Editörler : Pangaea

Yasaklı
09 Haziran 2019 08:12

KPSS 2019/1 tercih tarihleri açıklandı

memurlar netin haberine göre alımı cumhurbaşkanlığı yapmadığı için kadro sayisi az olacak diye bişey ilistirmisler ALGİYA BAJ ALGİYA simdiden ufak ufak yerlestiriyorlar

komposlu
Aday Memur
09 Haziran 2019 09:09

Hadi geçmiş olsun bi 6 ay daha bekleriz gibi

Tempt
Yasaklı
09 Haziran 2019 09:46

Alımın az olacağı zaten belliydi. Siz ne bekliyordunuz dedirten haber
09 Haziran 2019 10:20

e cumhurbaşkanlığı yapsaymış madem. elinden alan mı vardı

kemahi
Aday Memur
09 Haziran 2019 11:43

bu saatten sonra elinden geleni ardına koyarlarsa en adi şerefsizlerdir isterlerse hiç alım yapmasınlar 90 küsür puanım var hepsine hodri meydan yds den 70+ almak için çalışıyorum gerekirse önümüzdeki yıldan da 95+ almak için yine çalışırım ömrümün sonuna kadar da beklerim fakat onların iktidarları böyle nereye kadar devam eder orası meçhul onlar kendi adamlarını devlete yerleştirmeye torpile devam etsinler onlara yakışan da budur.

Tempt, 5 yıl önce
Alımın az olacağı zaten belliydi. Siz ne bekliyordunuz dedirten haber

denixex
Memur
09 Haziran 2019 11:50

90 puan alan bir eem atanamayabilir mi hocam bu yerleştirmede

Tempt
Yasaklı
09 Haziran 2019 11:50

Bu mesaj 20'nin üzerinde eksi oy aldığı için gizlenmiştir.
Keşke herkes senin gibi idealist olsa ama istiyorlar ki 70 puanla atanalim devlet bize yattigimiz yerden kadro versin, iş versin. Elini taşın altına koyup çabalamak hiç yok. Sen ne güzel 90 aldım ama 95 alana kadar atanmicam diyosun. Gerçekten tebrikler
kemahi, 5 yıl önce

bu saatten sonra elinden geleni ardına koyarlarsa en adi şerefsizlerdir isterlerse hiç alım yapmasınlar 90 küsür puanım var hepsine hodri meydan yds den 70+ almak için çalışıyorum gerekirse önümüzdeki yıldan da 95+ almak için yine çalışırım ömrümün sonuna kadar da beklerim fakat onların iktidarları böyle nereye kadar devam eder orası meçhul onlar kendi adamlarını devlete yerleştirmeye torpile devam etsinler onlara yakışan da budur.

yilmaz-87
Aday Memur
09 Haziran 2019 12:00

70-80 puanla atanmak isteyen yok. Kadroların, en azından yarısını mülakatla açıktan yine "işinin erbabı, profesyonel, tecrübenin kıralı" olanı alsınlar ama bari ihtiyacın diğer yarısını merkezi atamayla alsalar zaten 85-90 lar yeter de artar ama 10 ihtiyacın 9 unu güya kaliteli seçerek açıktan alınıp kalan 1 ini merkezi atamaya bırakılırsa tabi 90 puanlarda yetmez. Bu mudur HAK?

Tempt, 5 yıl önce
Keşke herkes senin gibi idealist olsa ama istiyorlar ki 70 puanla atanalim devlet bize yattigimiz yerden kadro versin, iş versin. Elini taşın altına koyup çabalamak hiç yok. Sen ne güzel 90 aldım ama 95 alana kadar atanmicam diyosun. Gerçekten tebrikler

class12
Kapalı
09 Haziran 2019 12:10

100 kadro gelirse tahminim güncel siralamsi en son 160. Kisi atanir

denixex, 5 yıl önce

Heybetlimühendis
Şube Müdürü
09 Haziran 2019 12:20

Herkes pek tabiki kendine kadro istedi ama bu cumhurbaskanligi onayini kimse dusunmedi.Boylesine kritik bir alimda c.baskani atama iznininde gecikmesi sistemin merkezi alimlari hic takmadigini dusunduuryor.Polis olsa 10 bin kisi olsa izin cikardi ama!!!Cimere ayni saate bi metinle koordineli mesaj atilmali.Sitede gerçeği algi gibi kasmis haberinde oyuna geliyoruz. Dikkat!

kemahi
Aday Memur
09 Haziran 2019 12:23

eemde şuan 91 ve üzeri yaklaşık 100 kişi var puanın 90 a düşmesi için 3 atamada ydssiz toplam 170-180 alım yapılması gerek.

denixex, 5 yıl önce

denixex
Memur
09 Haziran 2019 12:56

bu bilgilere nereden erişiyorsunuz hocam , bende merak ettiğim için bakmak istiyorum ama nereden bakacağımı bilmiyorum , 90 puanlıların bile işi zor yani hocam :(

kemahi, 5 yıl önce

eemde şuan 91 ve üzeri yaklaşık 100 kişi var puanın 90 a düşmesi için 3 atamada ydssiz toplam 170-180 alım yapılması gerek.

hayirlisibe
Memur
09 Haziran 2019 13:02

sen neden 90 95 almadn aciktan mulakatla atandin?cok calissaydn alabilseydn 90 i 95 i
Tempt, 5 yıl önce

lion0707
Şef
09 Haziran 2019 13:09

Açtıkları kadro kuş kadar çoğunu mülakatla alıyorlar mülakat yapmamızın nedeni en iyisini bulmak diyorlar bizim saf iyi niyetli insanımız da inanıyor destekliyor taa ki iğne kendilerine batana kadar.. her zaman söylüyorum mülakat amacı gibi olmuyor kontrol edilemiyor suistimale çok açık ve fırsattan istifade herkes kendi adamını alıyor... ya da mülakatın gelmesindeki asıl amaç kendi adamlarını almak istemeleri ve insanları en iyisi arıyoruz diye kandırdılar mı ... bu daha da vahim... demem o ki güvenmeyin artık güvendik diye bu hallerdeyiz bize kulakları kapalı görmüyorlar duymuyorlar çok uğraştım ama anlatamadım şuan tek dertleri İstanbul da İstanbul yazık o kadar genç var ağızlarının içine bakıyor ama onların tek derdi en büyük bütçeli ili alabilmek biz kimiz ki ? Suriyeliler kadar değerimiz yokmuş gözlerinde geç oldu ama anladım

işbarabogu
Aday Memur
09 Haziran 2019 13:10

Adamın kaç puanla atandığından sanane ?

hayirlisibe, 5 yıl önce
sen neden 90 95 almadn aciktan mulakatla atandin?cok calissaydn alabilseydn 90 i 95 i

kemahi
Aday Memur
09 Haziran 2019 13:11

kardeş eem için 2018 kpss de 90 ve üzeri alan yaklaşık 500 e yakın kişi var burdan tahmin et artık 90 almanın ne kadar önemsiz olduğunu.

denixex, 5 yıl önce

bu bilgilere nereden erişiyorsunuz hocam , bende merak ettiğim için bakmak istiyorum ama nereden bakacağımı bilmiyorum , 90 puanlıların bile işi zor yani hocam :(

Tempt
Yasaklı
09 Haziran 2019 13:13

Alamadım napabilirim ben zaten KPSS'ye çalışmadan girdim. Özeldeki işimden çıkıp evde sonu meçhul bir sınav için 2 sene beklemeyi göze alacak kadar kafayı yemedim daha. Şanstı atandık işte, her şey kısmet bu hayatta
hayirlisibe, 5 yıl önce

lion0707
Şef
09 Haziran 2019 13:15

Tabi tabi eminim öyledir şansmış !
Tempt, 5 yıl önce
Alamadım napabilirim ben zaten KPSS'ye çalışmadan girdim. Özeldeki işimden çıkıp evde sonu meçhul bir sınav için 2 sene beklemeyi göze alacak kadar kafayı yemedim daha. Şanstı atandık işte, her şey kısmet bu hayatta

işbarabogu
Aday Memur
09 Haziran 2019 13:17

Adamın atanma sürecinde yanındamıydın ? Ne hakla itham ediyorsun ?

lion0707, 5 yıl önce
Tabi tabi eminim öyledir şansmış !

freddiemercury0
Aday Memur
09 Haziran 2019 13:19

puanım 93.3 branş siralamam 28, EEM'yim, hala atanamama korkusu yaşıyorum, varın sonunu siz düşünün

class12
Kapalı
09 Haziran 2019 13:50

Küfürden kulaklarin bayaa bi çinlamiş olmali zorla kendine küfür ettirmek böle bisey demekki :))

freddiemercury0, 5 yıl önce
puanım 93.3 branş siralamam 28, EEM'yim, hala atanamama korkusu yaşıyorum, varın sonunu siz düşünün
Toplam 110 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi