır yok yaz çiz uyuz oluyorum en güzeli varsa 3g telefon yada telefon numaranız resim çekip atayım telefonlarınıza

harammy36
Şef
07 Kasım 2014 08:58

eee bu nişi bitince buradan bana hakarey eden arkadaşlar özür dilerlermi acaba

tuncay ülker
Şube Müdürü
07 Kasım 2014 11:30

Harammy36 kardeş burası hakaret yeri değil ki sana hakaret edilsin.Ve hiç bir kimsenin de sana hakaret ettiği yok.Sen ısrarla telekomdan unvan aldığını iddia ediyorsun.Ben ise hiç kimse telekomdan unvan alamadı ve hiç kimse de almaz ancak yeni kurumlardan alınır.Ben Sevda kardeşimize telekomdan unvan alınmıyacağına dair savcığın ve ağır ceza mahkemesinin red kararlarını maille yolladım.Ondan isteyebilirsin.Veya mail adersini yaz sana da gönderebilirim Hodi meydan diyorum.Sizde hodri meydan diyorsanız mahkeme kararını ve uygulatmış olduğunuz evrağınızı Sevda hanıma gönderirdiniz.Sevda kardeşimiz kesin ve var olan bir şey hakkın da şimdiye kadar çoktan bilgini paylaşırdı.PAYLAŞMADIĞINA GÖRE sonrasını artık yazmama gerek yok.Anlayan anlamıştır.Harammy36 kardeş artık bu olayı kapatıyorum.Allah herkezin işini ras getirsin.Artık konu kapanmıştır.

murat_62
Şube Müdürü
07 Kasım 2014 15:00

Çok güzel bir ata sözümüz var. ''Yalancının mumu yassıya kadar yanar''

Bu nu neden söylüyorum bu sayfaya giren arkadaşlar çok iyi biliyor.Gözlem hanımdan küçük bir ricada bulundum ve soru sordum.Maalesef şuana kadar cevap alamadım.Diğer arkadaşa gelince hala aynı şeyleri yazıyor.Şuradan şu numarayı al.Buradan bu numarayı ara.Şunu ara, bunu ara.vs.vs. O arkadaşımızdanda küçük bir ricada bulundum.Kimliğinin fotokopisini faksla diye.Acaba arkadaşımız adının soyadının bilinmesinimi istemiyor.Hayır hayır bu olamaz.Neden çekinsinki.??? Olsa olsa ''YALAN SÖYLÜYOR'' yalanının ortaya çıkmasını istemiyor.Yıllardır onu dinledik.Ama artık maymunun gözü açıldı.Şunuda söyleyim.Eğer arkadaşımızın ''Teknisyen'' yazan kimliğini görürsem kendisinden ÖZÜR dileyecem.Zaten daha önce bunu yazdım.Yani özür dileyeceğimi.Bizim derdimiz mahkeme yoluyla unvan alınıp alınmadığı.Başka derdiğimz yok.Sınavla şunla bunlada unvan alınabilir.Bu bizi ilgilendirmiyor.İllede Mahkeme olacak.Bu konuyu dahada uzatmaya gerek yok.İddeası olan ıspatlamakla mükellefdir diyor, herkese başarılar diliyorum.

Toplam 338 mesaj
«456789101112131415»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi