Editörler : Pangaea

Fizzyoterapist
Aday Memur
13 Temmuz 2019 18:05

Ben tekrar yazayım 94+ grubumuz hala aktif arkadaşlar listemize ekleyebiliriz , sonuç belgesi görüp alıyoruz buradaki klavye kahramanları havaya konuşmaya devam ededursun,biz sizleri bekleriz. Saygılarr

metalim
Kapalı
13 Temmuz 2019 18:18

94+ olan ilk atamada niye dhmiye gitmemiş
Fizzyoterapist, 5 yıl önce
Ben tekrar yazayım 94+ grubumuz hala aktif arkadaşlar listemize ekleyebiliriz , sonuç belgesi görüp alıyoruz buradaki klavye kahramanları havaya konuşmaya devam ededursun,biz sizleri bekleriz. Saygılarr

Fizzyoterapist
Aday Memur
13 Temmuz 2019 19:22

Mesela ben Doğuyu yazmadım gitmedim. Benim gibi düşünende çoktu,artı aime giden baya oldu bizden ve dytlerden .ayrıca o zamanlarda kendi atamamızın bu kadar gecikeceğini bilmiyorduk şubatta atama bekliyorduk,eşinden ötürü çoçuğundan dolayı vs birçok faktör var mesleğini gerçekten sevenler var. DHMİ delisi değil kimse Yani.Algı yapmıyoruz bilgi vermeye çalışıyoruz ama kişi kendinden bilir işi arkadaşlar neler neler düşünüyor Allah gönüllerine göre versin onların
metalim, 5 yıl önce
94+ olan ilk atamada niye dhmiye gitmemiş

metalim
Kapalı
13 Temmuz 2019 19:45

bu merkezide dhmiye atan ve ağustosta tercih verdiğinde kendi branşından atan o zaman anlayacağız mesleğini ne kadar sevdiğini. kadro yaktığında kına yakmayı da unutma

Mesela ben Doğuyu yazmadım gitmedim. Benim gibi düşünende çoktu,artı aime giden baya oldu bizden ve dytlerden .ayrıca o zamanlarda kendi atamamızın bu kadar gecikeceğini bilmiyorduk şubatta atama bekliyorduk,eşinden ötürü çoçuğundan dolayı vs birçok faktör var mesleğini gerçekten sevenler var. DHMİ delisi değil kimse Yani.Algı yapmıyoruz bilgi vermeye çalışıyoruz ama kişi kendinden bilir işi arkadaşlar neler neler düşünüyor Allah gönüllerine göre versin onların

helincandan
Aday Memur
13 Temmuz 2019 22:05

grubunuz var madem 46 kişisiniz tüm kadrolar size yetiyor. neyi paylaşamıyorsun ki dakkada bir grup var katılın deyip duruyorsun. şimdi bu tamamen algı yaratmak değilde ne yani. boş boş yormayın insanları atanacaksan atan yani tabi gerçekten öyle bir puanın varsa. ha hayali puanın varki tutuşmuşşun.

arzuhanım91
Kapalı
13 Temmuz 2019 22:09

ben branşımda 42. sıradayım cancağzım . o kadar düşmüşşünkü memurluk için kavruluyorsun. sen mimarcık demeden önce dönde kendine bak aptal insan.........

Ben sağlıkçıyım 94.87 ile branşımda 81. Diyetisyenler arasında 46.ydım. Bilip bilmeden konuşma Yani mimarcık

thecaptain
Kapalı
13 Temmuz 2019 23:13

Kendi branşında atanabilecek insanlar 94+ diye whatsapp grubu kurmuş ve dhmi delisi olmadıklarını iddia ediyorlar. Söyleyeceklerim bu kadar.

Fizzyoterapist
Aday Memur
13 Temmuz 2019 23:43

Tamam
metalim, 5 yıl önce

bu merkezide dhmiye atan ve ağustosta tercih verdiğinde kendi branşından atan o zaman anlayacağız mesleğini ne kadar sevdiğini. kadro yaktığında kına yakmayı da unutma

Hersoy19
Memur
14 Temmuz 2019 00:58

Bu merkezi atamada dhmi memurluğa atanılsa , ağustos ayındaki atamada tekrar tercih verebiliyormu?

benim bildiğim merkeziden kitlere atandıktan sonra tekrar merkezi atamada tercih veremiyor

metalim, 5 yıl önce

Durdi
Aday Memur
14 Temmuz 2019 01:00

92.78 puanım Beni de alır mısınız gruba

alissama
Kapalı
19 Temmuz 2019 19:56

hocam aim için tercihte bulundunuz mu

YandaşPenguen, 5 yıl önce

Öncelikle şunu söylemek istiyorum, hiçbir whatsapp grubunda değilim. Fizyoterapistim kendi puanım ve branş sıralamam üzerinden değerlendirirsem grupta şu kadar kişi var söylemi doğru olabilir.(Tercih verirler mi bilemeyiz) Malesef fizyo, ftr gibi nicklerle hesap açıp burada insanları yanlış yönlendirenler var. Ancak bir kaç kişiye bakıp da fizyoterapistler şöyle böyle denmesi hoş değil. Yukarıda bir arkadaş "sağlıkçı olup da 94 üzeri alan az kişi var" demiş. 94 üzeri alan kişi fazlasıyla var, kendimden biliyorum. Kafa karışıklığına gelirsek, siz geleceğinizle ile ilgili bir tercihi başkalarının söylemleri üzerinden yapıyorsanız, zaten şu hayatta başarılı ve mutlu olamazsınız. Burada yazılanlara bakacağınıza açın ÖSYM'nin 2018/2 yerleştirme sonuçları sayısal verilerini, DHMİ kaç puanla kapatmış inceleyin (Memurlar.net'de hangi ilin kaç puanla kapattığını gösteren robot da var). Asıl söylemek istediğim şeye gelirsek, ben de bu başlık altında yazılan bir çok şeyi okudum, en mantıklı yorumu üstlerde "muhemre" isimli bir arkadaşın yaptığını gördüm, gözden kaçıranlar okuyabilir. Sizler ne memurluğu kötüleyen mimara bakın, ne de yazmayın zaten 94+ ile kapatacak diyen fizyoterapiste bakın. Bu ülkenin şartları malum. Benim çok kaliteli bölümlerden mezun olup da polis olmuş bir sürü arkadaşım var. (Polisliği kötülediğimden değil, şartlar yüzünden mesleğinden vazgeçme durumunu anlatıyorum) Belirli puanları almış insanlar zaten kendisi araştırıp kararını verecek zekaya sahiptir, zaten herkesin gergin olduğu şu bekleme döneminde gereksiz polemikler çıkmasın, başlıklar da sadece fikir alış verişinde bulunulsun, herkes için hakkında hayırlısı neyse o olsun. Saygılar.

Toplam 111 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi