Editörler : cihan27E.Kayı Han

Ycmbnm
Aday Memur
04 Aralık 2018 22:58

Enflasyonla mücadele edecek güç mü kaldı sabır mı kaldı millette yahu, önce bindirim sonra indirim diyen çakal firmalara biz topyekün mücadele ediyoruz demek kolay gel bir de vatandaşa sor ki dayanacak gücü kalmış mı, cidden anlayamıyor insan şu durumumuzda dahi hala biz iyiz biz tokuz biz avrupanın en Ucuz mazotunu alıyoruz diyenler hangi kafayı yaşıyor, ben de o kafadan istiyorum hatta yedi sülaleme istiyorum o mükemmel kafadan

akademikbaytar
Yasaklı
04 Aralık 2018 23:10

At yalanı seveyim inananı

colaka
Daire Başkanı
05 Aralık 2018 09:34

arkadaşlar sözelciyim kusura bakmayın kafam hesaba pek basmıyor

biri bana 407 üründen 260 tanesinin fiyatı artmışken enflasyon nasıl eksi çıkarıldı açıklayabilir mi.? işin içinden çıkamadım kaç gündür

teknisyn55
Aday Memur
05 Aralık 2018 09:36

Bazi arkadaslar simdi kizacaklardir ama neyse.ben 7 haziran haric her zaman bu partiye verdim.fakat bu donem kadar halktan uzaklastigini hatta ozellikle damat beyin halki bu kadar salak yerine koydugunu görmedim.gozumuzun icine baka baka alay ediyorlar kendime ve verdirdigim diger oylara cok kiziyorum.soylencek cok sey var ama zaten siz zaten biliyorsunuz...

doks
Kapalı
05 Aralık 2018 09:55

Fiyatı düşen ürünlerin sepetteki etki yüzdesini arttırarak kolay bir şekilde manipüle edebilirsin.

colaka, 5 yıl önce

arkadaşlar sözelciyim kusura bakmayın kafam hesaba pek basmıyor

biri bana 407 üründen 260 tanesinin fiyatı artmışken enflasyon nasıl eksi çıkarıldı açıklayabilir mi.? işin içinden çıkamadım kaç gündür

rebelwend
Genel Müdür
05 Aralık 2018 10:00

https://www.youtube.com/watch?v=eVp6eEgV3IQ

videoda bim'in 30 eylül ile topyekun enflasyonla mücadeleden sonraki tarihleride kapsayan 30 kasım tarihleri arasındaki ürünlerin fiyatlarını karsılaştırmışlar buyrun izleyin arkadaşlar nasıl yapılıyor enflasyonla mücadele..

sardunyasw
Memur
05 Aralık 2018 11:16

Artık yemiyor bu millet yalanları. Akp ülkedeki pahalılıktan haberi yok heral.
05 Aralık 2018 13:40

Yaşa damat Ferit paşa senın o gülüşüne hastayım
05 Aralık 2018 13:45

Boing 737/8 dünyada çok az ülkede var baktımda bu uçak hep yolsuzluğun olduğu Meksika Afrika geri kalmış ülkelerde araç kiralamaları son gaz memura gelince gram kusur hesabı tekbir allahu ekber şehitler olmez vatan bölünmez bunlar batının oyunu oyuna gelmeyin Aziz mılletimiz

stsunam
Aday Memur
05 Aralık 2018 13:59

ilk sırada siz varsınız galiba hemen atladınız da !

aheng, 5 yıl önce
Ya evet bı zeki sensin gerisi algılama sorunuyla karşı karşıya

bydogan20
Aday Memur
05 Aralık 2018 14:29

a101 den beebek bezi alıyordum 4 paketi 60 liradan 66 ya çıktı enflasyonla mücadeleden sonra.

aheng
Şube Müdürü
05 Aralık 2018 14:59

Evet dedim ya tek zeki sizsiniz. siyasi bir sorun olunca hemen milletin zekasiyka Alay edin. Moda olmuş zaten. Insanlarin tercihleri kaç kişiyle sinirli ve seçenekleri nedir, daha iyisi sunuldu da kabul etmediler mi. Bunları dusunmeden hemen millete hakaret edin. Elinizden gelen sadece bu.
stsunam, 5 yıl önce

ilk sırada siz varsınız galiba hemen atladınız da !

Kutadgu4
Kapalı
05 Aralık 2018 15:54

Bu mesaj 20'nin üzerinde eksi oy aldığı için gizlenmiştir.

Geçen ay benim burada 150 gram ekmek 1.25 liraydı. Şimdi 200 gram hala 1.25 TL. Enflasyonun eksi olması gayet normal. Lütfen sağlam adama hastasın deyip psikoloji bozmaya çalışmayın. Enflasyon var var var derseniz enflasyon olur. Ve bunun tek sorumlusu da siz olursunuz. Bilerek veya bilmeyerek yaptığınızı hainliği bırakın.

akademikbaytar
Yasaklı
05 Aralık 2018 16:43

ülke ekonomisi bizim memurlar net forumdan dolayı bozukmuş duydunuz mu.

puhaaa ulan ne güldüm ya.

a haber izleye izleye beynin süngerleşmiş dostum biraz da portakal izle c vitaminin azalmış

acınacak haldesiniz allah kurtarsın sizin durum kul tarafından düzelmez

Kutadgu4, 5 yıl önce

Geçen ay benim burada 150 gram ekmek 1.25 liraydı. Şimdi 200 gram hala 1.25 TL. Enflasyonun eksi olması gayet normal. Lütfen sağlam adama hastasın deyip psikoloji bozmaya çalışmayın. Enflasyon var var var derseniz enflasyon olur. Ve bunun tek sorumlusu da siz olursunuz. Bilerek veya bilmeyerek yaptığınızı hainliği bırakın.

isyankar30
Aday Memur
05 Aralık 2018 17:29

Olmaz tabi kardeşim adamlar senin benim gibi indirim kovalamıyor senini oyunu kovalıyor sen oy verirsen zaten istediği ayağına seni paranla verginle bedava geliyor sende burda ağla sonra git akp oy ver fotosunu çek hikayede paylaş ki biraz daha zamlansın her şey :):):)
sardunyasw, 5 yıl önce
Artık yemiyor bu millet yalanları. Akp ülkedeki pahalılıktan haberi yok heral.

profkoko
Aday Memur
06 Aralık 2018 16:49

çok haklısın surekli enflesyon var dersek olur demekki sürekli enflasyon yok desek bu işi çözeceğiz bumu senin çözümün sen ilkokulu kaç senede bitirdin enflasyonla top yekün mücadele: enflasyon yok yok yok :))))
Kutadgu4, 5 yıl önce

debug
Genel Müdür
06 Aralık 2018 23:09

Ekmekler GDO içeriyor galiba dostum... O fırını değiştir sen. Bu güzel kardeşini dinle bak.

Kutadgu4, 5 yıl önce

debug
Genel Müdür
06 Aralık 2018 23:12

Enflasyonla topyekün mücadele'deki sonuç : Mücadeleyi enflasyon kazandı!

Mahzun_
Müsteşar
07 Aralık 2018 05:08

Senin fırıncı ya gizli zengin, yada kullandığı un, tam un değil. içine artık arpa unu mu, mısır unumu, galeta unumu ne karıştırıyorsa. Böyle bir fiyat yok çünkü. Zararına satar ancak.
Kutadgu4, 5 yıl önce

doks
Kapalı
07 Aralık 2018 09:48

Trollsündür inşallah. Aksini düşünmek dahi istemiyorum.

Kutadgu4, 5 yıl önce

Toplam 40 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi