Editörler : Pangaea
«181920212223242526272829»

Ottosoul
Aday Memur
21 Şubat 2019 18:18

yarin 2 hafta olacak ins aciklanir.

Kou.m.m.m41
Kapalı
21 Şubat 2019 18:58

Yarın bir umut son iş günü ve 2 hafta geçti inşallah açıklanır ben sonuçları herhangi bir cuma günü yada pazartesi günleri bekliyorum.

Basak023
Aday Memur
21 Şubat 2019 20:21

İnşallah yarın açıklanır

mutant93
Aday Memur
21 Şubat 2019 21:36

Bende aradım bugün tekrar asla zaman belirtilmiyor mart sonu diyen arkadaşlara vahiy mi iniyor ACABA? Bilginin kaynağı nedir?

Dark.N, 5 yıl önce
Mart'ın 20'sinden sonra açıklanacak sonuçlar. Daha önce açıklanabileceğini hayal edip boşu boşuna kendinizi yıpratmayın, en ufak bir ihtimal dahilinde dahi değil, net. 1 aylık bir tatile çıkın, kendinize bir hobi edinin, kitap okuyun veya 1 diziye başlayın onlarla meşgul olsun aklınız

Dark.N
Kapalı
21 Şubat 2019 22:29

Bu mesaj 20'nin üzerinde eksi oy aldığı için gizlenmiştir.
Herkese kesin tarih söyleyecek halleri yok elbette ama bağlantıları olanlar bilir ben gibi
mutant93, 5 yıl önce

Bende aradım bugün tekrar asla zaman belirtilmiyor mart sonu diyen arkadaşlara vahiy mi iniyor ACABA? Bilginin kaynağı nedir?

neolakii
Aday Memur
21 Şubat 2019 22:37

Memurluğun yasaklarından birinin kurum hakkında izinsiz bilgi verilmesini bilmiyor bu arkadaş ki söylediği doğru bile olsa farkında olmadan içeriden bilgiyi aldığı kişiye zarar veriyor.Şimdi ben desem ki iski genel müdürlüğü tarafından bu adamın bilgileri sayfa yöneticilerinden alınıyor,ve kurum içi yakınlık veya mülakat listesinde olup olunmadığı teyit edilip gerekli işlem yapılıyor.Gülersiniz.Ama sosyal medya da dahi yapmış olduğu paylaşımlardan kaynaklı soruşturması devam eden kişiler var.Onun için kimlik bilgileri gizli diyerek çok sekmemek çok salça olmamak lazım.Sana cevap vermek bile gereksizce bir davranış belki ama rica ediyorum tuzun kuru ise de git başka yerde oyna. Buradaki insanlar haybeye eğlenmeye girmiyor şu sayfaya gelecekleri ile hayatının en önemli dönemeçlerinden biri belki.İyiye dair bir haber almak için giriyorlar, senin gibilerinin fuzuli luzumsuz görüşlerini görmeye değil germe milleti.Bunu sadece bu başlık adına yazdıkların için değil genel form içi paylaşımların için baz al. ( Dark .N )

mutant93, 5 yıl önce

neolakii
Aday Memur
21 Şubat 2019 22:39

Memurluğun yasaklarından birinin kurum hakkında izinsiz bilgi verilmesini bilmiyor bu arkadaş ki söylediği doğru bile olsa farkında olmadan içeriden bilgiyi aldığı kişiye zarar veriyor.Şimdi ben desem ki iski genel müdürlüğü tarafından bu adamın bilgileri sayfa yöneticilerinden alınıyor,ve kurum içi yakınlık veya mülakat listesinde olup olunmadığı teyit edilip gerekli işlem yapılıyor.Gülersiniz.Ama sosyal medya da dahi yapmış olduğu paylaşımlardan kaynaklı soruşturması devam eden kişiler var.Onun için kimlik bilgileri gizli diyerek çok sekmemek çok salça olmamak lazım.Sana cevap vermek bile gereksizce bir davranış belki ama rica ediyorum tuzun kuru ise de git başka yerde oyna. Buradaki insanlar haybeye eğlenmeye girmiyor şu sayfaya gelecekleri ile hayatının en önemli dönemeçlerinden biri belki.İyiye dair bir haber almak için giriyorlar, senin gibilerinin fuzuli luzumsuz görüşlerini görmeye değil germe milleti.Bunu sadece bu başlık adına yazdıkların için değil genel form içi paylaşımların için baz al. ( Dark .N )

Dark.N, 5 yıl önce
Herkese kesin tarih söyleyecek halleri yok elbette ama bağlantıları olanlar bilir ben gibi

Dark.N
Kapalı
21 Şubat 2019 22:40

Tamam kardeş mutlu olacaksan madem yarın açıklanacakmis sevindin mi? Sevin.. duymak istediğiniz bişey söyledim bak
neolakii, 5 yıl önce

Dark.N
Kapalı
21 Şubat 2019 22:40

Tamam kardeş mutlu olacaksan madem yarın açıklanacakmis sevindin mi? Sevin.. duymak istediğiniz bişey söyledim bak
neolakii, 5 yıl önce

crank_1907
Kapalı
21 Şubat 2019 22:59

Gereksiz yine ortamı vermekle meşgul bi uza ya, millete hakaret ettigin sayfada ne isin var İlla kaos çıkaracak dengesiz...

Dark.N, 5 yıl önce

gltsry6
Aday Memur
21 Şubat 2019 23:21

Arkadaşım bak anlamıyorsun sanırım,mesele bizim "duymak istediğimiz şeyler" değil. Senin dengesiz tavırların, ilk önce burdaki insanlarla alay ediyorsun (diğer kapatılan başlıkta) sonra da sanki bize iyilik yapıyormuş gibi burda bilgi veriyorsun kendince. İnsanlara da inandırıcı gelmiyor tavırların samimiyetsiz geliyor anladın mı?

Sen yarın açıklanacak desen bile insanlar seni ciddiye almıyor..

Dark.N, 5 yıl önce

Dark.N
Kapalı
22 Şubat 2019 09:35

Benim de en az sizler kadar bu foruma girip yorum yapma hakkım var. Kimseye hakaret ettiğim yok ayrıca ben asla hakaret etmedim kimseye hayatım boyunca. Sadece objektif bir karakterim var her konuda o yüzden kaybediyorum zaten. İnsanlar duymak istemediği gerçekleri söyleyen kişileri sevmiyorlar benim de durumum bundan ibaret. Ama sizin hoşunuza gitmiyor diye ben doğru olduğunu bildiğim şeyleri ifade etmekten çekinecek değilim. Keşke herkes benim gibi dürüst ve objektif olabilse hayatta. Adam gelmiş torpilden yakınıyor burda ama eline geçen ilk torpil fırsatını da kullanmaktan asla çekinmiyor. Ya olduğunuz gibi görünün ya da göründüğünüz gibi olun kardeşim
gltsry6, 5 yıl önce

Arkadaşım bak anlamıyorsun sanırım,mesele bizim "duymak istediğimiz şeyler" değil. Senin dengesiz tavırların, ilk önce burdaki insanlarla alay ediyorsun (diğer kapatılan başlıkta) sonra da sanki bize iyilik yapıyormuş gibi burda bilgi veriyorsun kendince. İnsanlara da inandırıcı gelmiyor tavırların samimiyetsiz geliyor anladın mı?

Sen yarın açıklanacak desen bile insanlar seni ciddiye almıyor..

Vito28
Aday Memur
22 Şubat 2019 09:40

Tamam tamam edebiyat işini bırak objektif adam :)
Dark.N, 5 yıl önce
Benim de en az sizler kadar bu foruma girip yorum yapma hakkım var. Kimseye hakaret ettiğim yok ayrıca ben asla hakaret etmedim kimseye hayatım boyunca. Sadece objektif bir karakterim var her konuda o yüzden kaybediyorum zaten. İnsanlar duymak istemediği gerçekleri söyleyen kişileri sevmiyorlar benim de durumum bundan ibaret. Ama sizin hoşunuza gitmiyor diye ben doğru olduğunu bildiğim şeyleri ifade etmekten çekinecek değilim. Keşke herkes benim gibi dürüst ve objektif olabilse hayatta. Adam gelmiş torpilden yakınıyor burda ama eline geçen ilk torpil fırsatını da kullanmaktan asla çekinmiyor. Ya olduğunuz gibi görünün ya da göründüğünüz gibi olun kardeşim

Basak023
Aday Memur
22 Şubat 2019 11:24

Kafayı yiycem artık ya açıklansınnnnnn

Blablabaa
Kapalı
22 Şubat 2019 11:36

Maalesef Dark N. isimli arkadasa inaniyorum. Ilk Mart diyen o arkadasti digerleri aradiginda da Mart demisler. Cok uzucu ama dogru soyluyor olmasi yuksek ihtimal. Ben bu aydan umudu buyuk olcude kestim ve cok zor da olsa psikolojimi Mart ayina endekslemeye basladim. Eger arkadas yalanciysa sabir esigimizi bu kadar zorladigi icin buyuk hakka giriyor.

Okapidzy
Kapalı
22 Şubat 2019 11:48

Hadi len ordan
Dark.N, 5 yıl önce

maivera
Memur
22 Şubat 2019 11:53

Dark.N isimli arkadaşın yalancı olmasını yeğlerim yeterki bugün açıklasınlar. Bugün düşündüm mulakatlar biteli 2 hafta geçmiş, bana 1 ay gibi geldi. Mart sonuna kadar nasıl bir ruh haline bürünürüz bilemiyorum. Sabretmekte zorlanmamizin nedeni biraz da kpss sinavina gireli 7 ay geçmiş olması. Hayırlısı.

Blablabaa, 5 yıl önce

Maalesef Dark N. isimli arkadasa inaniyorum. Ilk Mart diyen o arkadasti digerleri aradiginda da Mart demisler. Cok uzucu ama dogru soyluyor olmasi yuksek ihtimal. Ben bu aydan umudu buyuk olcude kestim ve cok zor da olsa psikolojimi Mart ayina endekslemeye basladim. Eger arkadas yalanciysa sabir esigimizi bu kadar zorladigi icin buyuk hakka giriyor.

kimmuhhh
Kapalı
22 Şubat 2019 12:35

Bak yemin ederim ki ben troll falan değilim ama ben iskiyi aradığımda yemin ediyorum insan kaynaklarındaki kadın bana net tarih belli değil ama mart sonuna kadar uzama durumu olabilir dedi. Yıkıldım orda çünkü martta başka bi mülakatım var ben sanıyodum ki iski sonuçları mart başına kadar çoktan açıklamış olur ben de ona göre diğer mülakata giderim ya da gitmem. Hay dilimi de eşek arısı soksun ki geldim burada söyledim iski böyle böyle diyor diye. İnşallah bu mart sonu lafı öylesine söylenmiş bi laftır inşallah erkenden açıklanır da hepimiz önümüzü görürüz
Blablabaa, 5 yıl önce

Dark b
Memur
22 Şubat 2019 13:21

bende aradim belli degil ama marta sarkabilir dedi

delo
Aday Memur
22 Şubat 2019 13:50

Arkadaşlar arayanlar diğer mülakatlardan bahsetsin diğer arkadaşların haklarına giriyorlar

Toplam 3580 mesaj
«181920212223242526272829»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi