Editörler : F16 Gökçen
«424425426427428429430431432433434435»
02 Mart 2020 22:53

arkadaşlar bu son alımlarda kurul mülakıtından girip olumlu ve ya olumsuz mail alan var mı ?

02 Mart 2020 22:54

ben gırdım kurul mulakatına ıstanbulda ancak cevap gelmedı olumlu yada olumsuz

hn2018
Aday Memur
05 Mart 2020 10:19

Merhaba arkadaşlar Ankara'da mülakata girenler ne kadar süre içinde olumlu olumsuz dönüş aldı? Surec çok uzun mu bilgisi olan yanitlayabilirse çok sevinirim

Havada uçan poşet
Aday Memur
05 Mart 2020 18:09

Merhaba arkadaşlar, en son açılan ilanda bütün süreçleri olumlu tamamladım. Eğitim sınıfları ve

ihtiyaç dolduğu için diğer dönemi beklemem gerektiği ve benim gibi durumda olan arkadaşları da olumlu havuzunda bekleteceklerini belirttiler. Önümüzdeki sürece dair bilgisi olan varsa yazabilir mi? Bu durumda olan kişiler tahmini ne zaman eğitime davet edilir?

06 Mart 2020 17:04

Arkadaşlar merhaba, 4 martta antalyada mülakata giren ya da bu sıra mülakata girip de herhangi olumlu olumsuz dönüş alan arkadaşlar oldu mu??

Avrupayakasiii
Aday Memur
15 Mart 2020 14:14

çokta düşünmeyin arkadaşlar..bir aylık surecin sonuna geldim. maddi manevi baya hazırlık yaptım bu süreçte karsımda cok önemsemeyen bir ekip vardı. yazılıyor ya hani aradıkları özel bir şey var diye inanın çözemedim herkesin hakkında hayırlısı

Avrupayakasiii
Aday Memur
15 Mart 2020 14:19

Bu arada evet baskıyı mulakatta hissediyorsunuz ama sizin yuzunuze cok bakmıyorlar. gene de sorusu olan olursa yardımcı olurum. süreç başlayınca hemen bitiyor zaten kurulk mülakatına kadar 1 ay surdu her hafta online sınavları tamamladım. mülakatta sırket hakkında bilgi sahibi olarak gidin ve de yolcularla alakalı şöyle şöyle olursa ne yaparsın tarzında sorulara da hazır olun. kuruldan önce size yolladıkları kişisel bilgilerinizle ilgili sorular var oraya cevapladığınız seyleri mutlaka aklınızda tutun gerekirse ekran görüntünüzü alın ne cevap verdiniz diye cunku psikoloğun onunde o sayfa acık oradan soru soruyor tabii aynaya bakmayı bıraktığı zamanlarda.. gerçekten söylenecek seyler var da nasıp..

itsme
Aday Memur
02 Mayıs 2020 04:42

Merhabalar, ingilizce test ve online mülakattan sonra gittiğiniz mülakatlarda ingilizce mülakat olmuş muydu? Demek istediğim tüm online aşamaları geçip çağrıldıktan sonraki aşamalar tam olarak nasıl? Kurul mülakatı ingilizce oluyor mu veya ona ayrı bir mülakat yapılıyor mu?
Avrupayakasiii, 4 yıl önce

Bu arada evet baskıyı mulakatta hissediyorsunuz ama sizin yuzunuze cok bakmıyorlar. gene de sorusu olan olursa yardımcı olurum. süreç başlayınca hemen bitiyor zaten kurulk mülakatına kadar 1 ay surdu her hafta online sınavları tamamladım. mülakatta sırket hakkında bilgi sahibi olarak gidin ve de yolcularla alakalı şöyle şöyle olursa ne yaparsın tarzında sorulara da hazır olun. kuruldan önce size yolladıkları kişisel bilgilerinizle ilgili sorular var oraya cevapladığınız seyleri mutlaka aklınızda tutun gerekirse ekran görüntünüzü alın ne cevap verdiniz diye cunku psikoloğun onunde o sayfa acık oradan soru soruyor tabii aynaya bakmayı bıraktığı zamanlarda.. gerçekten söylenecek seyler var da nasıp..

TheEqualizer
Aday Memur
07 Mayıs 2020 01:48

havacılık ne zaman düzelir beyler vala bıktım beklemekten

illusia
Aday Memur
09 Mayıs 2020 08:25

Haziran ayında kesin olarak kademeli uçuşlar açılıyor.

TheEqualizer, 4 yıl önce

havacılık ne zaman düzelir beyler vala bıktım beklemekten

TheEqualizer
Aday Memur
21 Mayıs 2020 01:20

ins reis bi cıktık ücretsize kaldık mal gıbı ne gelir var ne bısey

illusia, 4 yıl önce

Haziran ayında kesin olarak kademeli uçuşlar açılıyor.

kh1990
Kapalı
09 Temmuz 2020 15:15

Merhaba korona öncesi olumlu alıp bekleyen kişiler var mı?

Havada uçan poşet
Aday Memur
10 Temmuz 2020 09:57

Arkadaşlar, son Sunexpress ilanında son süreçte mülakat sonucu olumlu olup eğitim sınıfının açılmasını bekleyen varsa yazabilir mi lütfen? Kaç kişiyiz, süreçle ilgili bilgisi olan var mı? Ne kadar süre daha bekleyeceğiz, birlikte hareket edersek daha makul olur.

lutt
Şube Müdürü
29 Aralık 2020 21:19

Guzel günler göreceğiz

4fly
Kapalı
29 Aralık 2020 21:22

Herşey olumlu geçti ama dönüş yok , aynısını THY de yaşamıştım sonu aynı olmaz umarım.

itsme
Aday Memur
01 Şubat 2021 01:57

Olumsuz mail almak mı daha kötü yoksa belirsizlik içinde beklemek mi... o kadar zor ki. Ne zaman düzelecek ne zaman alım olacak belirsizlik havuzunda yüzüyoruz resmen.
4fly, 3 yıl önce

Herşey olumlu geçti ama dönüş yok , aynısını THY de yaşamıştım sonu aynı olmaz umarım.

lutt
Şube Müdürü
01 Şubat 2021 07:36

son durum nedir*

22 Mart 2021 23:58

erkek olarak şansım düşük olabilir mi acaba cevaplayabilecek var mı

itsme
Aday Memur
24 Mart 2021 02:15

Ben düşük olduğunu sanmıyorum. Cinsiyet değil dil önemli bu konuda. Fiziksel şartları taşıyorsan şayet dil kas derim... tek umudum alımların olması. 2021 yılı çok zor, 2022 de belki bir umut olur. Keşke bilebilsek ne olacağını
varbihayalimiz55, 3 yıl önce

erkek olarak şansım düşük olabilir mi acaba cevaplayabilecek var mı

Havada uçan poşet
Aday Memur
11 Nisan 2021 21:28

2021 yaz sürecine dair duyumu olan var mı? Mülakattan geçip eğitim için beklemede olanlara sınıf açılır mı?

Toplam 9031 mesaj
«424425426427428429430431432433434435»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi