Editörler : crops35
04 Temmuz 2013 22:02

2013/1 KPSS de DHMİ (Devlet Hava Meydanlarına Atananlar )

Arkadaşlar

2013/1 Diğer adıyla 2013 KPSS Haziran Atamalarında Devlet Hava Meydanlarına Atananlar için bilgi paylaşım yeri olarak buradan İrtibata geçecek ve Buradan Her konu da paylaşımı yapacağız. Genel olarak şehirler hava alanları hakkında bılgıler paylaşacagız.

Değerli katkılarıyla kurumun Eski personeli olan Arkadaşlarımızızda buraya davet edecek ve bılgılerını alacagız.

İlerleyen süreç içinde Kayıt evrakları işe başlama prosedürleri Hakkında Konularla bilgi paylaşımı yapacağız.

Hepinizi Tebrik ederim Hayırlı uğurlu Olsun.

staind8741
Yasaklı
04 Temmuz 2013 22:24

hocam sen de kurum değiştirdin herhalde hayırlı olsun :)

ya ben de kalorifercilikleri yazmadım hepsi benden düşük puana gitti. kasımda kadro çıkmazsa yandık. ne dersin hocam sence bu egm ve spor müdürlüğü ne yapacak

04 Temmuz 2013 22:29

spor merkeziye döner de egm hakkında emın degılım. evet bende kurum degısıklıgı yapmış oldum. Ben ara sıra degıstırıyorum boyle :) alışkanlık oldu :P her kurumu gezip bılgı sahıbı olmuş oluyorum :)

İlerde meslek danışmalığı yaparım bu gidişle :)

trsalgado
Daire Başkanı
04 Temmuz 2013 22:31

:D sen yaparsın hacı

sana dediğim oldu kahramanmaraş tarım gıda geldi.

ikiekmekbikısasamsun, 11 yıl önce

spor merkeziye döner de egm hakkında emın degılım. evet bende kurum degısıklıgı yapmış oldum. Ben ara sıra degıstırıyorum boyle :) alışkanlık oldu :P her kurumu gezip bılgı sahıbı olmuş oluyorum :)

04 Temmuz 2013 22:36

gıda tarım bakanlığı güzel kurum maraşa bır kere gıtmıstım buyuk bi şehir gelısmıs bır sehır merkezi, bekledıgımden daha gelısmıs cıkmıştı sehır merkezi.

Ote yandan dondurmalar artık senden :)

Hayırlı olsun :)

04 Temmuz 2013 22:52

DHMİ kadrolarına atananlar dan Geçen atamada istenilen evraklar ve acıklamalar.
Bu donemde aynısı olacaktır. Peki Nedir bunlar.
2012 KPSS 2012-2 YERLEŞTİRMESİ İLE ÖSYM BAŞKANLIĞINCA KURULUŞUMUZ EMRİNE YERLEŞTİRİLEN ADAYLARA İLİŞKİN DUYURU
Kuruluşumuz emrine ÖSYM Başkanlığınca yerleştirilen adayların yerleştirme işlemlerine ilişkin olarak görüşmelerde bulunmak üzere hiçbir taahhütte bulunmamak ve yol masrafları taraflarına ait olmak ve 2012/2 KPSS Tercih Kılavuzunun ?Başvuru Genel Şartları ve Diğer Hususlar? başlığı altında yazılı bulunan şartları taşımak kaydıyla aşağıda Ortak ve Ünvan bazında istenilen Ek belgeleri tamamlayarak DHMİ Genel Müdürlüğü Personel ve İdari İşler Dairesi Başkanlığı Konya Yolu üzeri No: 66 Etiler/ANKARA adresine aşağıda belirtilen tarihlerde saat 09:00?da şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir.
EVRAK TESLİM TARİHLERİ
Memur : 19.12.2012
Mühendis-Tekniker-Teknisyen-Apron Memuru-İş Makineleri Sürücüsü-Şoför :20.12.2012
ARFF Memuru :21.12.2012
ORTAK EVRAKLAR
1- Mezuniyet belgesinin fotokopisi (Aslını ibraz etmek kaydıyla) Yurtdışından mezun olanlar için Yüksek Öğretim Kurulundan alacağı Diploma Denklik Belgesi gereklidir
2- 12 adet vesikalık fotoğraf. (4,5 x 6 cm, son altı ay içerisinde çekilmiş ve Erkek adaylar için Kravatlı olacak şekilde)
3- Doğuştan veya sonradan herhangi bir nedenle bedensel, zihinsel, ruhsal, duyusal ve sosyal yetenekleri bakımından özür durumuna göre tüm vücut fonksiyon kaybı oranının yüzde kırk ve üzerinde özürlü olmadığına dair beyanı. (EK-1)
4- Askerlik durum beyanı. (EK-2) (Askerlik yapmış ise terhis belgesi)
5- Hakkında verilmiş bulunan mahkûmiyet hükmü veya halen devam eden ceza davası bulunmadığı ile adli sicil kaydı ve adli sicil arşiv kaydının bulunmadığını belirten beyan. (EK-3)
6- Mal bildirim formu. (El yazısı ile eksiksiz olarak doldurulmuş, imzalı ve kapalı zarf içinde) (EK-4)
NOT : 2 sayfalık olan Mal bildirim formu arkalı önlü olacak şekilde fotokopi ile yada yazıcıdan arkalı önlü çıktı alınarak tek sayfa halinde teslim edilecektir.
7- Kimlik Fotokopisi (Arkalı Önlü olacaktır) (Aslını ibraz etmek şartıyla)
8- KPSS Yerleştirme Belgesi internet çıktısı.
9- Kamu Kurum ve Kuruluşlarında Çalışanlar için Hizmet Belgesi Aslı.

EK EVRAKLAR
1- Sağlık Kurulu Raporu (Belge Aslı) ?Yurdun her yerinde ARFF (Hava Alanı Kurtarma ve Yangınla Mücadele ) Memuru (İtfaiyeci) Olur? ibareli (Sadece ARFF Memuru Adayları getirecektir)
2- KPDS Sınav Sonuç Belgesi (İnternet Çıktısı) (Sadece Mühendis (Elektronik) Adayları getirecektir)
3- Ehliyet Fotokopisi (Arkalı Önlü olacaktır) (Aslını ibraz etmek şartıyla) (Sadece Apron Memuru, Şoför ve İş Makinaları Sürücüsü Adayları getirecektir)
ÖNEMLİ UYARI : Kuruluşumuz emrine yerleştirilen adayların adreslerine ayrıca tebligat yapılmayacaktır.
Konya Yolu Üzeri No: 66 06330 Etiler/ANKARA.
Telefon: (0 312) 204 22 60 / 204 28 52 / 204 28 56 Faks: (0 312) 212 47 98
Elektronik Ağ: www.dhmi.gov.tr

04 Temmuz 2013 22:56

EK dosyalar

ESKİ ATAMANIN TAM DUYURU METNİ

http://www.dhmi.gov.tr/getBinaryFile.aspx?Type=1&dosyaID=309

EK-1

http://www.dhmi.gov.tr/getBinaryFile.aspx?Type=1&dosyaID=310

EK-2

http://www.dhmi.gov.tr/getBinaryFile.aspx?Type=1&dosyaID=311

EK-3

http://www.dhmi.gov.tr/getBinaryFile.aspx?Type=1&dosyaID=312

EK-4

http://www.dhmi.gov.tr/getBinaryFile.aspx?Type=1&dosyaID=313

KAYNAK: http://www.dhmi.gov.tr/haberler.aspx?HaberID=1394

DHMİ kadrolarına atananlar dan Geçen atamada istenilen evraklar ve acıklamalar.
Bu donemde aynısı olacaktır. Peki Nedir bunlar.
2012 KPSS 2012-2 YERLEŞTİRMESİ İLE ÖSYM BAŞKANLIĞINCA KURULUŞUMUZ EMRİNE YERLEŞTİRİLEN ADAYLARA İLİŞKİN DUYURU
Kuruluşumuz emrine ÖSYM Başkanlığınca yerleştirilen adayların yerleştirme işlemlerine ilişkin olarak görüşmelerde bulunmak üzere hiçbir taahhütte bulunmamak ve yol masrafları taraflarına ait olmak ve 2012/2 KPSS Tercih Kılavuzunun ?Başvuru Genel Şartları ve Diğer Hususlar? başlığı altında yazılı bulunan şartları taşımak kaydıyla aşağıda Ortak ve Ünvan bazında istenilen Ek belgeleri tamamlayarak DHMİ Genel Müdürlüğü Personel ve İdari İşler Dairesi Başkanlığı Konya Yolu üzeri No: 66 Etiler/ANKARA adresine aşağıda belirtilen tarihlerde saat 09:00?da şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir.
EVRAK TESLİM TARİHLERİ
Memur : 19.12.2012
Mühendis-Tekniker-Teknisyen-Apron Memuru-İş Makineleri Sürücüsü-Şoför :20.12.2012
ARFF Memuru :21.12.2012
ORTAK EVRAKLAR
1- Mezuniyet belgesinin fotokopisi (Aslını ibraz etmek kaydıyla) Yurtdışından mezun olanlar için Yüksek Öğretim Kurulundan alacağı Diploma Denklik Belgesi gereklidir
2- 12 adet vesikalık fotoğraf. (4,5 x 6 cm, son altı ay içerisinde çekilmiş ve Erkek adaylar için Kravatlı olacak şekilde)
3- Doğuştan veya sonradan herhangi bir nedenle bedensel, zihinsel, ruhsal, duyusal ve sosyal yetenekleri bakımından özür durumuna göre tüm vücut fonksiyon kaybı oranının yüzde kırk ve üzerinde özürlü olmadığına dair beyanı. (EK-1)
4- Askerlik durum beyanı. (EK-2) (Askerlik yapmış ise terhis belgesi)
5- Hakkında verilmiş bulunan mahkûmiyet hükmü veya halen devam eden ceza davası bulunmadığı ile adli sicil kaydı ve adli sicil arşiv kaydının bulunmadığını belirten beyan. (EK-3)
6- Mal bildirim formu. (El yazısı ile eksiksiz olarak doldurulmuş, imzalı ve kapalı zarf içinde) (EK-4)
NOT : 2 sayfalık olan Mal bildirim formu arkalı önlü olacak şekilde fotokopi ile yada yazıcıdan arkalı önlü çıktı alınarak tek sayfa halinde teslim edilecektir.
7- Kimlik Fotokopisi (Arkalı Önlü olacaktır) (Aslını ibraz etmek şartıyla)
8- KPSS Yerleştirme Belgesi internet çıktısı.
9- Kamu Kurum ve Kuruluşlarında Çalışanlar için Hizmet Belgesi Aslı.

EK EVRAKLAR
1- Sağlık Kurulu Raporu (Belge Aslı) ?Yurdun her yerinde ARFF (Hava Alanı Kurtarma ve Yangınla Mücadele ) Memuru (İtfaiyeci) Olur? ibareli (Sadece ARFF Memuru Adayları getirecektir)
2- KPDS Sınav Sonuç Belgesi (İnternet Çıktısı) (Sadece Mühendis (Elektronik) Adayları getirecektir)
3- Ehliyet Fotokopisi (Arkalı Önlü olacaktır) (Aslını ibraz etmek şartıyla) (Sadece Apron Memuru, Şoför ve İş Makinaları Sürücüsü Adayları getirecektir)
ÖNEMLİ UYARI : Kuruluşumuz emrine yerleştirilen adayların adreslerine ayrıca tebligat yapılmayacaktır.
Konya Yolu Üzeri No: 66 06330 Etiler/ANKARA.
Telefon: (0 312) 204 22 60 / 204 28 52 / 204 28 56 Faks: (0 312) 212 47 98
Elektronik Ağ: www.dhmi.gov.tr

hakanarda10
Daire Başkanı
04 Temmuz 2013 22:58

peki egm bir daha ne zaman alım yapr merkezi veya açıktan bubu nasıl öğrenebiliriz eğer merkezi yaparsa kaç tane alır sence uzunsamsun kardeş

Manazan
Aday Memur
04 Temmuz 2013 23:15

konu iyi olmuş başka bi sayfa da sana teşekkür etmiştim sanırım elektronikçisinin her konu da senin yorumun var tekrardan teşekürler buarada bende dhmi nevşehir e atandım

blackdeath
Şef
04 Temmuz 2013 23:46

hayırlı olsun sorularınız olursa sorun meslektaşlarım :)

05 Temmuz 2013 00:02

Selam blackdeath Tecrubelerıne ıhtıyacımız olacak burada.

blackdeath, 11 yıl önce

hayırlı olsun sorularınız olursa sorun meslektaşlarım :)

minces
Memur
05 Temmuz 2013 00:06

şırnak DHMİ ye atandım diğer atanan arkadaşlara da hayırlı olsun yardımlarınızı bekliyorum...

05 Temmuz 2013 00:12

Buradan tecrubelı arkadaslarla ve kurumun haberlerıyle gerekse sehırler hava meydanları hava alanlarının ortamıyla maaşlarıyla sosyal haklarıyla fılancasıyla devam edecegız.

Blackdeath Arkadaşımız uzun zamandır DHMİ kurumunda calısan bir teknısyendir.

Bizi Maaşları calısma kosulları bolgelerın hava lımanları ve çalışma ortamında bızlerı nelerın bekledıgı konusunda bılgılendırecektir.

minces, 11 yıl önce

şırnak DHMİ ye atandım diğer atanan arkadaşlara da hayırlı olsun yardımlarınızı bekliyorum...

minces
Memur
05 Temmuz 2013 00:24

Allah razı olsun o güzel bilgilerini bizlerle paylaşmasını bekliyoruz teşekkürler şimdiden...

Buradan tecrubelı arkadaslarla ve kurumun haberlerıyle gerekse sehırler hava meydanları hava alanlarının ortamıyla maaşlarıyla sosyal haklarıyla fılancasıyla devam edecegız.

Blackdeath Arkadaşımız uzun zamandır DHMİ kurumunda calısan bir teknısyendir.

Bizi Maaşları calısma kosulları bolgelerın hava lımanları ve çalışma ortamında bızlerı nelerın bekledıgı konusunda bılgılendırecektir.

nasip işte
Aday Memur
05 Temmuz 2013 01:03

slm oldukça yararlı bi başlık. amma hızla çıktı bu ösym.

nasip işte
Aday Memur
05 Temmuz 2013 01:06

bu arada çanakkale merkez havaalanı oldu hayırlısı ise inşaallah.

nasip işte
Aday Memur
05 Temmuz 2013 01:08

tüm atanan arkadaşlarada hayırlı uğurlu olsun

05 Temmuz 2013 01:18

hoşgeldın kardesım. Kutlarım cok guzel bır yere gıdıyosun. Çanakkale huzur şehridir. belkı yasanılası en ıyı sehırlerden bırı.

Dıger arkadaslarda gelsın bakalım. devam edelım buradan.

nasip işte, 11 yıl önce

tüm atanan arkadaşlarada hayırlı uğurlu olsun

05 Temmuz 2013 01:22

Bazı hava alanları ozellıkle yenı acılan kucuk sehırlerın, lımanları cok rahat dıyorlar.

Maaşlara gelirsek

3000 tl civarında seyredıyormuş ilk 6 ay sonra yüzde 8 zam olunca.

3240 cıvarı oluyormuş dıye duydum. Tabı yarı temmuz zamlarıda gelecek sımdı.

blackdeat daha ıyı bılır de,

Benım tahmınımce Maaş asaletten sonra 3400 buluyor sanırım (Bekar için)

nasip işte
Aday Memur
05 Temmuz 2013 01:23

eyvallah sizin neresi oldu forumu 6 aydır gözlemci olarak takip ediyorum. odtü deydiniz siz değilmi elektronik tek.

bende elektronik tek.

nasip işte
Aday Memur
05 Temmuz 2013 01:26

kurumun sitesinden duyuru yapmasını bekleyeceğiz galiba kasımda öyle olmuştu değilmi

Toplam 816 mesaj
12345678910111213»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi