Editörler : Pangaea
27 Kasım 2020 13:14

Yeni atanacak okul öncesi öğretmeni hangi şehirleri tercih etmeli

Arkadaşlar fikrinizi merak ettiğim bir konu var. okul öncesi öğretmeniyim 520 sıralama ile Allahın izniyle atanacağım. Sivasa atanmak istiyorum ama olmama ihtimali var sivas dışında nereleri yazabilirim sizce ? yaşam şartları ev kiraları vs. açısından düşünürsek

Snyldrm
Aday Memur
27 Kasım 2020 15:05

Merhaba hocam ben Eylül atamasinda atandım okul öncesi öğretmeniyim .Erzincan merkeze atandım.Erzincan küçük kendi halinde sessiz sakin bı şehir. Fakat ev bulmak sıkıntı olduğu gibi kıralarda yüksek. İklimi Sivas'a göre daha iyi. Gezilecek bir kaç güzel yeri var. Ben küçük bı şehir ve merkez istedigim için benim beklentimi karşılayan bı yer oldu. İnsanları çok iyi yardımsever. Şehir küçük oldugu için çarşıya rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Aklıma gelenler şimdilik bu kadar umarım işinize yarar.

Okulöncesi0611
Aday Memur
27 Kasım 2020 22:40

çok teşekkür ederim hocam size de hayırlı olsun bu arada :)

Snyldrm, 3 yıl önce

Merhaba hocam ben Eylül atamasinda atandım okul öncesi öğretmeniyim .Erzincan merkeze atandım.Erzincan küçük kendi halinde sessiz sakin bı şehir. Fakat ev bulmak sıkıntı olduğu gibi kıralarda yüksek. İklimi Sivas'a göre daha iyi. Gezilecek bir kaç güzel yeri var. Ben küçük bı şehir ve merkez istedigim için benim beklentimi karşılayan bı yer oldu. İnsanları çok iyi yardımsever. Şehir küçük oldugu için çarşıya rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Aklıma gelenler şimdilik bu kadar umarım işinize yarar.

Snyldrm
Aday Memur
27 Kasım 2020 23:52

Teşekkür ederim hocam darısı en kısa zamanda size olsun insallah :)

Okulöncesi0611, 3 yıl önce

çok teşekkür ederim hocam size de hayırlı olsun bu arada :)

Toplam 3 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi