Editörler : alex 10

Yasaklı
11 Ekim 2008 11:13

LİG TV yi açtırmayanlar mutlaka okuyun

arkadaşlar kendi çapımda çok güzel bir inceleme yaptım ve sizlerlede paylaşayım dedim digitürk çoğunuzun evinde var geçenlerdede yazışmıştık çoğumuz açtırmamıştık fiyatlardan ve ligin kalitesizliğinden

Gerçekten çok ii denk gelen bir hafta var araştırmam sonucu kasım ayında 1 aylığına lig tv yi açtırmak çook mantıklı neden mi?

1-1KASIM-30 KASIM ARASINDA HER TAKIMIN(FB-BJK-GS) TAM 5 MAÇ OYNAYACAĞI

2-KASIM AYINDA MİLLİ MAÇ OLMADIĞI AVANTAJ

3-KASIM AYINDA SÜPER DERBİLER OLMASI

4-VE SON MAÇIN FB-BJK tam 30 kasıma denk gelmesi

5-BU Süreçteki maçlarıda yazayım hangi maçları izleyeceğimizi görün 1 aylık açtırma bedeli iletoplam 68 ytl vereceğiz ve şu maçları izleyeceğiz

*Eskişehirspor - Fenerbahçe

*Galatasaray - Gaziantepspor

*Kayserispor - Beşiktaş

*İstanbul B.Ş.B. - Trabzonspor

*Fenerbahçe - Galatasaray (süper derbi)

*Trabzonspor - Hacettepe

*Beşiktaş - Kocaelispor

*Fenerbahçe - Ankaraspor

*Galatasaray - İstanbul B.Ş.B

*Gençlerbirliği - Trabzonspor

*Bursaspor - Beşiktaş (çok özel bir maç)

*Trabzonspor - Sivasspor

*Ankaragücü - Fenerbahçe

*Beşiktaş - Eskişehirspor

*Ankaraspor - Galatasaray

*Kayserispor - Trabzonspor

*Galatasaray - Hacettepe

*Fenerbahçe - Beşiktaş (süper bir derbi maç daha)

sizce de açtırmak mantıklı değilmi sizi bilmem ama ben elazığda bu maçları izlemeye kalksam babam ve iki akraba daha var ve ben toplam şu maçları izlemeye 4 kişi dünya para verir kıraathane veya cafelere.sizlerlede paylaşımda bulunmak istedim 1 kasımda maçlarımız başlıyor 30 kasımda bitiyor 1 aralıktada kapattırırız benden sölemesi umarım işine yarayacak arkadaşlar olmuştur

11 Ekim 2008 15:44

helal olsun gakkoş. ben de bi türlü kafa yorup araştırmıyordum hangi ay açtırmak mantıklı olacak die.

metallica79
Müsteşar Yardımcısı
11 Ekim 2008 19:37

siz hala digitürk'e para verip mi izliyorsunuz ya da d-smart'a :))

gakkoss
Yasaklı
12 Ekim 2008 00:52

metalica inşallah justin tv den bahsetmiyorsundur

RunneR BoY
Kapalı
12 Ekim 2008 00:58

justin.tv number one

gakkoss
Yasaklı
12 Ekim 2008 01:03

özgür sen şimdi fb-gs maçını justin tv den mi izleyeceksin

yaa ben sinir oldum justine 2 dk izleyemiyorsun sürekli donuyor duruyor ekran net değil ses net değil vee normal maçın 3-4 dk gerisinden geliyor görüntü ve maçı izlemek icin sabır lazım bekleee beklee bekleee ki geri açılsın 5 tane linke giriyorum hepsi aynı sopcast vardı o da aynı

yok arkadaş ben bu maçların hepsine 68 ytl veririm bence çok mantıklı şu maçlara bidaha bakmak lazım

Eskişehirspor - Fenerbahçe

*Galatasaray - Gaziantepspor

*Kayserispor - Beşiktaş

*İstanbul B.Ş.B. - Trabzonspor

*Fenerbahçe - Galatasaray (süper derbi)

*Trabzonspor - Hacettepe

*Beşiktaş - Kocaelispor

*Fenerbahçe - Ankaraspor

*Galatasaray - İstanbul B.Ş.B

*Gençlerbirliği - Trabzonspor

*Bursaspor - Beşiktaş (çok özel bir maç)

*Trabzonspor - Sivasspor

*Ankaragücü - Fenerbahçe

*Beşiktaş - Eskişehirspor

*Ankaraspor - Galatasaray

*Kayserispor - Trabzonspor

*Galatasaray - Hacettepe

*Fenerbahçe - Beşiktaş (süper bir derbi maç daha)

RunneR BoY
Kapalı
12 Ekim 2008 01:07

bende digitürk alt yapısı yok valla bu fener için bu sene tek lira harcamam :)

giderim kahveye kavga çıkıyor güzel oluyor

suppourters
Müsteşar Yardımcısı
12 Ekim 2008 01:27

lig tv okadar pahalılaşmışmı yaw?

serpili
Başbakan Müsteşarı
12 Ekim 2008 01:30

justintv gibisi yok:))))))))napalım koyunun olmadığı yerde keçiye Abdurrahman çelebi derler başka zaman olsa gider alırdım üyelik ama bu sene cins cins oynanan bu berbat lig için verdiğim paraya yazık olur netten izlemeye devam hem bazen takılıp donmuyor da:))))))))

gakkoss
Yasaklı
12 Ekim 2008 02:51

yaa ben biseferinde justin tv yüüznden bilgisayarı yere çalacaktım bazen değil hep donuyor namussuz 10 tane link var adam gibi bir link yok bazen 10-15 dk kesilmeden izediğimde oluyor ama görüntü kalitesi kötü ufacık ekranda izlersen daha net valla beyler bende bulige 68 ytl vermem sadece bu ay vereceğim zaten bidaha denk gelmez 1 ay da bukadar güzel 18 maç diye ve fenarbahçemizim gs ve bjk derbilerine denk gelid diye 1 aylık açtırma kararı aldım

ünigs 1.1
Kapalı
12 Ekim 2008 11:19

http://www.ustream.tv/live

gakkoş bi de burayı dene :))

maç saatinde gelir oraya..yayın süper.

suppourters
Müsteşar Yardımcısı
12 Ekim 2008 13:29

arkadaşlar niçin sadece lig tv aboneliği almıyosunuz,30-40 ytl arası olması lazım.

Sencer....1907
Yasaklı
12 Ekim 2008 13:45

Bende 68 ytl olayını anlamadım.

Ben aylık 41 YTL ödüyorum lig tv ye

suppourters
Müsteşar Yardımcısı
12 Ekim 2008 13:51

36.90 ytl.. sencer sende fazla ödüyon:)))

Sencer....1907
Yasaklı
12 Ekim 2008 13:59

Kampanya meselesi zannedersem.

metallica79
Müsteşar Yardımcısı
12 Ekim 2008 15:36

bedava arkadaşlar bedava lig tv de d smartta bedava

ama d smartım daha gelmedi:((

pazartesi çözmeye çalışıcam...

gakkoss
Yasaklı
13 Ekim 2008 00:30

metalica biraz açarmısın şu mevzuyu rica etsek

basketçi
Müsteşar
13 Ekim 2008 01:43

bu dijitürkçülere hakikaten şaşırıyorum

futbol izlemek isteyen 65 kaat verip maç izleyebiliyor ama ben basket maçı izlemek istersem 85 kaatı gözden çıkartmak zorundayım

çünkü basket maçlarını veren sportmax'in olduğu en ucuz paket spor paketi oda 85 kaaaat

metallica79
Müsteşar Yardımcısı
13 Ekim 2008 09:09

açıyım kardeş, pepsiden 9 aylık lig tv kazandım haziran ayına kadar lig tv bedavaya geldi, size de söyledim ama pek rağbet görmedi, fanatik fantezi futboldan da d smart kazandım, galatasaray'ın uefa maçları öncesi iyi denk geldi, en önemlisi seneye şampiyonlar ligi maçları d smartta...

ama d smartımı daha göndermediler, aydın doğan'a ne kadar güven olur bilemiyorum.

gakkoss
Yasaklı
13 Ekim 2008 12:37

metalica bu şifreyi pepsiden satanlar var dedin ben google kaynaklı çok aradım ama satana rastlamadım ve birde kampanya bitti denil,nce üstüne düşmedim şuan hala o şifreleri verenlerden haberdar isen beni yönlendirirsen sevinirim tabii biliyorsan

metalica şunu öğrenmek istiyorum ntvmsnbc de fantezi futbol oyunu var ama ödül yılsonunda fanatikten ansıl kazandım haftalık dsmart veriyorsa bende üye olabilirim futbol ve

BASKETÇİ yi de anlıyorum futbol düşkünü olduüğum kadarıyla basketbol ve fb ülker in maçını kaçırmazdım tv den verildiğinde ama şuan onun için spor max çıkarttı adamlar ondanda mahrum kaldık

BAZI ARKADAŞLAR NEDEN 68 DEMİŞ BİZ 38 E İZLİYORUZ DEMİŞ ARKADAŞLAR SİZ HERAY VERİYORSUNUZ BEN 1 AYLIK AÇTIRMA BEDELİ ÖDEYECEĞİM BANA DA ARAYIP 49 YTL İLE AÇALIM 1 YIL İZLEYİN DEDİLER KABUL ETMEDİM ŞİMDİ KASIM AYI SÜPER MAÇLAR VAR DİYE 1 AYLIĞINA AÇTIRMA KARARI ALDIM ENAZINDAN FENERBAHÇEMİZİN GS VE BJK İLE SARACOĞLUNDA OYNAYACAĞI 2 DERBİ VE 3 MAÇI DA VAR DİĞER TAKIMLARINDA ÇOK GÜZEL MAÇLARI VAR TAM 18 MAÇ KAÇMAZ DEDİM VE DÜN AÇTIRMA TALİMATI VERDİM 1 KASIMDA AÇILIP 3 ARALIKTA AKPANACAKMIŞ

metallica79
Müsteşar Yardımcısı
13 Ekim 2008 13:02

http://www.turkeyforum.com/satforum/showthread.php?t=449650&page=30

bu adreste satıyor bi vatandaş

Toplam 24 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi