Editörler : Pangaea

trkçrkn
Şef
18 Temmuz 2019 14:07

Sizden gerçekçi olmanizı isteyen yok moralimizi bozmaya hakkinız yok Biz alan sinavına kadar umut etmeye (sizin deyiminizle avunmaya)razıyız

celil4343
Şube Müdürü
18 Temmuz 2019 14:47

tesisat bölümü mezunuyum ortalama 76/77 puan arası kapatıyor bir şekilde çalışıp bu puanı almak istesemde ücretli yaptığım dönemde gördüğüm meslek lisesi profili beni kpss den yani öğretmenlikten soğutuyor

Max weber
Şube Müdürü
18 Temmuz 2019 16:08

Gk: 47,75 / Gy: 38,50 Eğitim : 53,75 Arkadaşlar p10 dan 88 e ıhtıyacım var kaç gelir ?

celil4343
Şube Müdürü
18 Temmuz 2019 16:46

hesaplama motorunda 86 civarı -3 değerlendirebilirsin 86 mesela

Max weber, 5 yıl önce

Gk: 47,75 / Gy: 38,50 Eğitim : 53,75 Arkadaşlar p10 dan 88 e ıhtıyacım var kaç gelir ?

celil4343
Şube Müdürü
18 Temmuz 2019 16:47

pardon 83

Max weber
Şube Müdürü
18 Temmuz 2019 16:48

niye eksi değerlendirme yapıyoruz ?

Geçen seneye göre daha mı kolaydı ?

celil4343, 5 yıl önce

pardon 83

celil4343
Şube Müdürü
18 Temmuz 2019 16:54

ortala dedim yanılma payı genelde bu değerlerde oluyor bu zaten önceki yılı değer alan çizelge

Simsek0703
Aday Memur
18 Temmuz 2019 20:19

GY 28-8 , GK 44-15 , Eğitim 64-15 kaç puan gelir sizce ?

Rmznts
Şef
19 Temmuz 2019 00:20

P10 82 civarı gelir hocam. Bölümünüz nedir?

Simsek0703, 5 yıl önce
GY 28-8 , GK 44-15 , Eğitim 64-15 kaç puan gelir sizce ?

faruk coms
Aday Memur
19 Temmuz 2019 20:26

inanmayın ahlaksız insanlara efendim

trkçrkn, 5 yıl önce
Anlaşılan bir tek size zor gelmemiş! çoğunluk diplerde de neyse hayirlı olsun...

faruk coms
Aday Memur
19 Temmuz 2019 20:47

inanmayı böyle sahtekarlara hocam. başarılı olanlar hazzını almıştır zaten. burda onu bunu incitmekten keyif alan sapıkları niye kale alıyorsunuz. aklı sıra alan sınavından önce insanların moralini bozup başarı ihtimalini artırmaya çalışıyor. yirmi net bile ihtimal vermiyorum böyle ergen kafada kalmış fanatiklere

trkçrkn, 5 yıl önce
Sen neden bu kadar seviniyorsun acaba cok mu hoşuna gidiyor insanların emeklerinin ziyan olması. Nerden biliyosun insanların çalışmadıgını çabalamadıgını kimse yattığı yerden sınava girmiyor. ınsanlar nelerden feragat ediyor maddi manevi ne zararlara uğruyor yıpranıyor kendilerini dünyadan soyutluyorlar. Herkesin kendince bir çabası var sonuç olmumlu olmuyorsa bunu sadece çalısıp calışmamaya bağlamak sadece ezberci zihniyetin ürünü olur. Sen iyi yaptığını iddia ederek sınavın zor olmadıginı söyleyemezsin sınav bariz bir şekilde zordu asla geçen seneler gibi değildi. Buraya sadece sinavı kötü geçmiş olan 40 50 kişi yaziyor bundan yola cikarak sınavla ilgili bir yargiya varamayacağimızı söyluyorsun da geçen sene de burası 70'li yapanlarla doluydu o zaman bundan yola cikarak yargiya varabiyorduk ve bu yargılar doğru çiktı da şimdi neden varamiyoruz acaba. Kendinizi avutmayin diyorsun belli ki sen umudun ne olduğunu bilmiyorsun insanların umut dediğine ve ettiğine sen avunma diyorsun ki paylaşımın altına kocaman gülmüşsün

trkçrkn
Şef
19 Temmuz 2019 22:17

Ben de cevap vermek istemiyorum ama insanın sinirini bozuyorlar hocam inanın çok sinirlenmistim o gün ders bile calisamadım ne geçiyor ki ellerine böyle yapınca iyisi mi motivasyon düsurücü her şeyden herkesten uzak durmak
faruk coms, 5 yıl önce

inanmayı böyle sahtekarlara hocam. başarılı olanlar hazzını almıştır zaten. burda onu bunu incitmekten keyif alan sapıkları niye kale alıyorsunuz. aklı sıra alan sınavından önce insanların moralini bozup başarı ihtimalini artırmaya çalışıyor. yirmi net bile ihtimal vermiyorum böyle ergen kafada kalmış fanatiklere

nothingface
Aday Memur
21 Temmuz 2019 22:20

Bende kpss ye hazırlanıyorum hocam. Meslek lisesi Otomotiv bölümü. Şimdi siz böyle söyleyince sormak istedm. Çok mu kötü ortam. Hep duyarız meslek lisesi öğrenci seviyesinin iyi olmadığını. Hala aynı mı hocam.

celil4343, 5 yıl önce

tesisat bölümü mezunuyum ortalama 76/77 puan arası kapatıyor bir şekilde çalışıp bu puanı almak istesemde ücretli yaptığım dönemde gördüğüm meslek lisesi profili beni kpss den yani öğretmenlikten soğutuyor

edebiyat60
Aday Memur
21 Temmuz 2019 23:12

öğretmenim hiçbir şey senden daha değerli değil iş olacağına varıyor eminim ki yan gelip yatmadın çalıştın ben de yıllarca bekledim atanmayı sınava giren arkadaşlarımı en iyi anlayacaklardan biriyim 2010 kpss hırsızlığında hakkımız gaspedildi tekrar sınava girdik ve ben o gün hastalandığım için sınavda dibe vurdum o senem gitti sonraki sene nasip oldu bu başlığa yazan değerli meslektaşlarıma şunu söylemek isterim mücadeleden vazgeçmeyin ve kimsenin sizi üzmesine izin vermeyin sınavdan sonra çıkıp yaa çok kolaydı şu kadar net yaptım çalışan yapardı vs zırvalayan beyni hasarlı tipler hep çıkar ve sonuçlar açıklanınca ortadan kaybolurlar

berberis01, 5 yıl önce

22 tane yanlışım 7 tane boşum var geçen sene 66 net yaptığım eğitim bilimlerinden.GK GY den bahsetmiyorum bile zaten içler acısı.geçen sene 80 puanla bölümümden az alındığı için atanamamıştım. Çok kötüyüm arkadaşlar çok.

celil4343
Şube Müdürü
22 Temmuz 2019 08:04

öğrenci kalitesi çok düşük haylazlık fazla ders araç gereç getirme işi sizin otoriterinize bağlı ders çalışmaktan sakın vaz geçme anadolu liseleri meslekten daha kötü hem lisede öğretmenlik yapmak zorunda değilsin canın sıkılırsa halk eğitimine veya çıraklığa geçersin. nasipse bende bu yıl iyi hazırlanmak niyetindeyim sen puanını almana bak

nothingface, 5 yıl önce

Bende kpss ye hazırlanıyorum hocam. Meslek lisesi Otomotiv bölümü. Şimdi siz böyle söyleyince sormak istedm. Çok mu kötü ortam. Hep duyarız meslek lisesi öğrenci seviyesinin iyi olmadığını. Hala aynı mı hocam.

nothingface
Aday Memur
22 Temmuz 2019 09:44

Bu sene hazırlandm ama pek verimli olmadı açıkcası. Önümüzdeki sene için daha planlı hazırlanmayı düşünüyorm. Anadolu liselerinin daha iyi olduğunu zannederdim. Neden daha kötü hocam. Sınavla alındığı için öğrenci portföyünün bir miktar daha iyi olması gerekmez mi. Sizi bulmşken bi kaç soru daha sormak isterm, meslek lisesi ortamını gördüğünüz için. Bir mahsuru yoksa

celil4343, 5 yıl önce

öğrenci kalitesi çok düşük haylazlık fazla ders araç gereç getirme işi sizin otoriterinize bağlı ders çalışmaktan sakın vaz geçme anadolu liseleri meslekten daha kötü hem lisede öğretmenlik yapmak zorunda değilsin canın sıkılırsa halk eğitimine veya çıraklığa geçersin. nasipse bende bu yıl iyi hazırlanmak niyetindeyim sen puanını almana bak

celil4343
Şube Müdürü
22 Temmuz 2019 10:23

özeline mesaj attım

nothingface, 5 yıl önce

Bu sene hazırlandm ama pek verimli olmadı açıkcası. Önümüzdeki sene için daha planlı hazırlanmayı düşünüyorm. Anadolu liselerinin daha iyi olduğunu zannederdim. Neden daha kötü hocam. Sınavla alındığı için öğrenci portföyünün bir miktar daha iyi olması gerekmez mi. Sizi bulmşken bi kaç soru daha sormak isterm, meslek lisesi ortamını gördüğünüz için. Bir mahsuru yoksa

berberis01
Kapalı
22 Temmuz 2019 12:20

Motivasyon cümleleriniz için teşekkür ederim hocam. İlk günün şokuyla yazmıştım ama artık üzülmüyorum sağlık olsun :)

edebiyat60, 5 yıl önce

öğretmenim hiçbir şey senden daha değerli değil iş olacağına varıyor eminim ki yan gelip yatmadın çalıştın ben de yıllarca bekledim atanmayı sınava giren arkadaşlarımı en iyi anlayacaklardan biriyim 2010 kpss hırsızlığında hakkımız gaspedildi tekrar sınava girdik ve ben o gün hastalandığım için sınavda dibe vurdum o senem gitti sonraki sene nasip oldu bu başlığa yazan değerli meslektaşlarıma şunu söylemek isterim mücadeleden vazgeçmeyin ve kimsenin sizi üzmesine izin vermeyin sınavdan sonra çıkıp yaa çok kolaydı şu kadar net yaptım çalışan yapardı vs zırvalayan beyni hasarlı tipler hep çıkar ve sonuçlar açıklanınca ortadan kaybolurlar

berberis01
Kapalı
22 Temmuz 2019 12:21

Teşekkürler hocam. Bakalım bundan sonrası kader kısmet diyelim sağlık olsun:)

memurolm, 5 yıl önce

hocam hislerinizi inanın maalesef ben de biliyorum benim netlerim daha kötü ama ben daha umutluyum branşımda alımlar genelde 2 haneli olmasına rağmen yeise kapılmayın hocam

Toplam 199 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi